Плоди II Ватиканського Собору за 50 років / 2 частина: Цитати з Nostra Aetate і проголошення анатеми (+ відео)

Дата публікації:   2015-11-02
Автор:   ВВП

 

Плоди II Ватиканського Собору за 50 років


1 частина – Криптофашизм на ІІ Ватиканському Соборі

2 частина – Цитати з Nostra Aetate і проголошення анатеми

3 частина – Найбільша катастрофа ХХ століття

 

2 частина

Цитати з Nostra Aetate і проголошення анатеми

 

З нагоди 50-ї річниці II Ватиканського Собору доцільно зробити баланс і правдиво вказати на згубні, катастрофічні плоди. Ісус каже: «Кожне бо дерево за своїм власним плодом пізнається (Лк. 6,44). Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих» (Мт. 7,18). У зв’язку з цим наголошує: «Стережіться лжепророків (єретичних теологів), що приходять до вас в овечій одежі, а всередині хижі вовки» (вірш 15) «Ви пізнаєте їх за плодами їхніми...» (вірш 16).

 

Внаслідок реалізації документів II Ватиканського Собору, зокрема гасла «пошана до інших релігій», дійшло до масового поширення поганства не тільки в Європі. Багато настоятелів почали запрошувати буддистів та індуїстів у свої монастирі. Так Nostra aetate створила ґрунт для інвазії азіатського поганства. Воно заперечує єдиного Бога-Творця і Спасителя Ісуса Христа.

 

 

Наприклад в Чехії, в самому серці Європи, серед університетської молоді вже є більше активних буддистів, ніж активних християн. Опитування в університетах Польщі виявило, що студенти захоплені буддизмом і знають про буддизм та індуїзм більше, ніж про християнство. Ця псевдомісія, побудована на зраді християнської віри, принесла з собою також інвазію псевдокультури, за якою є дух наркоманії, сексуальних збочень і деморалізаційних та руйнівних впливів всіх видів. По суті йдеться про пошану до демонів і сатани! Це бунт проти єдиного істинного Бога, і за це несе відповідальність II Ватиканський Собор з т.зв. аджорнаменто. Аджорнаменто проповідує іншого Ісуса, іншого духа та інше євангеліє (див. 2 Кор. 11,4). За проповідування іншого євангелія, іншого духа, та іншого Ісуса падає анатема – виключення з Церкви згідно Гал. 1,8-9.

 

Собор мав вирішити актуальну потребу обнови віри і розпочати боротьбу проти небезпечних єресей, які засудив ще святий папа Пій X у 1907 році. Собор також мав ясно вказати на загрозу інвазії нео-поганства, яке з 1965 р. вже масово поширювалося через індуїстську йогу. Було потрібно перестерігати від небезпеки буддизму, який популяризувався через бойове мистецтво і східні медитації, засновані на оманливих філософіях. За ними є той же дух, якого мав Ніцше, тибетський буддизм, фашизм, а сьогодні і сатанізм. Ставлення Божого слова до поганства ясне, воно визначене на багатьох місцях Старого та Нового Завітів і сконцентроване у Першій Божій Заповіді: «Хай не буде в тебе інших богів, крім Мене... Не вклоняйся їм і не служи їм!» (Втор. 5,7-9). На противагу цьому, Собор під гаслом аджорнаменто відкрив двері поганству. Армія псевдоапостолів (теологів) просунула єресі, які заперечують сутність Церкви. Згодом всі студенти теології були отруєні єресями, які заперечують Божество Христа, Його реальне воскресіння, натхнення Святого Письма. Їм постійно втовкмачувалась в голову пошану до поганства – і це на кожному предметі протягом п'ятдесяти років! Боже слово так говорить про цих псевдоапостолів: «Це апостоли неправдиві, робітники лукаві, що вдають апостолів Христових. Воно й не диво: сам бо сатана вдає з себе ангела світла» (2 Кор. 11,13-14). Ці ангели світла під фразами про милосердного самарянина просовують сучасну ісламізацію Європи, яка веде до ліквідації християнства і європейської культури. Св. Бернард каже: «Є слугами Христа, а служать антихристу».

 

Ватикан вже не має Духа Христа, а прийняв духа антихриста, духа НСП.

Католицька Церква сьогодні вже не є католицькою, і навіть вже не є Церквою. Чому? Бо покинула суть Євангелія, вигнала Божого Духа і прийняла духа світу, духа Нью Ейдж.Єдина дорога назад – покаяння! Але вона це затято відкидає.

