В американській школі на вимогу атеїстів зі стіни усунули образ Христа

Дата публікації:   2015-10-15
Автор:   Зі світу

 

В американській школі на вимогу атеїстів зі стіни усунули образ Христа

 

ВАШИНГТОН. Керівництво державної середньої школи Ройстер в місті Чанут (штат Канзас) було змушено зняти зі шкільної стіни образ Ісуса Христа через скандал, влаштований «правозахисною» групою. Інцидент викликав всенародний гнів. Місцеві християнські церкви і громади вже заявили про готовність  забрати до себе образ, який знайомий практично кожному жителю Чанута, оскільки прикрашав школу з 1950-х рр.

1-schoolНовий шкільний директор Річард Профітт розпорядився зняти образ зі стіни після того, як «Фонд свободи від релігії» заявив, що образ Христа в державній школі – це «кричуще порушення першої поправки до Конституції». «Я консультувався з двома юристами, і обидва підтвердили, що образ в школі порушує закони штату і федерації, – сказав Профітт. – Але після його зняття я завалений потоком протестів з усієї країни».

«У мене вривається терпець, – говорить Джек Лінч, 53-річний житель Чанута. – Скільки себе пам'ятаю, образ завжди висів у школі. Ця країна була заснована на Християнській вірі. Навіть на грошах написано «In God we trust». А тепер якісь люди хочуть все поміняти. Якщо їм у нас не подобається, нехай забираються звідси».

У Чануте, містечку на південному сході штату Канзас, проживає приблизно 9200 жителів, а в його шкільному окрузі числиться близько 1800 дітей, і в тому числі 400 учнів у школі Ройстер.

Джерело: www.christiantoday.com