Не можете служити Богу і мамоні

Дата публікації:   2015-09-03
Автор:   ВВП

 

Не можете служити Богу і мамоні

 

«Ніхто не може двом панам служити: або одного зненавидить, а другого буде любити, або триматиметься одного, а другого знехтує. Не можете служити Богу і мамоні» (Мт. 6, 24)

 

Бог дає нам Своє слово. Воно є світильником на шляху нашого життя. У світлі Божого слова ми повинні бачити норму. Боже слово нам говорить, що двом панам не можна служити. Ми не можемо служити Богу і мамоні. Що є тією мамоною? Ми думаємо, що це гроші, але це не тільки вони. Це може бути багато речей. Мамона – це все, що поставимо замість Бога, якого маємо любити всім серцем, тобто все, до чого прилипне наше серце і чому потім служимо. Ми з’єднаємося з цим духом, відкриємося йому і вже не можемо служити Богові. Мамоною можуть бути і наші залежності, як наприклад в Марії Магдалини. Ісус звільнив її з залежності від нечистих духів. Вона була рабою, для неї це була мамона і тому вона не могла служити Богу. Але Ісус звільнив її. Під час святкування неділі, коли розважаємо над Божим словом про зустріч Ісуса з Марією Магдалиною, особисто переживаємо цю правду: Ісусе, Ти визволив мене від грішних залежностей.

 

Які це залежності? Хтось залежний від страху, хтось від алкоголю, хтось від наркотиків, комп'ютерів; когось тягне до брехні, крадіжки, клептоманії, інший має гіпохондрію (постійно т.зв. хворий); ще інший боїться, що його хтось упокорить, образить; хтось не здатний простити... А це все є блоком і Бог не може через таких людей діяти. Що нам робити? Покаяння! Ісус визволяє нас від наших залежностей, але ми повинні йти до Нього. Він каже: «Прийдіть до Мене!». Якщо ми ходимо до якихось ворожок, психоаналітиків чи психологів з психологією Фройда, то це нам не допоможе, а буде ще гірше. Ми повинні йти  до Ісуса, тільки Він визволяє нас! Він дає нам силу. Він дасть нам Святого Духа, щоб ми були Його свідками. Апостоли наповнились Святим Духом, Який зійшов на них з неба у вигляді вогненних язиків. Ісус хрестить Святим Духом і сьогодні. Він дає нам силу Святого Духа, щоб ми могли пророкувати, як апостол Петро, який почав проповідувати одразу ж в день П'ятидесятниці.


Завантажити: Не можете служити Богу і мамоні