Емаус (відео)

Дата публікації:   2018-04-14
Автор:   ВВП

 

Емаус

 

 

1) Роздуми над Божим словом

Що переживали учні, коли вийшли з Єрусалиму і коли до Них приєднався Ісус, якого вони не впізнали? Найперше Ісус їх запитує: «Що це за розмова, що ви, ідучи, ведете між собою? І чого ви сумні?» Один з них, Клеопа, сказав Йому: «Ти ж бо один, що мешкаєш в Єрусалимі і не знаєш, що цими днями в ньому сталося?» І Він спитав їх: «Що таке?» Вони Йому сказали: «Про Ісуса Назарянина, що Пророк був, могутній у ділі й у слові перед Богом і всім народом. Як первосвященики і наша старшина видали Його на засуд смертний... А ми сподівались, що Він є той, хто має визволити Ізраїля». Тоді учні кажуть про те, що чули: як жінки бачили ангелів і ті їм сказали, що Він живий. Ісус їм сказав: «О безумні, то вам є так тяжко повірити всьому, що оповіли пророки? Хіба не треба було Христові так страждати й увійти в свою славу?». Потім Він почав від Мойсея і всіх пророків та пояснював їм все, що стосувалося Його. Їхнє серце палало, коли Він пояснював їм Писання. Невдовзі після цього при ламанні хліба їм відкрилися очі і вони Його пізнали, але Він зник з-перед їхніх очей.

 

Ісусе, відкрий очі і нам, щоб ми Тебе пізнали в Твоїх братах (див. Мт. 25,40). Твій брат – це той, що Тебе прийняв і свідчить про Тебе і за це є переслідуваний від тих, які Тебе переслідують. Дай, щоб я Тебе сьогодні побачив в Твоєму братові, який зі мною молиться.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Тут їм відкрилися очі і вони пізнали Ісуса».

 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Всі промовимо: «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Ти є тут. Тепер пізнаю Тебе в собі і в братові!».

 

4) Спів (5хв.):

Ісус відкриває мені розум і серце для Свого слова. Пісня: «Ісусе, ім’я найсолодше».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» - «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім'я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху - «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому - «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі: 

формат doc ,          формат pdf (версія для друку)