Роздуми над Словом Життя Ів. 16,23-24

Дата публікації:   2015-04-25
Автор:   ВВП

 

Слово Життя Ів. 16,23-24


«Того дня ви не будете питати Мене нічого. Істинно, істинно кажу вам: Чого б ви тільки попросили в Отця, Він дасть вам у Моє Ім'я. В Ім'я Моє досі ви не просили нічого.
Просіте ж – і ви одержите, щоб радість ваша була повна»


Ісус в ніч перед своєю смертю кілька разів підкреслює цю правду: просити в Його Ім'я. Він також говорить про справжню любов до Бога, яка полягає в тому, щоб ми додержували Його заповіді.

 

Сьогодні в ЄС і через закордонну політику США насильно запроваджуються сатанинські гендерні антизакони, антизакони для викрадання дітей і запланованого самогубства, т.зв. евтаназії – тобто пекло на землі і після смерті. А цьому інтенсивно служать мас-медіа, особливо телебачення, яке і в Україні є під впливом глобалізаційних ідеологій. Сьогодні найкраще якнайшвидше покінчити з телевізором. По-перше, це злодій часу, а що ще гірше, він маніпуляціями і напівправдами вимиває у глядачів мізки і поступово вносить нове антихристівське мислення. Скільки старих жінок могли б молитися за народ, але перебувають під наркотиком телевізора. Багато з них перед ним засинають, і навіть помирають! Треба знайти собі час на молитву в ім'я Ісуса. Не треба багато говорити, треба почати і витривати, а плоди прийдуть. Час, «витрачений» на молитву, приносить вічні плоди. Час, витрачений на телевізор, приносить шкоду. Звичайно, є гарні християнські фільми, але ти можеш дивитися їх іншим способом, проте багато не треба дивитися, достатньо лише декілька.

 

«Просити в Ім'я Ісуса». Багато з вас в час посту молилися з 20:00 до 21:30 молитву піднімання гори і молитву за духовне воскресіння. Тут ви з вірою повторювали Боже Ім’я. Можна було б написати книгу досвідів тих людей, які молилися – як в спільноті, так і самі. Треба далі просити за Україну! Це найсильніша зброя!!!!


Завантажити: Роздуми над Словом Життя Ів. 16,9-11