Норвегія бореться з наслідками кровозмішення через відбирання дітей іноземців?

Дата публікації:   2015-05-13
Автор:   Зі світу

 

Норвегія бореться з наслідками кровозмішення через відбирання дітей іноземців?


Норвезька влада відбирає дітей іноземців і віддає їх на виховання до норвезьких батьків, борючись з загрозливим  кровозмішанням у власній країні. Про це заявило литовське телебачення після інтерв'ю з литовкою  Нерингою Озоліновою, яка живе в норвезькому місті Олесунн і в Литві є признаним експертом у норвезькій системі захисту дітей.

За її словами, Норвегія має найнижчий рівень народжуваності і найбільший інбридинг у світі. Там народжується великий відсоток дітей з синдромом Дауна та іншими вродженими дефектами. Тому діти іноземців в Норвегії є цінним товаром.

Питання відбирання дітей в Норвегії стала гарячою темою в Литві минулого року, передусім через медіалізацію випадку латишки Гражини Лещинської . Посол Норвегії в Литві Даг Халворсен заявив, що суперечки про литовських дітей, відібраних в Норвегії, займають більшість його робочого часу. Крім того посол зазначив, що в Норвегії широко поширений інцест і багато норвезьких дітей народжуються з високим рівнем синдрому Дауна. Тому для норвезької влади важливо отримати нових дітей з-за кордону, наприклад, з Литви, щоб зміцнити свій генетичний потенціал.

Джерело: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/366894-odebiranim-deti-bojuje-norsko-s-nasledky-incestu-uvedla-litevska-televize.html