Британське Міністерство охорони здоров’я попереджає: Англія самознищується

Дата публікації:   2015-06-02
Автор:   Зі світу

 

Британське Міністерство охорони здоров’я попереджає: Англія самознищується


Як заявило Британське Міністерство охорони здоров’я, в Англії очікується 200 тис. смертей від небаченої досі епідемії. Цитата: «До 80 000 осіб в Англії можуть померти, під час спалаху інфекції, стійкої до дій ліків». Заразитися бактеріальною інфекцією крові, вилікувати яку не допоможуть антибіотики, можуть до 200 тисяч чоловік. Згідно з урядовою доповіддю, незабаром навіть рутинні операції, можуть стати процедурами високого ризику, у зв'язку з поширенням AMR.

Число інфекцій, стійких до протимікробних препаратів «помітно збільшиться» в найближчі 20 років. Збільшення числа таких захворювань внесено урядом Великобританії в реєстр цивільних надзвичайних ситуацій. Туди також входять терор, грип та стихійні лиха.

Політики і вчені Великобританії говорять про необхідність знайти ліки проти інфекцій, які стали стійкі до антибіотиків. Девід  Кемерон заявив про те, що це «дуже реальна і тривожна загроза».

Вивчення росту інфекцій, стійких до ліків, почалося у Великобританії в березні 2013 року.

«Якщо зараз ми не вживемо заходів, то через 20 років інфекції зможуть вбивати нас навіть під час найпростіших операцій, як в 19 столітті», – заявила головний санітарний Англії Саллі Девіс.

Джерело: http://ruconnect.co.uk/79923/minzdrav-anglii-predrekaet-smert-80-tyis-britantsev-ot-vspyishki-amr/