Шукай правду! /Звернення до молоді/

Дата публікації:   2015-12-19
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

(Звернення до молоді)

 

ЗМІСТ

1. Вступ
2. Хочеш бути щасливим?
3. Первородний гріх: а) родовище зла в нас
4. Первородний гріх: б) справжній психоаналіз і психогігієна
5. Глобалізація /просовування автогеноциду народів/
6. Як ліквідується правда /антизакони/
7. Ювенальна юстиція /викрадання дітей/
8. Політична система /перспектива/
9. Рух опору /рок-музика/
10. Здорова сім'я – здоровий народ
11. Правда зробить вас вільними
12. Божа сила в тобі – Святий Дух
13. Істинне і фальшиве християнство
14. Напівтаємна організація масонів
15. Міжрелігійний діалог
16. Християнство та іслам
17. Буддизм
18. Бойове мистецтво
19. Індуїзм
20. Окультизм 1 /вступ, гомеопатія/
21. Окультизм 2 /метод Сільви, акупунктура, рейкі/
22. Окультизм 3 /магнетизм, окультні психології/
23. Святкування неділі
24. Епіклеза
25. Метаноя
26. Святкування неділі – воскресіння народу
27. Не можна служити Богові й мамоні

 

Шукай правду!

1 частина: Вступ

 

Дорогі студенти!

Ми живемо в історичний час, коли існує загроза зникнення здорових моральних і духовних коренів народу, і навіть масовий геноцид, запрограмований наддержавними силами під терміном «редукція людства до золотого мільярду».

 

Сьогодні з Заходу поширюється продумана система брехні, побудована на обмані з допомогою позитивних понять. Світові банкіри і т.зв. еліта – напівтаємна організація масонів – проштовхує Новий світовий порядок (НСП). Метою цієї системи є глобалізація, а в першу чергу – ліквідація моральних цінностей, закорінених в людській совісті. Система глобалізації атакує передусім істинне християнство. По суті, йдеться про психологічну війну і духовну боротьбу людей, які стоять на боці антихриста, проти тих, які стоять на боці Христа. Це боротьба не тільки за дочасне життя, але й за вічне. Християнство ліквідується зовні, але особливо – зсередини. Нова система НСП заснована на проштовхуванні аморальності, збочень і нищенні будь-якої справедливості та правди. По суті, йдеться про відновлення поганства, яке фактично поклоняється демонам і приносить їм жертви. Відверто кажучи, йдеться про сатанізм, який вимагає для себе навіть людських жертвоприношень.

 

В даний час система брехні вже закорінена у наднаціональних організаціях. Тому навіть якщо в конкретній державі викрили, наприклад, масовий злочин проти дітей (яким є шкідлива вакцинація), докази залишаються неефективними і не мають сили зупинити цю злочинну систему.

 

Приклад: Провідний ідеолог редукції людства Б. Гейтс надав Україні вакцини, які, навпаки, викликають дану хворобу, а їх вживання призводить до стерилізації! Лікарі довели, що вакцина є шкідливою, а крім того вона ще й була розморожена і стала непридатною. Також довели, що діти, які були названі носіями шкідливого вірусу і через яких почали цю злочинну кампанію вакцинації, насправді цієї хвороби не мали – це був обман! Незважаючи на всі ці кричущі факти, шкідлива вакцинація проводиться! Якби в минулому якийсь самозванець провів експеримент, результатом якого була б масова смерть або шкода для здоров'я, і якщо б довели його вину у злочині, він був би негайно засуджений і покараний. Тепер, незважаючи на те, що подано ряд доказів, злочинця не тільки не карають, але навіть ті, які виступлять проти нього, змушені капітулювати. Докази відкидають, а злочин під тиском наддержавних структур чиниться і надалі! Система брехні пов'язана з повною безкарністю за найбільш важкі злочини! І більше того – злочинці карають невинних! Батьки, які, почувши всі докази про шкідливість вакцинації, не дозволили б вакцинувати своїх дітей, будуть за це або безпосередньо переслідувані, або їхні діти будуть вкрадені соцслужбами, а батьки будуть затавровані як злочинці лише тому, що захищають своїх дітей.

