Патріархи Теодор II та Кирило і глобалізація

Дата публікації:   2015-09-08
Автор:   ВВП

 

Патріархи Теодор II та Кирило і глобалізація


Олександрійський патріарх Теодор відвідав Росію (18-29.08.2015). В Кремлі разом з патріархом Кирилом відправляв Літургію, а також дав інтерв'ю РІА Новини. На кожному кроці під час візиту він підкреслював, як сильно любить російський народ, як цінує  Російську Православну Церкву... Говорив так, щоб сподобатися  публіці. Радикально засудив фанатичний іслам, який за його словами, створює  проблеми всюди, де існує. Але тоді несподівано додав: «Я хотів би підкреслити, що необхідно розрізняти між ортодоксальним, традиційним ісламом, та  фанатичним ісламом... мусульмани є справжнім джерелом благородства і доброти». Більшість російських ЗМІ щодо візиту патріарха Теодора видали статті з характерним жирним заголовком: «Патріарх Теодор II бачить проблему не в ісламі, а в фанатиках».

 

В даному контексті зробімо правдивий діагноз ситуації, в якій знаходиться Росія. Відбувається прихований, але інтенсивний напад американських технологій для внутрішнього розкладу православного християнства і російського народу. Одним з головних засобів ліквідації, які використовує НСП, є не тільки просовування гомосексуалізму, але тепер і штучна ісламізація. Щоб не викликати у християн опір, використовується принцип позитивних понять, наприклад, допомога біженцям. Але приховується той факт, що хвиля міграції була навмисно викликана знову ж таки американськими технологіями, які спричиняють розруху в мусульманських країнах.

 

Президент Чехії та прем'єр-міністр Угорщини радикально протистоять цій штучній ісламізації. Президент Чехії навіть сказав: «Жодного іммігранта!». Аргументував це тим, що в результаті цього відбувся б обвал лавини. Однак в цій ситуації патріарх Теодор приїжджає в Росію і стверджує: «...мусульмани є справжнім джерелом благородства і доброти», а також дає повчання: «ми разом з мусульманами боремось, разом працюємо для того, щоб зробити майбутнє наших народів кращим». Він цілеспрямовано міняє мислення християн і вкладає в їхню свідомість слово «разом», але цими позитивними фразами насправді встромляє ніж в спину російському православ'ю. Коли приготує дорогу у свідомості людей, тоді кожен, хто виступить проти приймання біженців та асиміляції Православної Церкви з ісламом, виглядатиме як розпалювач війни та ненависний порушник мирного співіснування!

 

Теодор II виступив як лжепророк, який готує шлях автогеноциду Церкви і народу.

 

Візит Теодора II був попередньо домовлений з патріархом Кирилом, який також поділяє глобалізаційну політику США, а тому крім того просовує ще й буддизм (будівництво буддійського центру в Москві). Ці глобалізаційні акції для знищення ідентичності православ'я Кирило проводить, передусім, через протоієрея Всеволода Чапліна та інших церковних чиновників.

 

Росія є православною християнською державою. На її території мирно живуть християни і мусульманські меншини вже протягом багатьох століть. Однак Америка, яка через підступні технології викликає громадянські війни (Лівія, Сирія, Україна...), зловживає релігійне питання. Кирило не допускає правдивої обнови православної ортодоксії, але наголошує і просовує замість неї фальшивий  діалог з нехристиянами. Але це все є згідно ліквідаційної глобалізаційної програми США щодо Росією! Згодом агенти США змобілізують мусульман, щоб у відповідний час провели подібний Майдан в Москві, як кардинал Гузар в Україні. США в психологічній війні з допомогою лобі просовують своїх кандидатів на церковних ієрархів. І Кирило, і Теодор ІІ завдячують їм своєю кар'єрою! Попередником Теодора II в Олександрії був патріарх Петро. Він радикально виступав проти плану патріарха Вартоломея і колишнього Калінінградського архиєпископа Кирила, які запланували путч для повалення законного Єрусалимського патріарха Іринея. Глобалізаційним силам було потрібно його усунути. До сьогодні є питанням, чи раптова трагічна смерть патріарха Петра і його найближчих єпископів була випадковою, чи запланованою. Вертоліт розбився 11.09.2004 р. У жовтні був обраний Теодор II, а за декілька місяців, на початку 2005 року, разом з Калінінградським архиєпископом Кирилом і патріархом Вартоломеєм вони провели путч, на якому скинули законного патріарха Іринея, якого досі тримають в ув'язненні. Мабуть, його фізична смерть була б вже дуже підозрілою. Нагорода Кирилу за цей злочин була така, що за три роки він був «обраний» Московським патріархом! Запитуємо: чи глобалізаційні сили США зацікавлені  в тому, щоб просунути на найвищі посади в Церкві людей, які будуть їм служити, чи ні? Західна Церква з Ватиканом вже в унісон просовують глобалізаційну ідею автогеноциду християнства і народів! Ватикан час від часу алібістично промовить якісь фрази, щоб заплутати простих віруючих, але це не перешкоджає просовувати лінію НСП.

 

Якщо б Теодороу II лежало на серці справжнє благо православ'я в Росії, то під час візиту він би подякував президенту Путіну за те, що він реагував на цьогорічний кривавий масакр християн в Каїрі. Також, насамперед, закликав би православних єпископів і священиків до істинного покаяння та обнови своєї ортодоксальної  ідентичності, яка є міцним оплотом проти глобалізації!

 

Що стосується патріарха Кирила, він зрадив свою християнську ідентичність жестом в Астані і згідно Гал. 1,8-9 на нього впала Божа анатема. Офіційно вона була проголошена Візантійським Вселенським Патріархатом 31.05.2012 р. У 2004-2005 роках Кирило співпрацював у злочинному скиненні Єрусалимського патріарха Іринея. Нехай сьогодні і він також буде знятий з посади за цей злочин і анатему!

 

Підсумок: Візантійський Вселенський Патріархат закликає всіх єпископів, священиків і монахів, щоб об'єдналися в духовній боротьбі у спільній молитві щодня з 20:00-21:00. Бог вимагає конкретного кроку покаяння і віри для духовного воскресіння Росії!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі6.09.2015


Копії:

- Президенту В.В. Путіну і Уряду РФ

- Урядам держав, де діє Православна Церква

-  ЗМІ


Завантажити: Патріархи Теодор II та Кирило і глобалізація (6.9.2015)