Всеукраїнське покаяння з язичництва

Дата публікації:   2015-04-29
Автор:   ВВП

 
Всім християнам України

 

Всеукраїнське покаяння з язичництва

 

 

30 квітня 2015 р. в Києві на Михайлівській площі має відбутися масове зібрання понад 2000 магів, екстрасенсів, цілителів і ворожок. Реєстрація всіх ворожок, чарівників і сатаністів повинна бути на місці чумного кладовища. Вони стверджують, що наступної ночі є язичницьке, християнське і сатанинське свято. Однак це дерзка брехня! Наступною брехнею є твердження, що вони своїм ритуальним обрядом принесуть в Україну мир і гармонію! Насправді чарівники і ворожки співпрацюють з негативними, демонічними енергіями, і приносять дисгармонію та самознищення всього народу.

 

В Біблії бачимо, що вся історія ізраїльського народу пов'язана з боротьбою проти духа смерті і проти цих слуг брехні! Коли народ покинув єдиного Бога, зрадив своє відношення до Нього і звернувся до окультних енергій та язичницьких ритуалів, то за це завжди приходила дисгармонія, війни, а на кінець і вигнання до Вавилону.

 

Щоб сьогодні якомога більше людей були включені до стягування прокляття на український народ, сучасні екстрасенси, маги і ворожки вигадали акцію з оберегами. Люди повинні самі їх зробити, а маги і сучасні чародії їх ритуально посвятять демонам, а потім відправлять на місця боїв. Тут не йдеться про досягнення миру, але про розпалювання світової пожежі, яку вже важко буде зупинити. Мир без правдивого навернення і покаяння не існує ні в душі людини, ні в народі! Ісус приносить звільнення і мир, а диявол – рабство і смерть!

 

Позиція Церкви

Перша Божа заповідь забороняє «пошану» до язичництва, тобто до їхніх демонів, злих ангелів (духовних енергій): «Я Господь, Бог твій, не матимеш інших богів (духовних енергій), не будеш їм кланятися і служити...» (Втор. 5,6-10).

 

Бог проголосив, що за фальшиву духовність та пошану до поганських богів на кожного приходить прокляття аж до третього-четвертого покоління. Згідно закону Мойсея, той, хто займався ворожінням чи магією, був за це покараний смертю (пор. Лев. 20,27). У середньовіччі за це також була смертна кара – спалення.

 

У другій половині минулого століття настало масове поширення всіх форм магії та віщування. Церква на це мовчала, не сказала ясного пророчого слова! Тому доходить до засліплення християнських народів, а потім і до масового відпаду. Водночас за цю духовну нечистоту приходить і моральна нечистота та збочення (гендер, гомосексуалізм, педофілія, зоофілія...). Тут йдеться про втрату совісті й розуму. Тут йдеться про відпад від правовірного християнства! Тут йдеться про інвазію нео-язичництва і сатанізму. Це все скликає вогонь з неба, як на Содом і Гомору, і спричиняє масовий автогеноцид людства!!!

 

Що робити? Правдиве покаяння в області Першої Божої Заповіді – обнова хрещення!

Питання: Чи відрікаєшся злого духа, всієї його гордині і всіх форм ворожіння, магії, спіритизму і народних забобонів? Відрікаюся!

 

Як жест обернись на захід і тричі плюнь на знак того, що відрікаєшся диявола, всіх форм магії, віщування і забобонів (див.: обряд для катехуменів). Потім повернися на схід і скажи: «Господи Ісусе, я вірю, що Ти є Божий Син і що Ти помер за мої гріхи. Приймаю Тебе за свого Господа і Спасителя!». Тричі зроби на собі знак святого хреста.

 

Очисти свій дім від різних оберегів і знаків зодіаку (талісманів), які пов'язані з забобонами, зніми з шиї знак зодіаку, спали окультні книги (пор. Ді. 19,19), викинь обереги в сміття чи спали. Не вір в гороскопи!

 

Окультна акція магів, екстрасенсів і сатаністів стягує на Україну легіони демонів і концентрує їх конкретно над Києвом.

