Гузар хоче розбагатіти /відповідь на статтю Гузара «Як розбагатіти»/

Дата публікації:   2015-08-26
Автор:   ВВП

 

Гузар хоче розбагатіти

(відповідь на статтю Гузара «Як розбагатіти»

http://www.kyrios.org.ua/news/ugcc/17467-jak-buti-bagatim.html)


Гузар вже звик виступати як українсько-сіонський мудрець. З професійним пафосом сипле з рукава поради будь-якого виду і систематично змінює християнське мислення на т.зв. постконфесійне, тобто на мислення Нью Ейдж. Однак найохочіше радить іншим, як вони мають позбутися своїх грошей: дати йому –  Гузару. Його всежиттєве кредо сконцентроване до слова: гроші! Він стверджує:  «Гріш – наш єдиний захист».

 

Церковні ризи і висока церковна посада, на  Гузарове «щастя», ефективно діє в Україні і на багатих! Завжди досить лише кілька побожних фраз та психологічних трюків і гроші сиплються, адже голос Гузара – це голос Божий! Хто б посмів сумніватися?

 

Але замовчується те, що Гузар зрадив Христа і Церкву, як апостол Юда. Замовчується, що він проповідує єресі, які заперечують суть християнства: висміює Богородицю і порівнює її з поганською  богинею Шаконталією; висміює воплочення Христа, порівнюючи його з поганською атракцією «deus eх machina»; просовує гомосексуалізм і заперечує вічність пекла (пор. «Бесіди з блаженнішим...»). І за ці єресі він виключений з Христової Церкви (згідно Гал. 1,8-9). Гузар не чинить покаяння, а тому  прокляття на ньому залишається!

 

Гузар є єретиком і апостатом, але лицемірно прикривається Богом. Коли закликає, щоб багаті давали Богу гроші, то хоче грошей для себе. Психологічно змушує їх давати йому принаймні десятину.

 

Найбільші світові банкіри також дають гроші своєму богу з малим «б» і просять від нього «благословення». Це робить, наприклад, і фірма «Проктер енд Гембл», це роблять і рок-зірки, і просять «успіху» від цього псевдобога.

 

Цитата Гузара: «Багата людина мусить мати відповідні стосунки до свого творця».

Кого має на увазі Гузар під поняттям творець? Триєдиного Бога, чи відповідно до ідеології, яку просовує, масонського «великого  архітектора всесвіту»?

 

Цитата: «Найбільше лихо для багатої людини – це думати, що вона вже не потребує Бога».

Це дійсно нещастя, не тільки для багатого, але й для бідного, думати, що вже не потребує Бога. Але Гузар не використовує цей правдивий аргумент для того, щоб привести багатих людей до навернення і на шлях спасіння, але щоб виманити від них для себе якнайбільше грошей під прикриттям того, що вони дають їх Богу.

 

Священики та вірні мають багато досвідів того, яким способом Гузар багатіє: вигадав різні «цеголки», катедратики, грамоти за те, скільки хто дав грошей, всілякі концерти, на які віруючі в обов'язковому порядку мусіли купувати квитки за підвищеною ціною. Він будував у Києві собор і ніде не оприлюднив правдивого звіту, скільки насправді отримав і скільки насправді інвестував. Храм міг бути побудований за один рік. Він будував його 10 років, щоб мати причину для постійного збору грошей. За гроші продавав священичі свячення, парафії – все крутилося тільки навколо золотого тельця – грошей.

 

Гузар тепер має величну мету – стати церковним олігархом! Хто, на його думку, в цьому йому допоможе? Українські олігархи. Достатньо лише відчерпнути з їхнього багатства.

 

Шановні багаті люди України, не давайте Гузару жодної гривні. Якщо хочете отримати благословення від Бога, давайте гроші бідним, як каже Св. Письмо: «Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших – ви Мені зробили» (Мт. 25,40).

 

+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

17.08.2015

 

Копії:

- Українським олігархам

- ЗМІ


Завантажити: Гузар хоче розбагатіти /відповідь на статтю Гузара «Як розбагатіти»/ (17.08.2015)