Бог має на нас право

Дата публікації:   2015-11-08
Автор:   ВВП

 

Бог має на нас право


Ісус має на нас певне право. Ми вже не належимо собі. Чому? По-перше, Бог створив нас, дав нам існування, створив нас на Свій образ. Він дійсно є нашим Отцем. Наш дух стремить до Нього, як каже св. Августин: «Ти створив нас для себе, о Боже, і неспокійне наше серце, поки не спочине в Тобі». Це глибока правда. Вже мала дитина іноді має екзистенціальний смуток, не вміє виразити це, але бачить марність всього. Ніщо створене не задовольнить нас. Ніщо. Ні багатство, ні кар'єра, ні якесь задоволення. В нашій душі є голод за Богом. Бог не тільки створив нас, але має на нас право також тому, що віддав за нас Свого Сина. Ісус пролив за нас Свою кров. Він дорого заплатив за нас – не золотом чи сріблом, але Своєю кров'ю, і це все з любові до нас. Але ми, звісно, маємо право відкинути це і йти за дияволом, який приготував нам пекло, а до Бога обернутися спиною. Звичайно, тим зашкодимо самі собі. Наше життя – це проба: чи вистоїмо, чи будемо зрадниками. Диявол дає нам програму поступового самознищення. Тримає нас за нашу гордість, щоб ми не робили покаяння. Людина зробить дурницю, але не признає собі помилку, щоб не виглядати погано, бо її вже тримає імідж.

 

Ми вже прийняли таїнство Хрещення, але без віри, послуху Богу і  покаяння неможливо, щоб в нас діяла сила Хрещення. Людина повинна це таїнство вірою актуалізувати, тобто мусить мати особистий контакт з Богом. Бог хоче, щоб ми мали особисте відношення до Нього. Мусить бути дія з нашого боку.

 

В іншому випадку, це подібно до того, коли людина отримає новий сучасний автомобіль, але не їздить на ньому і постійно тримає його закритим в гаражі. Завжди тільки відкриє гараж, погляне на авто, витре з нього порох, потішиться ним,  а потім знову закриє і далі ходить пішки.


Завантажити: Бог має на нас право