Чому плачеш, кого шукаєш?

Дата публікації:   2015-04-16
Автор:   ВВП

 

Чому плачеш, кого шукаєш?

 

 

Чому плачеш, кого шукаєш? Це питання для кожного з нас. Чому плачеш? Ми плачемо, коли щось втрачаємо, або коли маємо біль в душі.

Зараз є час, коли Ісуса крадуть з душ ще беззахисних дітей. І ми повинні плакати, коли втрачаємо живого Ісуса. Якщо в душі є біль з пошуку Бога, то такої душі Бог може торкнутися.

 

Кого шукаєш? Ісуса! А кого шукаємо ми? Як часто шукаємо свої потіхи, гроші, марноту, славу від людей... але вся слава – це марність. Ми повинні шукати Бога, шукати правду, шукати моральні цінності, шукати те, що дає нам життя вічне, а вічне життя маємо в Ісусі. Ми по-винні мати в серці біль з того, що живого Христа виганяють з душ. Без Нього нема вічного життя, без Нього є вічна кара і моральна руйнація.

 

Чому плачеш? Ми повинні плакати над своїми гріхами. Скільки в Україні було абортів, гріхів...

Марія Магдалина шукала Христа і потім прийшла радість – їй з’являється живий Ісус. І коли ми з болем і плачем будемо шукати живого Христа, Він прийде і дасть нам воскресіння, простить нам гріхи і звільнить нас, як Марію Магдалину, від наших залежностей, від усіх тих хмар демонів, які висять над цілими народами. Ці хмари демонів були також над Голготою, коли Христа розпинали, але на кінець Христос воскрес. І Він воскресне також в Україні, але шукає людей, які мають в серці біль, і з болем Його шукають. Слово Боже говорить: «Хто шукає, той знаходить». А де є Ісус? «Я з вами завжди, по всі дні вашого життя». Він є тут. Він воскрес із мертвих. Він є в тобі через хрещення. Ти до Нього прищеплений. Через хрещення ти отримав нове життя, життя воскреслого Христа. Христос є в мені, Він є в тобі, Він є серед нас: «Там, де двоє чи троє, зібрані в Моє Ім'я, там Я є серед них». І в цю ніч воскресіння Христос є тут. Ця ніч є свята. Віримо, що коли ми почнемо святкувати сьомий день, день Воскресіння, настане воскресіння не тільки в Україні, але і в усій Церкві.

 


Завантажити: Чому плачеш, кого шукаєш?