Світлом тіла є око

Дата публікації:   2015-08-10
Автор:   ВВП

 

Світлом тіла є око


«Світло тіла – око. Як, отже, твоє око здорове, все тіло твоє буде світле.
А коли твоє око лихе, все тіло твоє буде в темряві» (Мт. 6,22-23)


Коли людина сліпа, то нічого не бачить, тільки темряву. Коли людина має здорові очі, то бачить все.

Є світло, яке приходить до нас через фізичний зір. Ми бачимо денне світло, людей, дерева, будинки, прекрасну природу. Однак є і світло розуму, яким пізнаємо деякі приховані правди. Також є ще світло віри. Дякувати Богу за світло розуму, але воно не покаже  нам все. Скільки є людей, всіляких філософів, які опираються тільки на розум! Але якщо вони не навернені і не служать своїм розумом Богу, то є наче медіумами духа темряви, як напр. Маркс, Дарвін. Дарвін був атеїстом, а Маркс сатаністом. Вони вигадували і вигадували, і вибудували певні природні правди, але так, що за цим був дух брехні. Вони не вказали на Бога, але навпаки, виступили проти Нього. Цілі континенти прийняли їхні фальшиві філософії. А плодом цього були концтабори і т.д.

 

Ми повинні мати філософію Євангелія. Але цю філософію приймаємо не розумом, а вірою. За нею є Божий Дух. Ми повинні приймати Божу мудрість, а також Духа, який є за Божим словом. За  філософами – Марксом, Енгельсом, Ніцше – є дух брехні. Наприклад, сексуальна революція (гомосексуалізм і т.д.) є плодом Фройда, Юнга і Кінсі. Вона заснована на брехні, а коли її поставлять як пріоритет і всі їй відкриються, прийде розвал і всіх  деморалізує.

 

Якщо дух брехні вміє так діяти через слово і вносить смерть, то ми тим більше повинні прийняти Євангеліє, за яким є Дух правди, Дух Божий, щоб Він міг також діяти і приносити світло, правду і життя. Для боротьби з темрявою не достатньо світла розуму. Однак якщо ми  відкриємося Святому Духу, Він відкриє нам Боже слово і дасть Боже світло. Коли шукаємо правду і чинимо покаяння, Бог дійсно діє. Він дає правдиве світло кожному, хто щиро молиться і щиро шукає Його волю. В нас є різні хрести, приходить і тупість, коли людина нічого не відчуває, ніби Бог не існує. Однак не треба щось відчувати. Коли Бог дає відчуття для підбадьорення, то подякуй за це, але це не основне. Ми повинні жити з віри. Бог дав нам Своє слово, а якщо ходимо у вірі, то потім дасть нам і відчуття, але головне – дасть нам досвіди. Але ми повинні дійсно приймати Боже слово, як Боже слово. Воно є для нас наче світильник, що світить у темряві.


Завантажити: Світлом тіла є око