Заклик до місії в Росії /Частина 1/

Дата публікації:   2015-09-11
Автор:   ВВП

 
Православним священикам

 

Заклик до місії в Росії


(1 частина)

 

Триває рік св. Володимира. Святий Володимир відділився від поганства, кинув Перуна в Дніпро і прийняв істинну віру, бо вона єдина веде до спасіння. В Росії після падіння християнської монархії прийшла атеїстична влада, а після її відходу 25 років тому була прийнята т.зв. демократія за західним зразком. Такі демократії сьогодні є посередником до глобалізації, яку проштовхує США. Після відходу атеїстичної влади в Росії певною мірою настало відродження Православної Церкви. Але релігійну свободу набагато більше використовували американські пастори. Протягом декількох років вони майже в кожному місті заснували свої громади. Баптисти і п'ятидесятники підтримуються Америкою. Реальність така, що мета американської політики – паралізувати авторитет Православної Церкви і провести глобалізацію – не тільки України, а й Росії. Якщо баптисти, п'ятидесятники, або навіть деякі православні отримують фінансові дотації з США, то кому вони потім зобов'язані вдячністю? Архітектори НСП і США за Юдин долар проштовхують ліквідацію православ'я в Росії і автогеноцид народу!

 

Якщо Православна Церква не виступить проти ідеології глобалізації і не буде проводити ефективну місію, то антимісію проводитимуть різні секти, засновані на буддизмі та індуїзмі. Індуїстська йога і бойові мистецтва, пов'язані з східними буддійськими медитаціями, не є тільки безневинним спортом. Вже півстоліття все це через США і в їх глобалізаційних інтересах цілеспрямовано проштовхується у всіх країнах світу. Антимісію в Росії проводять і Свідки Єгови. Вони також підтримуються Америкою, де мають свій центр. Вони не по праву вважають себе християнами, хоча заперечують суть християнства: Божество Христа, Його відкупительну смерть на хресті і Його славне воскресіння.

 

Що необхідно робити в ювілейному році св. Володимира, який 1000 років тому безкомпромісно виступив проти поганства і відкрив двері православному християнству? Треба почати покаяння і місію в Божій силі.

 

Основа місії – це проповідування навернення і покаяння, прийняття правди і любові, що Христос своєю смертю заплатив і за мої гріхи. Апостоли в повноті прийняли Святого Духа і стали місіонерами та мучениками. Сьогодні кожен православний священик також повинен прийняти, як і апостоли, того ж Божого Духа. А особливо сьогодні потрібно прийняти заповіт Ісуса з хреста – прийняти Його Матір, як свою, як Іван під хрестом (див. http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=6849). А це п'ятидесятники і баптисти відкидають.

 

Ватикан і глобалісти проштовхують пошану до поганства, а фактично до їх демонів (Асиж, Астана). Американські глобалісти на духовній базі нео-поганства впроваджують антизакони, легалізують сексуальні збочення, наркотики, викрадення дітей, вбивство т.зв. непродуктивних людей через евтаназію... Тому потрібно прийняти ясне і критичне ставлення до всіх форм релігійного, психологічного і політичного експорту з США. Тут мова йде про створення структури зрадників в Церкві, в культурі, освіті та політиці. Глобалісти приховано підтримують і всі форми сучасного окультизму, починаючи гороскопами, знаками зодіаку, окультною літературою, фільмами, різними татуюваннями, талісманами, магічними предметами, аж до сатанинських символів (див. http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=7132, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=7223). За глобалізацією США стоять світові банкіри і масони, які на 33 ступені посвячують себе сатані. Тут мова йде не тільки про психологічну, а й про духовну боротьбу, де вирішується про вічне життя або вічну погибель. В Росії необхідно проводити місію для молодого покоління, яке утримується в духовній темряві через рок-музику, наркотики і глобалізаційну самовбивчу ідеологію.

 

Багато росіян були хрещені як православні, але не отримали правдивої науки, щоб бути свідомими віруючими. Коли п'ятидесятники і баптисти таким формальним православним пояснять суть спасіння, особисте прийняття Христа, а потім на молитовних зустрічах і Біблійних уроках запропонують їм живу спільноту, то вони вже не залишаться православними. Якби схожу місію проводили православні, то формальні віруючі стали б свідомими православними.