 

Аналогічно діє вся система ювенальної юстиції. Соціальні служби сьогодні здійснюють піратські викрадення дітей. Медіалізація трактується як т.зв. розкриття конфіденційної інформації і на цій підставі батьків, які намагаються повернути своїх викрадених дітей, карають за медіалізацію.

 

Схожа ситуація і з гомосексуалізмом. Карають тих, хто захищає своїх дітей від деморалізації. Їх звинувачують у дискримінації гомосексуалістів, у т.зв. гомофобії і їм загрожує навіть три роки ув'язнення. Злочини і злочинців не карають! Карають невинних жертв.

 

Шановний студенте, студентко! Хочеш, щоб у тебе колись вкрали твоїх дітей? Для впровадження цієї піратської системи ти сьогодні даєш згоду тим, що віриш американським брехунам та їх агентам і не хочеш активно виступити проти цієї неофашистської системи.

 

Мобілізація студентів

Коли почалася Друга світова війна, покоління чоловіків, які підлягали мобілізації, рішуче виступили на захист Батьківщини від фашизму. Підступність нинішнього часу полягає в тому, що сучасна сатанізація народів, яка має на меті не тільки фізичний, але й психічний і духовний геноцид, почала зовсім інший, повністю прихований метод війни. Сьогодні ми не можемо очікувати, що проти цієї новітньої війни офіційно буде оголошена мобілізація.

 

Яка головна зброя противника?

1) Мас-медіа, які під керівництвом Заходу цілеспрямовано пропагують псевдокультуру: рок-музику, аморальні фільми, журнали... (навіть у соціальних мережах та в інтернеті). Мас-медіа формують громадську думку, нібито Захід був чимось престижним і ним необхідно захоплюватися. Непомітно, крапля за краплею, вводять смертельну отруту. Пропагують західний споживацький і егоїстичний спосіб життя та ідеологію, яка веде до внутрішнього самознищення. Мас-медіа сьогодні не виховують, але розкладають через пропаганду зла! (телебачення, радіо, журнали)

 

2) Західні агенти, які таємно проводять підривну діяльність. Вони використовують, насамперед, церковну структуру (просування духа Нью Ейдж через т.зв. екуменізм і діалог з мусульманами, буддистами...) і т.зв. благодійні організації та фонди, які непомітно будують мережу заангажованих людей з прихованою метою поступового державного перевороту.

 

3) Наддержавні організації, які диктують конвенції і просувають антизакони. Вони знову і знову прагнуть просунути гомосексуалізм і ювенальну юстицію.

 

Тому сьогодні залежить від вас, молодого покоління, чи знайдуться такі свідомі особистості, які не будуть байдужими до того, чи буде держава врятована, або чи буде повалена всесвітньою самоліквідаційною катастрофою, яку ініціюють ідеологи редукції людства. Сьогодні потрібно усвідомити свою особисту відповідальність, і те, що досягти перемоги своїми силами неможливо. Тому сьогодні найбільша потреба доби – щиро звернутися в особистій молитві до Бога і почати мобілізувати самого себе – шукати правду і боротися за неї. Також необхідно знайти хоча б 2-3 однодумців серед молодих людей для створення малих осередків правди. Це надзвичайно важливо. Ви повинні стати пророчою службою, яка працюватиме на тій ділянці, де ви знаходитеся, і буде викривати негативні впливи, а одночасно здобувати нових і нових борців за правду. Незважаючи на заборону медіалізації, бачимо плоди сатанізації на Заході – жорстоку реальність нищення особи, сім'ї і цілих народів, що веде до систематичного геноциду планети. Тому не відкладай, завтра може бути занадто пізно!

 

Ідеологи НСП – це злочинці, які знають, як маніпулювати людиною, щоб вона відкрилась програмі самознищення, яка вже є в її душі через первородний гріх. Вона активізується все новими гріхами, залежностями, наркотиками, рок-музикою, прагненням кар'єри навіть за ціну зради совісті – за Юдин гріш. Глобалісти з метою руйнування окремих держав через своїх агентів створюють систему зрадників, колабораціоністів. Вони ведуть психологічну війну, в якій рахуються з людською глупотою, наївністю, довірливістю. Вони знають, як маніпулювати і обманювати, щоб людей, все суспільство і цілі народи привести до процесу психічного, духовного і фізичного автогеноциду.