 

Цитата з Nostra aetate: «Церква уважно роздумує над тим, яким має бути її відношення до нехристиянських релігій».

Відповідь: Для чого про це роздумувати, коли Боже слово на багатьох місцях ясно вказує, яке ми повинні мати відношення до поган, що вшановують демонів. Ісус сказав: «Ідіть же по всьому світу та проповідуйте Євангелію всякому творінню. Хто увірує й охреститься, той буде спасенний; а хто не увірує, той буде осуджений» (Мр. 16,15-16). Це є зобов'язуюче послання Церкви, а не уважно роздумувати над тим, як зрадити Христове Євангеліє.

 

Цитата: «У зв'язку з своїм обов’язком підтримувати єдність і любов між людьми, а також між народами, (Церква) звертає увагу на те, що об’єднує людей і веде їх до взаємної єдності».

Відповідь: Зрадницькі ієрархи вигадали собі псевдо-завдання, яке суперечить суті Євангелія та нищить Церкву в корені. Христос не дав їм цього псевдо-завдання. Але те завдання, яке дійсно дав Христос, їх зовсім не цікавить і вони затято його ігнорують.

 

Яку єдність і любов між людьми можна підтримувати без Христа, без навернення, без проповідування правди? Це все лише обман, плоди якого сьогодні, за 50 років, пожинаємо.

Яку взаємну єдність може мати християнин з буддистом чи індуїстом, який заперечує єдиного Бога і відкидає природню і духовну правду? Боже слово каже, що «немає ніякої єдності між світлом і темрявою, між Христом і Веліялом» (2 Кор. 6,15).

 

Цитата: «Адже всі народи творять одну спільноту, мають одне походження, тому що Бог розселив увесь людський рід по всій поверхні землі».

Відповідь: Це дивовижне відкриття II Ватиканського Собору. Але вони забули, що Ісус посилає учнів до всіх народів, щоб проповідували Євангеліє навіть ціною мученицької смерті. Всі апостоли під час проведення місії померли як мученики. Вони не мали на меті створити одну спільноту зі всіма, які мають одне походження і розселені по всій поверхні землі. Диявол, демони і ті, які в пеклі, також походять від Бога, але тільки дурень хотів би з ними створити одну спільноту.

 

Цитата: «(погани) також мають одну кінцеву мету – Бога».

Відповідь: Так чому ж їм Його не проповідуєте? Якщо б проповідували, то вони через покаяння і віру в Христа могли б осягти спасіння в Бозі. Погани вшановують змій, корів і щурів, як богів – демонів. Але це не одна кінцева мета людини!

 

Цитата: «Об'єднані у Святому Місті, яке буде освітлювати Божа слава, і де народи ходитимуть у Його світлі».

Відповідь: Це слово відноситься до Об. 21,24. Але говорити про цю мету без покаяння, навернення і боротьби з гріхом, є обманом. У наступних віршах написано: «Не ввійде до нього ніщо нечисте і хто чинить мерзоту і лжу; але тільки ті, що записані в книзі життя в Агнця» (вірш 27). «А чарівники, ідолопоклонники та всі неправдомовці – пай їхній в озері, що горить вогнем і сіркою» (вірш 8).

 

Цитата: «Люди очікують від різних релігій відповіді на те, що тривожить їх в глибині серця: який сенс і мета людського життя... як осягнути справжнє щастя...».

Відповідь: Це великий обман створювати враження, що від поганських псевдорелігій можна очікувати пояснення основних питань людського життя. Вони їх пояснюють, але фальшиво! Але це, на жаль, декларація II Ватиканського Собору свідомо замовчує.

 

Цитата: «Тому Церква закликає своїх віруючих, щоб з розважністю і любов’ю, через діалог і співпрацю з послідовниками інших релігій признавали, захищали і підтримували духовне і моральне благо та соціально-культурні цінності, які вони мають, а при тому, щоб свідчили про християнську віру і життя».

Відповідь: Ісус не посилає нас вести діалог з поганами, але хоче, щоб вони навернулися від влади сатани! «Я посилаю тебе відкрити їм (поганам) очі, щоб вони навернулися від темряви до світла і від влади сатани до Бога, та щоб вірою в Мене одержали відпущення гріхів» (Ді. 26,17-18). «Він (Отець) визволив (грец. errizato, лат. eripere) нас з-під влади темряви і переніс до Царства Свого улюбленого Сина» (Кол. 1,13). А єретики через діалог з поганами стягують нас назад під владу сатани, а на кінець до пекла. Перший діалог з дияволом закінчився вигнанням з раю (Бут. 3).

