Фальшиве милосердя папи Франциска

Дата публікації:   2016-01-01
Автор:   ВВП

 

Фальшиве милосердя папи Франциска

 

Перед Різдвом Франциск виступив з закликом до урядів всіх країн і просить від них зробити чотири наступні кроки:

1) скасувати смертну кару в т.ч. і для найбільших злочинців та масових вбивць;

2) скасувати довічне позбавлення волі для цих злочинців;

3) знайти альтернативу тюремному ув'язненню;

4) надати амністію вже засудженим найважчим злочинцям.

 

Таке відношення не є милосердям, але найбільшою жорстокістю щодо беззахисних громадян. Кожне суспільство протягом всієї історії людства дотримувалось основних принципів правосуддя. Масових злочинців та вбивць завжди карали, щоб захистити суспільство. Відповідно до заклику Франциска, потрібно було б розпустити міліцію і вже не розшукувати  жодних злочинців. В рамках Францискового милосердя і толерантності вони могли б безкарно убивати, мучити, проводити атентати, здійснювати насильство, грабувати банки, і навіть могли б провести масовий геноцид окремих народів, залишаючись при цьому недоторканими.

 

Запитуємо: чи т.зв. антидискримінаційні закони, які захищають сексуальних збоченців, не є підґрунтям нового мислення, яке продемонстрував Франциск? Наприклад, кримінальний маніяк, який має на сумлінні 52 сексуальних вбивств, залишився б непокараним і міг би продовжувати свої злочини. Його покарання було б уже дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації.

 

Через запровадження такої несправедливості нормальний громадянин позбавлений будь-якого захисту. Франциск є піонером Нового Світового Порядку (НСП). Цей НСП дискримінує 99% населення т.зв. антидискримінаційними законами. Франциск перший показав поступ в напрямку нового мислення – привілеювання вже не тільки сексуальних збоченців, але й найважчих злочинців.

 

Слід поставити запитання: Як така людина може бути главою Католицької Церкви? Але не він є головним винуватцем. Головним винуватцем є вся система, яка вже з часів ІІ Ватиканського Собору (1965) внутрішньо розклала єресями і синкретизмом правовірну основу Церкви. Тут залишилася тільки адміністративна структура, яку сьогодні очолюють вже апостати і єретики. Якщо Франциск піде у відставку, його замінить інший апостат. Якщо б якимось дивом на папський уряд потрапив хтось  правовірний, то за декілька днів закінчить так, як папа Лучіані, якого отруїли (1978). Ватикан сьогодні є джерелом духовної інфекції, єресей, аморальності і знищення основних людських прав та справедливості. Це плоди єресей Західної Церкви, плоди  аджорнаменто, II Ватиканського Собору, духа Асижу (1986) ...

 

Чому Франциск на Різдво не звернувся до урядів всіх країн з вимогою, щоб дітей, яких ювенальна юстиція тримає в ув’язненні, повернули батькам? В Норвегії щорічно 59 дітей, викрадених таким чином, здійснюють самогубство. Чому не закличе світову громадськість зупинити цю злочинну систему проти дітей та їхніх батьків? Чому не закличе ООН скасувати злочинну Конвенцію т.зв. прав дитини, яка є основою найбільшого безправ’я і злочинів проти дітей (викрадання дітей, їхнє сексуальне розбещення, гендерна ідеологія)? Діти вже не мають права знати, що вони є хлопчиком чи дівчинкою, але повинні думати, що є якимось безстатевим «воно». Їх позбавляють цієї найосновнішої певності, ким вони є. Це настільки руйнує дитячу психіку, що діти вже не здатні відрізнити правду від брехні, реальність від ірреальності, добро від зла. Конвенція прав дитини просовує в шкільну програму сексуальне псевдовиховання, яке деморалізує дітей так, що вони не зможуть відповідально створити сім'ю і з відповідальністю зносити труднощі повсякденного життя.

 

Чому Франциск на Різдво не домагається розголошення злочинів сучасних соцслужб і заборони злочинної системи ювенальної юстиції?

Чому Франциск не виступить і не закличе до покаяння уряди тих країн, які узаконили евтаназію і толерують викрадання дітей на органи? Тільки в Америці щороку відбувається 5 000 трансплантацій дитячих органів з чорного ринку.

 

Чи цим проханням – не карати злочинців – Франциск також не втілює програму редукції людства до т.зв. «золотого мільярда»?

Франциск просовує широкомасштабну ісламізацію Європи і одночасно безкарність для злочинців. Цим готує ґрунт для масового тероризму. Суспільство вже не зможе ніяким способом захищати своїх громадян. Це перспектива, яку подає Франциск урядам, передусім, європейських країн. В даний час послух проводу апостатичного Ватикану веде до духовного і фізичного самогубства! Знову нагадуємо, що згідно Святого Письма (Гал. 1,8-9) і доктринальної булли папи Павла IV «Cum Ex Apostolatus Officio» Франциск є єретиком, який займає уряд незаконно і все, що робить, є недійсним. Він став небезпечним для людства, оскільки втратив совість і розум!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату 

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі 

 

27.12.2015р.


Завантажити: Фальшиве милосердя папи Франциска (27.12.2015р)