Ми повинні шукати найперше Боже Царство

Дата публікації:   2015-09-10
Автор:   ВВП

 

Ми повинні шукати найперше Боже Царство


«Шукайте найперше Боже Царство та його справедливість, а все інше вам додасться» (Мт. 6,33)

 

Пошук є болісним процесом. Коли людина загубить, наприклад, гроші чи документи, які потребує, то шукає їх і має з цього біль. А коли знайде, то радіє. А ми повинні шукати найперше Боже Царство. Маємо мати біль, доки не знайдемо його...

 

Ми повинні шукати і Його справедливість. Вона полягає в тому, що Ісус взяв на Себе справедливу кару за гріх – мій і твій, і виявляє нам своє милосердя. Боже милосердя є в Ньому. Ісус помер за мене і дає мені даром, через віру, Боже Царство і вічне щастя. Я маю це знати і шукати.

 

Ми щодня шукаємо свої речі, справи, проблеми. Однак ми повинні шукати найперше Боже Царство, тобто Божу волю, а все інше Бог нам дасть: «... а все інше вам додасться» (Мт. 6,33). Бог знає, що ви потребуєте годувати сім'ю, виконувати обов'язки щодо дітей, батьків, на роботі... Він знає ваші проблеми, знає кожну з них. Але Ісус каже: «Шукайте найперше Боже Царство». Чи ми це робимо? Чи щодня шукаємо найперше Боже Царство? Скільки людей зранку навіть не помоляться, а біжать на роботу. Хоча б на одну хвилинку зупинися:  Що чекає мене? Скільки буде проблем? А в тому всьому хаосі я маю шукати Боже Царство. Отож клякну і скажу: «Господи, хай буде воля Твоя! Це і це мене чекає, я маю подорожувати, зустрітися з конкретною людиною. Де там є Боже Царство?» «Шукайте...» Де шукати? Передусім на молитві. Якою є твоя молитва, таким є і твоє життя. Це головне. У молитві маємо шукати Бога, а Бог відкриє нам Боже Царство, а також дасть все інше, що потребуємо. Коли молимося, Господь дасть конкретне світло: «Зроби те і те». Запиши собі це, а потім молися далі. Знову прийде думка: «Зателефонуй цій людині», або коли щось будую: «Йди в цей магазин». Бог дає рішення до практичних речей. Він конкретно вкаже нам, що маємо робити. Час, який віддамо Богу, Він поверне нам з надлишком, двократно чи трикратно. Часто люди кажуть: «Не маю часу молитися». Якщо не маєш часу для Бога, то будеш лише в замішанні, хаосі, і витратиш час на дурниці. А коли будеш добре молитися, Бог допоможе тобі, дасть світло і ласку для того, що потребуєш.


Завантажити: Ми повинні шукати найперше Боже Царство