Франциск I схвалює транссексуалізм

Дата публікації:   2015-04-21
Автор:   ВВП

 
Державному секретаріату Ватикану

 

Франциск I схвалює транссексуалізм

 

Лісабонська угода, яка є спільною конституцією відпалої християнської Європи, узаконює т.зв. права сексуальних меншин. Йдеться про гомосексуалістів, педофілів, транссексуалів, садомазохістів, зоофілів та інших. Пріоритетом закордонної політики США вже відкрито був проголошений гомосексуалізм. Держави, які його не приймають, караються санкціями.

 

Ці сексуальні збочення є плодом нового мислення, що виходить з відпалого християнства, яке масово схвалює єресі, що заперечують суть Христового вчення і саме натхнення Богом Св. Письма та схвалюють пошану до поган і їх демонів. Боже слово ясно виступає проти цього на багатьох місцях і наголошує, що саме цей гріх спричинив війни і вавилонське вигнання! Плодом єресей неомодернізму є пошана до поган і їх демонів, а результатом є сексуальне збочення. «Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали та служили створінню більш, як Творцеві... Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну... чоловіки з чоловіками сором чинили» (Рим. 1,25 і наст.). «Вони знають присуд Божий, що ті, хто чинить таке, варті смерті, а проте не тільки самі чинять, але й хвалять тих, хто робить таке» (див. Франциск I) (Рим. 1,32-2,1).

 

Не тільки через канонізацію Івана Павла II, але вже і через його беатифікацію 1.05.2011р. на Католицьку Церкву впало Боже прокляття! (згідно Гал. 1,8-9)

 

Франциск I неясним і двозначним висловлюванням вже де-факто схвалив гомосексуалізм:«Хто я такий, щоб засуджувати їх?». Він був зобов'язаний назвати гріх справжнім іменем і засудити його! Він мав закликати гомосексуалістів, щоб вони до кінця життя чинили покаяння і боролися з гріхом аж до крові (пор. Євр.12,4-11). Франциск заперечив Боже слово і всю Традицію! Він був зобов'язаний перестерігати!«Содом і Гоморра..., які чинили перелюб та ходили за іншим тілом, понесли кару вічного вогню і поставлені в приклад» (Юд. 7). Хто ти такий, Франциску, щоб засудити і відкинути Боже слово і всю церковну Традицію мучеників і святих? Хто ти такий? Ти раб Христа чи антихриста? Ти ведеш католиків до погибелі чи через покаяння до спасіння?

 

В четвер Страсного тижня 2.04.2015 р. Франциск своїм жестом схвалює транссексуалізм.

Франциск відправляв Літургію у в'язниці Rebibbia в Римі. Там омив ноги 12 в'язням: шістьом чоловікам і шістьом жінкам, серед яких був і він (вона) – транссексуаліст на ім’я «Ізабелла». (https://youtu.be/JOJ-XmSOkrI). Цей акт омивання і цілування ніг транссексуалу є більше, ніж просто схваленням транссексуалів – це їх посвячення. Тепер вже кожен католик може змінити стать і пояснити це актом Франциска. Але це діло антихриста! «Ізабелла» дав(-ла) телеканалу інтерв'ю, в якому розповів(-ла) про деталі: «Коли він омивав мені ноги, то поглянув мені у вічі і сказав: „Хай Бог тебе благословить! Хай Ісус благословить тебе”. Він дивився мені у вічі, і я йому сказала: „Мир, бажаю миру, багато миру! Молися за мир у світі”. Він весь час на мене дивився».

 

У Європі змінюються закони, руйнуються моральні цінності, а Франциск мовчить. Дітей вже з дитсадків змушують казати, що вони не знають ким є: хлопчиком чи дівчинкою, бо начебто мають право обрати стать. Потім дітям дають гормональні препарати для зміни статі і вони мають «право» переоперуватися. Батьків, які виступають проти цього терору злочинності, спрямованого проти їхніх власних дітей, карають як гомо- або транс-фобів. Ця ідеологія тісно поєднана з викраданням дітей та евтаназією (навіть для дітей). Отож йдеться не тільки про моральний, але і про фізичний автогеноцид особи, сім'ї і суспільства. Це Франциск схвалює! Це найбільші злочини проти Бога і проти людства! На Франциска ще перед його обранням впала Божа анатема  згідно Божого слова Гал. 1,8-9! А одночасно і церковна анатема згідно догматичної Конституції – булли папи Павла IV.

 

Кожен єпископ і священик зобов'язаний духовно відділитися від цієї дороги апостазії! Кожен священик і єпископ, який надалі буде в Літургії згадувати його ім'я, цим виявляє внутрішню єдність з духом антихриста, якого до Католицької Церкви  в повноті вносить Франциск. Святі Тайни, які уділяє такий єпископ чи священик, є вже недійсними! Треба, щоб це знав кожен християнин і міг дистанціюватися від такого апостата, бо він веде вірних католиків в пекло! І навіть якщо Франциск зробить якусь заяву проти гендеру, тобто проти гомосексуалізму і транссексуалізму, то це лише сатанинська маніпуляція!

 

Ісус і тепер каже: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете!» (Лк. 13,3).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі ВВП

 

19.04.2015р.

 

Копії:

- Єпископствам Католицької Церкви

- Православним єпископам

- Депутатам Європарламенту і президентам Європи та Америки

- ЗМІ


Завантажити: Франциск I схвалює транссексуалізм (19.4.2015)