Пакистан: юнак накрив собою терориста-смертника при вході до церкви

Дата публікації:   2015-04-08
Автор:   Зі світу

 

Пакистан: юнак накрив собою терориста-смертника при вході до церкви

 

«Немає більшої любові від тієї, коли хтось віддасть життя своє за друзів своїх», – сказав Ісус в Євангеліє. І християнський юнак з Пакистану виконав це слово, обійнявши терориста-смертника в той момент, коли той здійснював самопідрив. Ціною свого життя молодий християнин з пакистанського Лахора врятував своїх одновірців, які молилися на недільному богослужінні в храмі.

2cerkovВ неділю 15 березня терорист-смертник спробував проникнути на територію церкви в місті Лахор. Його зустріли два юнаки-охоронці, які перешкодили йому зайти всередину храму. Побачивши непохитність радикала, який вирішив будь-якою ціною зробити теракт, один з охоронців накрив його собою в момент самопідриву. Свідки зазначають, що подвиг цього молодого чоловіка врятував багатьох віруючих, які перебували в церкві, в той час як вибух в сусідній протестантській церкві забрав значно більше число жертв.

Повідомляється, що на момент смерті молодому охоронцеві Аккашу Баширу виповнилося всього 19 років. Юнак віддав своє життя за своїх братів у Христі.

Джерело: http://news.christian.by/persecutions/6920-yunosha-nakryl-soboj-terrorista-smertnika-na-vxode-v-cerkov.html