 

Ви, студенти, не чекайте, що революцію покаяння почнуть представники Церкви. Справжню революцію почніть ви! Шукайте правду, любіть правду, боріться за правду і за неї приносьте в жертву навіть своє життя! Правда визволить вас від влади демонів, від смерті і диявола. Цією Правдою є Ісус Христос, Він є Дорога, Правда і Життя, Він помер за тебе на хресті, Він прощає твої гріхи. Тільки Він дає тобі вічне щастя, яке починається тут, на землі, і продовжиться після смерті.

 

Звичайно, не всі під тиском Заходу стануть рабами наркотиків чи сексуальних збочень, але усвідом, що для поразки в цій духовній боротьбі достатньо зайняти позицію т.зв. толерантності до збочення і злочинності. Толерантні люди створюють умови для поширення інфекції, яка знищує людей і цілі народи, тому вони також винні. Коли сьогодні агенти Заходу просувають т.зв. антидискримінацію, це роблять для того, щоб паралізувати всіх своїх супротивників. Зло вже не можна називати злом, а злочин злочином! Злочинцям необхідно надати свободу, щоб вони могли проводити свою вбивчу і самогубну роботу. Це вина тих, які просунули ці т.зв. антидискримінаційні закони, і тих, які їх прийняли і радикально не виступили проти них. Таким чином, відповідальність лягає на кожного громадянина, який мовчав на злочинні закони, просунуті обманним шляхом! Злочинні закони повинні бути скасовані, а депутати, які їх просовували, засуджені за державну зраду і справедливо покарані найважчими покараннями, бо просовували приховане самогубство народу. Якщо ви, молоді люди, студенти, допустите толерантність до зла і збочень, то самі притупите совість і вже не зможете відрізнити правду від брехні! Тоді покоління, яке прийде після вас, прийме цю лінію темряви як норму, як аксіому, в якій вже не будуть сумніватися. А це злочин! Кожен з вас несе велику відповідальність, ви повинні боротися, не можете бути байдужими! Той, хто байдужий, співпрацює з прихованою системою самознищення: свого власного, своїх близьких і всього народу. Сьогодні будеш або героєм – борцем, або зрадником!

 

Що стосується т.зв. толерантності, то це великий обман. Якби 30-50 років тому хтось хотів би просувати толерантність до гомосексуалізму, то самі збоченці, одержимі цією неприродною пристрастю, засудили б його. Але сьогодні декадентська культура Заходу просуває брехню і зло так сугестивно, що особливо молоде покоління стає жертвою цієї психологічної та аморальної маніпуляції. Чому не покажуть жахливих статистик? Приклад: У США в камері смертників є 50% лесбіянок. У Нью-Йорку 50% вбивств скоєні гомосексуалістами. 70% смертельної хвороби СНІДу поширюють гомосексуалісти. 75% гепатиту В також переносять гомосексуалісти. У Лос-Анджелесі 30 000 педофільних злочинів мають на совісті гомосексуалісти. Плодом гомосексуалізму є поширення хворіб, злочинності, а в першу чергу – ліквідація інституту сім'ї, яка є основною клітиною суспільства. Нехай молодих людей правдиво інформують щодо цієї аморальної епідемії, яка поступово руйнує всі народи. Сьогодні пропаганда гомосексуалізму є пріоритетом американської політики, а також він став основою Лісабонської угоди в ЄС. Мета США – моральний і фізичний автогеноцид народів. Коли узакониться т.зв. толерантність, переважна більшість суспільства буде покарана тільки за те, що скаже правду. Толерантність до злочинів і збочення – це не толерантність, але самогубство! Те, що ідеологи НСП через маніпуляційні психології та декадентську псевдокультуру зуміли подати злочинну аморальність як позитив, є ознакою надзвичайно сильної маніпуляції, пов'язаної з ліквідацією правди і абсурдною зміною суспільної думки. Плодом є самознищення.

 

Приклад: З'явиться інфекційне захворювання, від якого люди будуть вмирати. Але в рамках толерантності будуть заборонені ліки, які могли б врятувати людей, тому що вони нібито чинять насильство і є нетолерантними до хвороби.

