Содомське лоббі у Католицькій Церкві

Дата публікації:   2015-12-22
Автор:   Зі світу

 

Содомське лоббі у Католицькій Церкві

 

3 жовтня, день перед початком Синоду єпископів католицької Церкви по питанню сім’ї , який проходить у Ватикані, в Римі відбулася конференція «содомського лоббі у Церкві». Її очолив мексиканський католицький єпископ Вера Лопс (Vera Lopez). Він вже довший час лобіює питання гомосексуалізму в структурах Католицької Церкви. Цей прелат  у своїй дієцезії  (Saltilla) відкрив двері для т.зв.  ЛГБТ християн, а серед його клиру знаходяться чимало явних збоченців. Багато людей протиставилися цьому псевдо-пастирю написавши плакат перед резиденцією: «Хочемо католицького єпископа».

 

Raul-Vera_Sodomske lobbi u KCЄпископ Вера Лопес до учасників гомосексуального лоббі заявив: «Ви є спасителями Церкви… Папа Франциск нас  тепер потребує. Він відкинув доктрину, а прийняв євангеліє милосердя, миру і любові. Прошу вас , допоможіть нам!». Таке Євангеліє Франциска без Христа і правди є фальшиве та провадить до вічної погибелі. Церква має навчати те, що об’явив Бог через Боже Слово, а не придумувати собі нове Євангеліє.

 

Пригадуємо, що напередодні Синоду увесь світ пролетіла шокуючи скандальна новина про польського священика гея Кшиштофа Харамси , який 12 років працював у Ватикані та був професором двох Папських Університетів. Він публічно заявив у ЗМІ: «Я є гей, я є щасливий і маю партнера». За останні роки – це не поодинокі випадки, коли духовні особи заявляли свою збочену орієнтацію, однак Церква на це адекватно не реагує. У Католицькій Церкві витворилося  «лоббі ЛГБТ», яке домагається це збочення легалізувати. Його криють з самих верхів та чекають сприятливих обставин, щоб реалізувати свої плани.  Прикладом є багато протистанських церков, де ця схема пройшла.

 

Архиєпископ емерит Фоджі  (Італія) Джюзеппе Казале  заявив: “Гомосексуалізм є багатством“, а любов між збоченцями “не є гріхом“. http://www.lettera43.it/esclusive/monsignor-casale-l-omosessualita-e-ricchezza_43675218038.htm

 

Отці Церкви завжди вказували, що криза віри або практична невіра відбивається на втраті здорового розуму і моралі. Пастир, який підтримує чи практикує гомосексуальні акти, не є пастирем, а вовком в овечій шкурі. Таких потрібно виганяти та в ніякому разі їх не слухати. Вони Богу вже не служать, вони його зреклися!

 

P.S.:  Особам ЛГБТ потрібно допомогти, через навернення і покаяння, визволитися від цієї бісівської залежності, а не потурати чи узаконювати цей гріх як моральну норму.

 

http://www.pokrov.lviv.ua/?p=6275