У 2013 році ми святкували 1025-річницю Хрещення Київської Русі, яке здійснив св. Володимир. Цього року ми відзначаємо 1000-літній ювілей його смерті. Він відрікся язичництва, вигнав з Києва чародіїв, магів та ворожок. Він кинув ідола Перуна в Дніпро, а перед тим наказав безчесно волочити його, прив’язаного за кінський хвіст. У 2013 році приблизно трьох метровий Перун також був символічно кинутий в Дніпро. Перед тим біля пам’ятника св. Володимиру кілька сотень віруючих від імені всього українського народу відреклися сатани, визнали свою віру і відновили своє Хрещення – єдність з Ісусом Христом!

 

Багато з вас, екстрасенси, цілителі та ворожки, були зведені та обманені, однак усвідомте собі, що ви були охрещені, а в хрещенні устами своїх хресних батьків відреклися диявола і всі форм його діяльності. Ви отримали Боже життя! Але потім були обманені, навіть священики не розрізнили вашу діяльність. Ваша діяльність не була служінням Богові і душам, але демонам. Ви стали жертвами та інструментами духа брехні і смерті! Але тепер в ім'я Ісуса Христа відречіться духа віщування і магії!

 

Шановний екстрасенсе, шановна ворожко! Тебе чекає смерть, Божий суд, і якщо не зійдеш з цієї дороги, то й вічне страждання в пеклі з т.зв. негативними енергіями – демонами. Плоди їх моральної дегенерації з т.зв. гендером Україна вже пожинає. Людина, мовляв, вже не є ні чоловіком, ні жінкою, але якимось демонічним «воно». Це пов'язано з сексуальними збоченнями, про існування яких нормальний громадянин навіть не знав.

 

Ісус любить тебе. Він за тебе пролив свою кров на прощення твоїх гріхів! Чини правдиве покаяння! Свідчи іншим, щоб відреклися цієї дороги дочасної і вічної погибелі.

 

Заклик ревним і щирим християнам

 

Почніть в цей період аж до свята Зіслання Святого Духа щодня ввечері з 20:00 години молитву піднімання гір відповідно до Мр. 11,23, а потім молитву за духовне воскресіння України. Тут йдеться про духовний бій. Горами темних енергій є демони, які виповзли з нір і сконцентрувалися в Києві, щоб внести прокляття і духа смерті на весь народ. І ви мобілізуйтеся та з вірою піднімайте ці духовні гори і з вірою кидайте їх в огненне озеро. Тут здійснюється: «Що б ви тільки не попросили в Отця в Моє Ім'я, Він дасть вам» (Ів. 16,23-24)

 

Не будьте байдужими до майбутнього України. У ці дні вирішується, чи будуть в Україні переможені сили темряви, які просовують сатанізм і автогеноцид власного та навколишніх народів! Твої молитви мають велику силу, якщо ти сам щиро каєшся, і якщо ти сам відділився від всіх форм магії, віщування і забобонів! Нехай же 30 квітня 2015 р. ці сили темряви завдяки Вашим молитвам отримають смертельний удар. Хай принаймні одна ворожка і один екстрасенс приймуть Божу благодать і залишать шлях до вічної погибелі!

 

Україна воскресне через твою віру!

 

Бог дасть справжній мир до душ через щире покаяння і навернення багатьох!

Ведіть боротьбу віри щодня з 20:00 – двоє, ціла сім'я, або ти сам!

Це справжній анти-терористичний і ефективний засіб проти справжніх терористів, якими є демони! Вони тероризують кожну людину і весь народ! «Ваша боротьба не проти людей, але проти ...піднебесних духів злоби» (пор. Еф. 6,12 і наст.) Христос воскрес !!!

До духовної боротьби благословляють вас

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

28.04.2015

 

Копії:

- Депутатам Верховної Ради, Київ

- ЗМІ

 

Додаток:

Молитва єдності і сили – http://vkpatriarhat.org.ua/?p=22476

Пророцька молитва за воскресіння України – http://vkpatriarhat.org.ua/?p=22605

 

Завантажити: Всеукраїнське покаяння з язичництва