 

Візантійський Вселенський Патріархат проголосив анатему на більш ніж 20 протестантських конфесій на Заході, бо вони прийняли гомосексуалізм, і, крім того, активно його проштовхують. Деякі з них навіть пережили навернення, прийняття Христа як свого Господа і Спасителя і хрещення Святим Духом, але як закінчили? Духовно вийшли з Єгипту, але в пустелі світу виступили проти Бога. Зробили собі золотого тельця з т.зв. успішності, пошани до окультного язичництва і толерантності до сексуальних збочень (гомосексуалізм, трансгендер, зоофілія...).

 

Апостоли після смерті і воскресіння Христа прийняли Святого Духа. Вони покладали руки на віруючих, і вони також сповнялися Святим Духом (Ді. 8,17; 19,1-7). Апостоли були справжніми свідками і мучениками за Христа. Це були справжні плоди хрещення Святим Духом, а не успішність і продаж Христа і своєї душі за Юдині долари зі США! Це зрада і вигнання Святого Духа, якщо хтось замість наслідування Христа і справжньої місії пропагує пошану до поган і т.зв. міжрелігійний діалог. На жаль, це роблять католицькі і навіть деякі православні єпископи. Також в Україні представники п'ятидесятників і баптистів жестом візиту до Брюсселя у 2013 р. фактично вимагали прийняття гомосексуалізму. Це зрада Христа і Євангелія.

 

П'ятидесятники і баптисти не мають Святих Тайн і не шанують Пресвяту Богородицю. Деякі протестантські пастори навіть порівнюють Матір Божу з язичницькими богинями. Це в Україні робить і кардинал Гузар. Але це велике богохульство проти самого Ісуса Христа!

 

Що стосується іконостасів, п'ятидесятники і баптисти їх засуджують. Їхні погляди подібні до поглядів іконоборців, засуджених у 9 столітті. Але західні ідеологи сьогодні пропагують в іконографії декадентні течії. У Польщі священик попросив «знаменитого іконописця» написати ікони для нового іконостасу. Але вся парафія збунтувалась і новий іконостас викинули з храму. В такому випадку, як цей, критика «ікон» виправдана.

 

Протестантські конфесії після 1990 року дуже швидко почали в Росії свою місію. Православні священики не були готові, щоб формувати своїх віруючих до особистої місії. У кожному храмі повинно існувати кілька живих спільнот, де б священик або ним навчений мирянин щотижня приводив Біблійні і молитовні зібрання.

 

Справжнім апостолом Христа був св. Павло. Він проповідував покаяння і хрест Христа, який для поган був безумством, а для юдеїв згіршенням, але в той же час він не вгашав Святого Духа (1 Сол. 5,19). Він говорив мовами і пророкував більше, ніж інші (див. 1 Кор.14,18-19), але як основу він не ставив дари Святого Духа, але хрест Христа (1 Кор. 2,2) і правдиве наслідування Христа. Про це багато протестантських пасторів забувають.

 

Ісус закликає: «Зробіть всі народи учнями» – тобто тими, які будуть дотримуватися всього, що Він Сам нам передав. Чи готова сьогодні Православна Церква зробити це?

 

Як в Росії повинна початися місія, де основою повинні бути православні єпископи і священики – так, як апостоли і пророки? (Еф. 2,20). Прикладом є апостоли першої християнської громади в Єрусалимі, яка була «одним серцем і однією душею» (Ді. 4,32) і в якій також була Пресвята Богородиця. Цю модель Церкви бачив, як ідеал, і святий Василій Великий, коли писав правила для монахів, які є практичною допомогою і для багатьох християн, що живуть за межами монастиря. Необхідність залучення священиків до місії вимагає від них зробити крок прийняття напівмонашого способу життя – так, що 1,5 дня на тиждень переживуть разом у віддаленості від світу в молитвах, Божому слові і братській спільноті (Ді. 2,42).

 

Американські глобалізатори ведуть психологічну війну, в якій хочуть зловжити не тільки протестантських пасторів, але і православних єпископів та священиків. Як? За Юдин долар із США, а також за т.зв. допомогу Церкві у формі навчання, курсів, літератури, фільмів... Ефективним захистом проти цієї геноцидної системи є братська спільнота священиків. Почніть! (див. 2 част. листа «Заклик до місії в Росії» http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=16222)

 

За духовне відродження в Росії молиться

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

2.08.2015


Копії: Православним єпископам і настоятелям монастирів в Росії та Україні


Завантажити: Заклик до місії в Росії /Частина 1/ (2.8.2015)