У Мюнхені з'явилися гей-світлофори

Дата публікації:   2015-09-01
Автор:   Зі світу

 

У Мюнхені з'явилися гей-світлофори

 

У німецькому Мюнхені з'явилися ЛГБТ-світлофори для пішоходів, на яких за руки тримаються не тільки нормальні пари, а й геї та лесбіянки. Як повідомляє Pink News, міська рада вирішила встановити їх на пішохідних переходах в переддень «Параду гордості», що проходив 11 липня. Нововведення обійшлося місту в 10 тисяч євро. Ініціатором встановлення світлофорів стала Німецька партія зелених.

 

Вперше гей-світлофори були встановлені у Відні в травні 2015 напередодні проведення музичного конкурсу «Євробачення». Через популярність світлофорів серед городян влада вирішила їх не демонтувати після співочого змагання, як планувалося спочатку.

 

На даний час в Німеччині пари збоченців можуть легалізувати свої стосунки у формі «цивільних союзів». Лише у 2013 році в Німеччині було зареєстровано 35 000 таких союзів. Таким чином пропаганда збочення і аморальності, яка відбувається вже на державному рівні, приносить свої згубні наслідки – зміну мислення громадян і демонізацію суспільства гомо-ідеологією. А в результаті – демографічна криза і виродження нації.

 

Джерело: http://3rm.info/main/57877-bezumnyy-evrosodom-v-myunhene-poyavilis-gey-svetofory.html