Звільнення Єрусалимського Патріархату /лист псевдопатріарху Теофілу/

Дата публікації:   2015-09-02
Автор:   ВВП

 
Псевдопатріарху Теофілу
Єрусалим

 

Звільнення Єрусалимського Патріархату

 

Шановний псведопатрірху Теофіле!

Ви вчинили декілька злочинів проти Бога та Церкви, і вже 10 років займаєте Єрусалимський Патріархат незаконно. А законного Патріарха Іринея досі тримаєте в ув’язненні.  Лише чудом він ще не був отруєний чи убитий іншим способом.

Хто найбільше був зацікавлений в усуненні патріарха Іринея і чому?

 

Найбільше були зацікавлені глобалісти (архітектори НСП). Чому? Бо патріарх Іриней не має з ними єдності духа. Однак єдність духа з ними мав і має Константинопольський патріарх Вартоломей і сучасний Московський патріарх Кирило. У 2005 році патріарх Вартоломей з архиєпископом Калінінграду Кирилом Гундяєвим  разом з грецьким урядом підготували путч.Протягом двох днів скликали синод, на який деякі представники Православних Церков навіть не встигли приїхати. Там вони зняли законного патріарха за  штучну провину, що він продав церковний готель ізраїльському уряду. Однак готель досі є майном Церкви і не існує жодних доказів для звинувачення патріарха. Коли Кирило допоміг здійснити підлий злочин і пропхали Вас на патріарха, того ж дня він повернувся в Росію. Невдовзі його і за цю службу пропхали на Московського патріарха.

 

Що за це обіцяли Вартоломею? Що він може вкрасти з Єрусалимського Патріархату 19 парафій.

Глобалісти використали для усунення патріарха Іринея і політичну силу, а саме – грецький уряд. Якою була нагорода для Греції? Громадська думка така, що Бог за цей злочин покарав Грецію економічною кризою, яка триває і до сьогодні.

 

Чому глобалісти хотіли усунути патріарха Іринея? Бо він вірний Богу та Церкві, і не дав себе підкупити для співпраці у глобалізації Церкви. Архітектори НСП планували провести аджорнаменто (відкритість світу) у Православній Церкві – так само, як це відбулося у Західній Церкві через II Ватиканський Собор. Для цього запланували подібний собор на 2011 рік, але він був перенесений на 2016 рік до Стамбулу. Тим часом подбали про те, щоб більшість представників Православних Церков були в ідеологічній єдності з Кирилом і Вартоломеєм, і щоб їм в цьому самогубстві Церкви не перешкоджав ніхто, хто був би в єдності з патріархом Іринеєм.

 

Візантійський Вселенський Патріархат оцим публічно звертається до Вас, псевдопатріарху Теофіле. Нагадаємо, що в 2012 році на Вас була проголошена Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9, з причини апостатичного жесту, яким була Ваша публічна участь в  зустрічі з поганськими лідерами в Києві. Вас наперед перестерігали, але Ви відповіли затверділістю і взяли участь в апостатичній зустрічі. Під анатемою Ви є до сьогодні, бо відкидаєте правдиве покаяння. Якщо б у цьому стані Ви померли, будете навіки засуджені! Пам'ятайте про свою душу! Кайтеся за апостазію синкретизму і звільніть посаду для законного патріарха Іринея!+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


1.09.2015

Копія:

- Єпископам Православних Церков

- Уряду Ізраїля

- Уряду Греції

- Уряду Росії

- ЗМІ


Завантажити: Звільнення Єрусалимського Патріархату /лист псевдопатріарху Теофілу/ (1.9.2015)