Не допустіть змін до Конституції!

Дата публікації:   2015-07-07
Автор:   ВВП

 
Президенту України
Петру Олексійовичу Порошенку


Не допустіть змін до Конституції!


Шановний пане Президенте!

28 липня 2015 р. ми святкуватимемо тисячолітній ювілей з дня смерті св. Володимира. Будучи християнським володарем, він 27 років запроваджував Божі закони в Києві і по всій Київській Русі. Він виступив проти жорстокості поганства з його збоченнями та  людськими жертвоприношеннями демонам. Коли св. Володимир за декілька років до смерті став милосердний до злочинців, то глава Церкви разом з мудрими мужами його перестеріг: «Якщо не будеш карати злих, то нашкодиш добрим і будеш винний за поширення злочинності».

 

Що таке т.зв. «права сексуальних меншин» і т.зв. «антидискримінаційні закони»? Насправді це демагогія і запровадження суворої дискримінації 99% українців, яка пов'язана з ув'язненнями і несправедливими покараннями. Фактично йдеться про знищення народу сексуальними збоченцями – гомосексуалістами, транссексуалістами, садомазохістами, зоофілами, некрофілами, педофілами та іншими психічно хворими індивідуумами та злочинцями. Через прийняття нових «стандартів» до Конституції ці збоченці отримають право безкарно здійснювати свої злочини. Хто від них захищатиметься, буде затаврований як гомофоб, зоофоб чи некрофоб, і за те покараний як порушник нової Конституції. Змінена Конституція стане публічним зреченням своїх християнських коренів і національної традиції, буде бунтом проти Бога. Вона приготує дорогу до морального та фізичного автогеноциду України. Це стало б грубим висміюванням усієї історії України, якщо б в цей ювілейний рік св. Володимира була прийнята самогубна Конституція, мета якої – пекло дочасне і вічне.

 

Легалізація сексуальних збочень разом з легалізацією покарань для невинних людей викличе епідемію збочень, пов'язану з наркоманією, цинізмом, сатанізмом, і спричинить пекло на землі та після смерті. Той, хто підпише легалізацію цих геноцидних змін до Конституції, буде масовим злочинцем проти українського народу. Він буде відповідати перед Божим судом, а також перед судом всієї України. Його злочин важчий, ніж злочини Сталіна, який мав на сумлінні голодомор в Україні, і важчий, ніж злочини Гітлера з його концтаборами. Ці тирани спричинили смерть фізичну, але не духовну, якою є вічне пекло.

 

Сьогодні відповідальність лягає на Вас, пане Президенте, і на всіх, які беруть участь у цьому злочині. Якщо підпишете геноцидні зміни до Конституції, на Вас ляже Божа анатема – прокляття!

Це пророче слово Вам сьогодні дано, і вже невдовзі Бог буде вимагати від Вас за нього звіт. Або будете героєм і рятівником України, або масовим убивцею. Нагородою Вам буде або вічне життя, або вічне пекло!

Молиться за Вас і Вашу сім’ю


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


4.07.2015


Копії:

- Депутатам Верховної Ради України

- Президенту Білорусі

- Єпископам і представникам Церков в Україні

- Президентам держав-членів ЄС

- Євродепутатам

- ЗМІ


Завантажити: Не допустіть змін до Конституції! (4.07.2015)