Два грецькі ієрархи зрадили Христа, Церкву і народ

Дата публікації:   2015-07-08
Автор:   ВВП

 
Грецькому народу


Два грецькі ієрархи зрадили Христа, Церкву і народ

 


Глава Грецької Православної Церкви архиєпископ Єронім II в критичний момент в період перед референдумом, коли повинен був сказати ясне слово проти диктатури гомосексуалізму, пов'язаної з системою викрадання дітей ювенальною юстицією, зрадив Божі закони, Христа і народ.Замість того, щоб вказати на корінь прокляття, яке стягли гомосексуальні закони, і закликати народ до правдивого покаяння та відділення від системи гомодиктатури ЄС,  він обманув народ. Він закликав людей залишатися в системі гомодиктатури і таким чином дав можливість, щоб ця система продовжувала свою згубну діяльність в нищенні людських душ. Фрази про вирішення економічної кризи з його боку є обманом. Він мав обов’язок захищати Божі закони, які, в кінцевому підсумку, приносять і економічний добробут, та засудити гомосексуалізм, наслідком якого є і економічна криза. Своєю лицемірною заявою і жестом він накликав на себе Боже прокляття – анатему.

 

Те саме стосується і Солунського митрополита Антима, який в цей критичний момент зробив такий самий жест зради словами: «Я буду голосувати за Європу». Прості віруючі перекрикували його, бо усвідомлювали, що під терміном «Європа» в його виступі приховується підпорядкування гомодиктатурі, пов'язаній з економічним прокляттям. Цим жестом він також зрадив Бога, Церкву і народ та накликав на себе Божу анатему згідно Гал. 1,8-9.

Проголошення анатеми

Візантійський Вселенський Патріархат в пророчому і апостольському авторитеті в Ім’я Триєдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, проголошує анатему на главу Православної Церкви Греції Єроніма IІ і митрополита Солунського Антима. Обидва ієрархи своїм жестом і заявами зрадили Христове Євангеліє і на них лягла Божа анатема згідно Гал. 1,8-9: «Хто б проповідував інше євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде проклятий – анатема».

 

Архиєпископе Єроніме II і митрополите Антиме! Перед Богом і перед Церквою ви виключені з Містичного Тіла Христового – Церкви, і зовнішній уряд в Церкві займаєте вже незаконно.Покайтеся і звільніть уряд, яким ви зловжили. Жоден священик, монах і віруючий вже не сміє вас слухати, в іншому випадку на них переходить прокляття, яке ви стягли на себе своєю Юдиною зрадою. Якщо ви залишитесь в затверділості, то в годину смерті вас чекає вічне засудження в пеклі.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


4.07.2015


Копії:

- Прем'єр-міністру і уряду Греції

- Єпископам та ігуменам монастирів

- Президентам держав-членів ЄС та депутатам Європарламенту

- ЗМІ Греції


Завантажити: Два грецькі ієрархи зрадили Христа, Церкву і народ (4.7.2015)