Американська Асоціація Бібліотек виступила проти гей-азбуки

Дата публікації:   2015-05-21
Автор:   Зі світу

 

Американська Асоціація Бібліотек виступила проти гей-азбуки

 

Американська газета «Лайфсайтньюс» опублікувала статтю про те, що Американська Асоціація Бібліотек спробувала заборонити розтліваючу книжку для дітей, видану гомо-гендеристами.

В Американську Асоціацію Бібліотек входить 56000 бібліотек США. Це найвпливовіша асоціація в бібліотечному світі. І навіть авторитету цієї організації виявилося недостатньо для того, щоб не давати дітям в бібліотеках розтліваючу гей-казку. Всемогутнє гей-лобі гейсектора США не допустило заборони азбуки з гей-перевиховання американських дітей.

 

2AmericanLibraryAssociationГей-азбука була видана для дітей від 4 до 11 років. У 2014 році надійшло понад 311 скарг батьків на неприпустимість подібної літератури для дітей, яка протирічить традиційній сім'ї, сприяє розвитку патологічних статевих розладів у дітей, а також порушує моральні та релігійні норми і традиції. Вчителі та вихователі відзначають, що подібні книги непридатні для малюків даної вікової групи.

 

Всі скарги батьків розглянуто. Однак управління з інтелектуальної свободи ЛГБТ-США заявило, що демократія Америки базується в тому числі на тому факті, що з 1963 року в США не була заборонена жодна книга. Батьки і бібліотекарі програли. 350 мільйонів американців зобов'язані вивчати гей-азбуку.

Крім того, Дж.Керрі нещодавно зазначив, що захист ідеології ЛГБТ – це головна і невід'ємна складова політики США щодо просування «прав» людини у світі. Тому головне завдання США – домогтися скасування гомо-упереджень, у тому числі через примусове перевиховання дітей цих 75-ти країн в геїв через нові гендер-казки, гендер-мультфільми і гендер-кіно.

Джерело: https://www.lifesitenews.com/opinion/libraries-fight-parents-over-gay-penguin-childrens-book