Роздуми над Словом Життя Ів. 19,28-29

Дата публікації:   2015-09-12
Автор:   ВВП

 

Слово Життя Ів. 19, 28-29


«А по тому Ісус, знавши, що все вже довершилося, щоб здійснилось Писання, промовив: „Прагну!”  Стояла ж посудина, сповнена оцтом. От і подали Йому до уст настромлену на тростину губку, просяклу оцтом».

 

Ісус має фізичну спрагу, причиною якої є втрата крові під час бичування і розп'яття. Але має і духовну спрагу. Прагне звершити діло відкуплення і любові: «Бо так полюбив Бог світ (тебе), що віддав Сина Свого Єдинородного...». Ісус інтенсивно прагне звершити діло спасіння. Але і в тобі Він прагне – прагне твоєї любові, того, щоб ти був духовно перемінений, щоб був з Ним в духовній єдності. Це дорога наслідування і дорога хреста. Йдеться про щоденне відречення в малих речах.

 

Ісус тужить, прагне, щоб спасіння було звершене і з нашого боку. Він прагне очищення Свого Містичного Тіла, яким є Його Церква. На жаль, багато-хто через єресі, окультизм і аморальність стали паралізованими членами Містичного Тіла. Деякі вже повністю відділилися через апостазію. Ісус прагне, інтенсивно тужить, щоб і ці  душі повернулися назад, щоб не залишалися в рабстві гріха, брехні і різних залежностей. Ісус прагне їх визволення і звершення спасіння у небесній славі. Ісус бореться за кожну душу. Він шукає вірних, які на молитвах будуть проводити духовну місію. Це місія за Україну – передусім, в молитві віри через піднімання духовних гір і в пророчій молитві за духовне воскресіння свого народу через покаяння. Відповідальність є на кожному. Плоди побачиш аж у вічності. Будь витривалий! Будь з Ісусом! Будь з Ним і прагни з Ним спасіння душ.


Завантажити: Роздуми над Словом Життя Ів. 19,28-29