 

Яким правом ІІ Ватиканський Собор дозволяє собі виступати проти Ісуса Христа, Його Євангелія і апостольської Традиції? Яким правом ІІ Ватиканський Собор ігнорує обов'язок проповідувати Євангеліє і заміняє його самогубним діалогом? Якщо будемо признавати і захищати їхню дорогу до вічної погибелі, цим зрадимо свою ідентичність і самі втратимо Богом дану мету – небо. Підтримувати поганські культурні цінності означає зректися своїх християнських коренів і прийняти поганські звичаї, пов'язані з вшануванням демонів і нечистотою.

 

Але вершина лицемірства – вимагати, щоб так обманений християнин, який після т.зв. діалогу вже втратить спасительну віру в Ісуса Христа, свідчив про християнську віру і життя. Це насмішка.

Це повний абсурд – признавати, захищати і підтримувати поклоніння сатані і демонам, а одночасно визнавати віру в єдиного Бога і Спасителя Ісуса Христа!

Декларація Nostra aetate мала б називатися «Як зрадити Христа та Церкву і як попасти в пекло».

 

Питання: Як це можливо, що на Соборі більшість правовірних єпископів і кардиналів могли схвалити такі єресі, а тим самим проголосувати за власне самогубство і самогубство Церкви?

Відповідь: Німецькі теологи – криптофашисти з духом Ніцше, підготовляли документи Собору, що містили двозначні позитивні поняття, щоб таким чином приховати єресі. Якщо б ясно висловилися, що хочуть, і які це принесе плоди, отці Собору ніколи б цього не схвалили. Отож, йшлося про великий і запланований обман та маніпуляцію, особливо декларацією Nostra аetate. Цей метод і дух маніпуляції згодом перейняли від Собору і сучасні парламенти Європи, які приймають для власних народів самознищуючі закони – також під позитивними і двозначними поняттями. Більшість депутатів також не знають, що даний закон насправді містить і які матиме наслідки.

 

У 50-річний ювілей II Ватиканського Собору бачимо катастрофічні плоди: масовий упадок монаших покликань! Прикладом є Квебек. Протягом 1962-1981 років число монахинь внаслідок відходу з монастирів знизилось з 46 933 до 26 294. Кількість нових покликань знизилася на 98,5 %.

У жовтні 2003 року Арул Ірудаєн, місцевий парох у Валанкауні в Індії, хвалився, що індуси тепер проводять свої поганські ритуали всередині його церкви.

З такою ж метою в лютому 2004р. буддисти увійшли до святилища базиліки св. Адалберта в Ґрау Рапідз у Мічигані.

 

05.05.2004р. відбувся поганський індуїстський ритуал у Фатімі за дозволом Фатімського єпископа і місцевого пароха о.Ґуерра. Отець Ґуерра посилається на діалог, який є програмою ІІ Ватиканського Собору.

Монахи-северіани привезли в Італію буддійських монахів з Тибету. Вони заснували 8 центрів, де дають реколекції для всіх вікових категорій, але переважно для молоді. Завдяки Nostra аetate місія з Далекого Сходу перемістилася до Європи, але її вже не проводять отці-северіани, але тибетські монахи!

 

28.10.2015 згадуємо 50-річчя трагічного ювілею видання єретичної декларації II Ватиканського Собору – Nostra аetate.


Проголошення анатеми

 

Візантійський Вселенський Патріархат в апостольському і пророчому авторитеті в Ім'я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, оцим проголошує Божу анатему на антиєвангеліє, проповідуване під назвою Nostra аetate. «Коли б ми самі, чи ангел з неба проповідував вам іншу євангелію, ніж ту, що ми вам проповідували, нехай буде проклятий – анатема!» (Гал. 1,8). Хто цей єретичний документ буде далі поширювати, навчати інших чи іншим способом пропагувати, на того також падає Божа анатема!

Дата проголошення анатеми: 28.10.2015р.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр     + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


28.10.2015р.


Копії:

- Католицьким єпископствам

- Православним єпископам України і РФ

- Президентам та урядам держав-членів ЄС

- Депутатам Європейського парламенту

- ЗМІ


Завантажити:  Плоди II Ватиканського Собору за 50 років / 2 частина: Цитати з Nostra Aetate і проголошення анатеми (28/10/2015)