Заборона гей-параду в Києві /відкритий лист меру Києва/

Дата публікації:   2015-06-05
Автор:   ВВП

 
Віталію Володимировичу Кличку
Меру Києва


Заборона гей-параду в Києві

(відкритий лист меру Києва)

 


 

Пане мере!

Як майстер спорту з боксу, Ви здобули собі славне ім'я по всьому світі. Майже кожна молода людина знає, хто Ви – чесний спортсмен, який виграв багато змагань з найсерйознішими суперниками. Ваше ім'я зробило Вам також політичну кар'єру, в якій Ви вирішили боротися за моральні цінності добра і справедливості для мешканців Києва.

 

Місто Київ освячене святими борцями, які тут вели найважчу боротьбу з коренем зла  в собі, зі своїми пристрастями і гордістю. Свідченням їх рішучої боротьби є їхні нетлінні тіла, які зберігаються в Києво-Печерській Лаврі! В Києві прийняло християнство і культуру не тільки саме місто Київ, але через нього і вся Київська Русь.

 

Проте сьогодні архітектори самогубної аморальності надиктували, щоб у Києві відбувся т.зв. гей-парад. Два роки тому, а саме на ювілей Хрещення Київської Русі у Дніпрі, цей парад закінчився фіаско. Коли журналісти брали інтерв'ю в учасників гей-параду, виявили, що майже всі вони були іноземцями, яких з цією метою привезли до Києва.

 

Гей-парад не є невинним карнавалом з іншою орієнтацією, але тут йдеться про просовування декадентської системи мислення і способу життя з метою деградації особи і сім’ї, тобто про моральну і фізичну ліквідацію народу! Минулими роками до Праги на гей-парад приїжджали представники різних «орієнтацій» з-за кордону. Їх охороняла міліція, над ними літав вертоліт безпеки, вони ходили із алегоричними возами, на яких, наприклад, репрезентант садомазохізму тримав на ланцюзі іншого збоченця, який повзав по землі. На іншому возі педофіли везли маленьких дітей. Крім «тріумфальної» презентації цих збочень, везли і карикатуру  президента. 99% громадян разом з президентом безкарно дискримінуються новою кастою, злочини якої захищені т.зв. антидискримінаційними законами!

 

Плодом гей-параду був також т.зв. ярмарок з продажу дітей для геїв в Брюсселі, що відбувся 3 травня 2015 р. Ціна за одну дитину коливалась від 60 до 150 000 євро (див.http://www.hlavnespravy.sk/v-bruseli-sa-konal-veltrh-deti-pre-gejov-cena-jedneho-dietata-sa-pohybuje-od-60-tisic-eur/621335). Пане мере, не беріть на свою совість те, щоб наступними роками цей ярмарок дітьми продовжувався в Києві, – як наслідок гей-параду!

 

Кілька днів тому в Німеччині Ви отримали нагороду, яка, однак, мала маніпуляційне підґрунтя. За це від Вас вимагали  одну «анти-послугу», тобто аморальне осквернення Києва. Як чесна людина, вже з цього принципу, зробіть протилежне.

Гей-парад 6 червня 2015 р. буде жестом деградації і морального знищення української святині, якою є Київ! Всім відомо, що на Вас чиниться надзвичайно великий тиск. Якщо в ці дні Ви виступите за порятунок Києва, то це буде надзвичайний героїзм, але якщо Ви програєте цей бій, то це буде найтрагічніший програш у Вашому житті!

 

Сьогодні Ви є керівником міста, а не лише відомою особистістю у світі спорту! Не бійтеся виступити як справжній борець, а одночасно як духовний батько, за своє місто і за моральний захист повірених Вам мешканців – Ваших духовних дітей. Переважна більшість киян не згідні, щоб Київ був осквернений цією збоченою і аж сатанинською акцією, яка вносить духовну інфекцію до історичного міста, священного для всієї Київської Русі. Навіть ціною того, що тіньова влада США позбавить Вас посади мера, Ви все ж візьміть участь в цьому історичному поєдинку. Проголосіть у своєму авторитеті, що іменем більшості мешканців Києва Ви не дозволяєте, щоб ця руйнівна акція осквернила місто Київ. Якщо президент і влада дозволять цю акцію, то нехай вона відбудеться в іншому місті чи селі – там, де громадяни будуть з цим згідні! Влада зобов'язана поважати голос народу, як це було сказано на Майдані. Але якщо президент і влада не буде поважати цей голос народу і змусить якесь місто чи село, щоб воно було занечищене цією демонською акцією, відповідальність перед українським народом і Богом беруть самі на себе! Але Ви вийдіть з цього історичного поєдинку як справжній борець. Це буде для Вас найбільшим і найславнішим вінцем, який перевершить усі ті, які Ви будь-коли отримали на спортивному полі!

До цього бою благословляє Вас+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату27.05.2015


Копії листа:

- Президенту України та членам Уряду

- Президентам держав-членів ЄС та євродепутатам

- ЗМІ


Завантажити: Заборона гей-параду в Києві /відкритий лист меру Києва/ (27.05.2015)