 

Те саме можна сказати і про т.зв. толерантність, через яку декадентський Захід просуває аморальність і антизакони з метою ліквідації народів. Хто повірить брехні, стане самогубцем і вбивцею народу. На даному етапі змін в законодавстві і в мисленні людей ідеологи НСП готують ґрунт для подальших кроків у процесі програмування масового самогубства людства. Як? Саме через просування толерантності і антидискримінації зла, злочинців та вбивць (духовних і фізичних). Крім того, цих вбивць кожен повинен називати позитивними іменами. Вони мають свої права, щоб могти масово поширювати інфекцію смерті, яку навіть не можна називати інфекцією! Якщо ми сьогодні будемо толерантні до злочинної аморальності, то завтра будемо в морзі! Але ті, які прийдуть до влади, вже не будуть толерантними. Дух, який сьогодні вимагає толерантності, завтра покаже твердий кулак, і кожному «віддячить» за його самообман і боягузтво виступити проти брехні та злочинів.

 

Що сьогодні роблять ідеологи НСП – професійні брехуни? Шукають союзників. Шукають лідерів, будують центри, створюють тіньову владу. Масони просовують своїх людей на професорів в університетах, мають своїх членів в політиці, в мас-медіа, в системі освіти, в медицині, в економіці – всюди засновують свої осередки, які будуть поширювати інфекцію і підривати здорову реформу з метою ліквідації народу. Вони стежать, щоб ліквідувати відродження прямо в зародку, щоб воно навіть не почалося. Вони використовують маніпуляцію, висміювання, напівправди, залякування, наклепи, хабарі – мають цілий ряд підлих методів. Вони навіть будуть намагатися надихнути тебе, дорогий студенте, фальшивою реформою під виглядом справжньої, і захочуть підключити до неї тебе. Завжди психологічно зуміють так представити тобі всю справу, щоб ти мав у ній свій власний інтерес і свою самореалізацію, яку подадуть як об'єктивне добро і справедливість. Ти їм потрібен, щоб під владою їхньої брехні несвідомо готувати самогубство і привести до нього інших. Вони шукають здібних молодих людей для своїх злочинних цілей, пропонуючи їм кар'єру, гроші, успіх! Вони вміють говорити про правду, але в їхніх устах є брехня. Перед кожною сугестивною пропозицією завжди запитай себе: Хто стоїть за цим? Яку мету має ця людина? Чи вона дійсно служить Богу і народу? Чи веде до правдивої реформи, або тільки створює враження, а насправді грає комедію?

 

Ці агенти ловлять здібних студентів у, здавалося б, корисні ініціативи. Вони мусять їх обманути і поставити такий ідеал, таке добро і правду, щоб всі приймали це за своє. Те, що це напівправда, не можна розголошувати. Таким чином, вони хочуть, щоб молода людина сприйняла їхні ідеї як свої і з'єдналася з ними; щоб бачила у цьому своє добро, свій ідеал, свої інтереси, свою справедливість, свою перспективу, своє щастя, свою мету. Тоді людина здатна працювати над цією фальшивою програмою навіть цілі ночі, здатна навіть з найбільшою щирістю втягувати в цю програму інших людей і розвивати надзвичайну активність, тільки щоб просунути цю свою правду в якомога ширшому колі. Але насправді така людина була обманута і допомагає будувати отруйну систему. У більшості випадків на даному етапі людина вже не в змозі бачити трагічні плоди і не хоче визнати правду, що була обманута. Потім бореться під прапором самообману (тобто духа брехні) проти справжньої правди, проти дочасного і вічного життя.

 

Чому доходить до цього самообману? Бо одразу ж спочатку не включаємо здорову самокритику, але хочемо вірити брехні, бачимо своє добро у вигляді кар'єри або фінансових вигод, і йдемо за цим навіть ціною зради своєї совісті і зради любові до правди!

