Стоп гомосексуальному законопроекту № 1658

Дата публікації:   2015-11-05
Автор:   ВВП

 
Народним Депутатам України


Стоп гомосексуальному законопроекту № 1658


У четвер 5 листопада 2015 ЛГБТ-лоббі спробує просунути «Проект Трудового кодексу України» № 1658 від 27.12.2014 (доопрацьований 20.05.2015 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53221) з відповідними змінами, що стосуються надання особливих привілегій гомосексуалістам. Йдеться про безпрецендентний випадок внесення терміну «сексуальна орієнтація» в юридичне поле України. Відомо, що ще у липні 2015 Рада ЛГБТ-організацій України звернулася до народного депутата, гей-лоббіста Сергія Лещенка з пропозиціями щодо внесення ознак «сексуальна орієнтація» та «ґендерна ідентичність» до проекту Трудового кодексу України.


Відомо, що в ці дні на українських депутатів здійснюється великий тиск щодо прийняття гомосексуального законодавства. Про це заявив 2.11. 2015 в ефірі телеканалу "Рада" і Міністр закордонних справ Павло Клімкін: «...законодавча заборона дискримінації в трудовій сфері за ознакою сексуальної орієнтації... в ЄС існує дуже потужне лобі з цих питань, і обійти це питання, попри його чутливість для деяких політиків, не вдасться... якщо ми приймаємо ці закони, це радикально підвищує наші шанси на безвізовий режим, а якщо не приймаємо - радикально знижує...»


Шановні депутати, Вам вирішувати, чи ви сьогодні зрадите Україну, чи прогнетеся під тиском грошовитих гомосексуальних ЄС-лоббістів, що ведуть до деградації суспільства, знищення сім’ї, а тим самим і народу, або станете на захист українських сімей, дітей та майбутнього Української держави! Будьте відважні, поставте християнські цінності та здоровий глузд в основу державності, у цьому хай послужить Вам приклад не Содоми та Гомори, а приклад великого державника Святого Володимира.

В зв’язку з загрозою національній безпеці України, моральної деградації, посяганням на інститут сім’ї як основи держави, просимо 5.11.2015 року зняти з голосування законопроект № 1658 «Проект Трудового кодексу України», а його авторів Гройсмана В.Б, Денісову Л.Л., Папієва М.М. притягнути до кримінальної відповідальності.


Моляться за Вас


+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату5.11.2015


Копії:

Президенту України П.О.Порошенку

ЗМІ


Завантажити: Стоп гомосексуальному законопроекту № 1658 (5.11.2015)