 

Молода людина не може прагнути такої кар'єри, яка пов'язана зі зрадою совісті! Її ідеал повинен бути таким – шукати правду, проповідувати правду, за правду терпіти і навіть пожертвувати життям, як Христос, Який є для нас прикладом! Правда розп'ята, але в кінці переможе! Христос воскрес, Він переміг диявола і корінь гріха та зла. У Христі є справжнє визволення і справжня перемога! Якщо маємо єдність з Духом Христа, зможемо розрізняти, де за позитивними поняттями ховається дух брехні. Тому дуже важливо, щоб справжній борець прийняв Христа як свого особистого Спасителя та Господа, і щоб щодня, принаймні 15 хвилин, розмовляв з Ним у щирій молитві. Там буде черпати силу і досвід для боротьби з підступними методами духа брехні, який ліквідує людей і цілі народи. Його «ангелами світла» є масони, фальшиві психологи, лжепророки, псевдо-теологи і псевдо-філософи. Вони під позитивними поняттями і фразами ведуть людей і народи до тимчасової та вічної погибелі. Диявол є брехун, вбивця і батько брехні (Ів. 8,44). Тому ти повинен бути самокритичним до себе, це фундамент правди! Ти повинен самокритично стати перед Богом у щирій молитві, а коли до Нього звертаєшся в правдивому світлі, де називаєш зло злом, а брехню брехнею, то кров Христа очищає тебе від кожного гріха (1Ів. 1,7).

 

Часто питай себе: Кому я служу? Богу чи дияволу? Христу чи антихристу? Правді чи напівправді? Яка моя мета? Рай чи пекло? Якщо хочеш мати життя вічне і бути щасливим тут, на землі, навіть в стражданнях і переслідуваннях, то ти повинен стати до боротьби проти зла і брехні! Мусиш почати від себе! Свідомо вибери Бога і народ! Категорично відкинь фальшиві пропозиції агентів американської ідеології, яка бажає твоєї смерті і смерті народу, обіцяючи кар'єру і гроші. Пам'ятай слова Ісуса: «Не можете служити Богу і мамоні» (Мт. 6,24). Справжня мудрість – пам'ятати про кінець! Пам'ятай про смерть! Пам'ятай про вічність! Ти живеш тільки один раз і вирішуєш, якою буде ціла твоя вічність. Навіть якщо б ти став мучеником за правду, то будь впевнений, що ця смерть є найбільшою нагородою.

 

Навіть якщо б ти досягнув найбільшої кар'єри, яку можна осягнути тут, у світі, то і так все це марнота і обман, який в годину смерті не врятує тебе від вічних мук в пеклі –  тим більше, якщо за цю кар'єру, яку ти дістав обманом, просовуючи зло, ти пожертвував своєю душею.

 

Якщо ти не бажаєш чути і не приймаєш правду, що рок-музика має свої корені в сатанинському вуду і спонукає до моральної нечистоти, цинізму, наркотиків і морального розкладу, то ти все ще в рабстві самообману і служиш в армії, яка веде тебе до тимчасової і вічної смерті, а крім того хоче зловжити і твоїм життям, щоб ти духовно вбив тисячі обманених душ.

 

Якщо хочеш бути толерантним до гомосексуалізму, бо Америка проголосила його пріоритетом своєї політики, а мас-медіа непомітно змінили твоє здорове мислення, то ти вже воюєш на боці ворога.

 

Якщо в західному стилі життя бачиш свій ідеал і жертвуєш заради нього справжніми цінностями, то ти зрадив себе, свою совість, Бога і народ, та знаходишся на боці свого ворога.

 

Захід створює громадську думку, нібито держава є відсталою в культурі та в сучасній цивілізації, і таким чином у свідомості людей формується штучний комплекс меншовартості. Цьому, на жаль, сприяють багато місцевих зрадників, навіть не усвідомлюючи цього. Насправді відсталим є Захід, який зі своєю декадентською культурою і збоченнями стоїть на шляху самогубства. Вважати це престижем – це втрата розуму і небажання критично бачити плоди цієї злочинної системи! Сьогодні ти повинен прагнути справжньої свободи, незалежно від того, що подає західний світ як т.зв. ідеал і т.зв. рівень. Ти повинен знехтувати цим і рішуче виступити на захист справжніх цінностей. Якщо через свою правдиву позицію ти станеш прикладом хоча б для однієї молодої людини, то це велика перемога! Тоді інші побачать в тобі приклад правдивої боротьби за справжні цінності. Будь героєм, будь прикладом!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр          + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі20.11.2015


Завантажити: Шукай правду! /Звернення до молоді/ (20.11.2015)