Кардинал Влк має одного бога з мусульманами

Дата публікації:   2016-01-03
Автор:   ВВП

 

Кардинал Влк має одного бога з мусульманами


Кардинал Влк в телевізійному інтерв’ю 27.12.2015 р. говорив про: 1) ісламську міграцію і 2) міжрелігійний діалог.

 

До п.1) Ісламська міграція

Ведучий програми сказав: «(в Європу) прибувають люди ... іншого віровизнання, які сповідують іслам і вірять в іншого бога. Чи для Римо-Католицької Церкви вони представляють потенційну небезпеку?».

 

Влк: «Ви сказали, що вони вірять в іншого бога, але це не правда, оскільки в нашій державі існує об’єднання т.зв. авраамічних традицій. Туди належать представники євреїв, представники християн і представники ісламу» (прим.: і представники масонів).

 

Ведучий: «Перепрошую, але чи я добре зрозумів: ті, хто сповідують іслам (мусульмани) вірять в того ж Бога, що й християни?».

Влк: «Так, по суті, так. В Бога Сущого, в Бога Творця, в Бога, Який виходить людям назустріч».

 

Цей вислів кард. Влка є явною єрессю. Мусульмани не визнають Триєдиного Бога – Отця, Сина і Святого Духа. А «хто не має Сина, той не має і Отця» (1 Ів. 2,23). Кард. Влк проповідує ті ж єресі, що й Т. Галік. Водночас, разом з Галіком, він є головним репрезентантом т.зв. «Різдвяного заклику», який просовує ісламізацю Європи та Чехії. А це зрада християнства і зрада народу! Цим Влк одночасно виявив, що вони з Галіком мають спільного бога з мусульманами, але не з правовірними християнами. Він довів, що є апостатом (відступником) і що на ньому тяжить Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. На нього і на Галіка вона була оприлюднена ще 29.06.2008р.

 

Уявімо собі, що було б, якби св. папа Пій V, який закликав правителів захищати Європу від ісламізації, за прикладом Влка проголосив діалог з мусульманами, і за прикладом папи Франциска закликав, щоб на кожну парафію і в кожен монастир приймали мусульман! Плодом цього було б те, що сьогодні в Європі жило б стільки християн, як на колишніх християнських територіях, наприклад в сучасній Туреччині – 0,1%.

 

Ісус не є сином Аллаха, отож Аллах не може бути істинним Богом, як це єретично стверджує Влк. Ісус сказав: «Я і Отець одно» (Ів. 10,30). Але Ісус і Аллах не є одно! Стверджувати, що Ісус і Аллах одно, може тільки єретик.

 

Св. Іван Боско сказав: «Ця релігія, яка просовує всі види аморальності, дозволила Мухаммеду за короткий час стати ватажком великої кількості розбійників. З ними він нападав на східні країни і підкорював собі людей: Повір або помри!».

 

Святий Франциск Асизький під час візиту до султана сміливо заявив, що Мухаммед є лжепророком.

 

В папській буллі «Quia maior» (1213 р.) Інокентій III називає Мухаммеда «pseudopropheta» (лжепророком) і «perditionis filius» (син погибелі), проводячи паралель з апокаліптичним звіром «quod finis huius bestiae appropinquat» з книги Об'явлення євангелиста Івана.

 

Папа Бенедикт XVI під час візиту до Німеччини цитував імператора Мануїла II Палеолога, який сказав: «Покажіть мені, що нового приніс Мухаммед, і побачите в цьому лише погані та нелюдські речі, наприклад наказ поширювати мечем віру, яку він проповідував».

 

До II Ватиканського Собору всі папи, святі і тодішні теологи мали однозначне негативне ставлення до питання тотожності Триєдиного християнського Бога з Аллахом. Однак в декларацію Nostra Aetate (1965) в останній момент проведення Собору вдалося просунути єресь про пошану до поганства і єретичний погляд, що християни і мусульмани поклоняються одному Богу. Ця єресь також має на сумлінні сучасну ісламізацію Європи і паралізацію християнства.

 

Свідчення: «Чи Аллах є справедливим Богом?», – запитав християнин.

- «Аллах є абсолютно справедливим Богом», – відповів мусульманин.

- «Тоді не ображайся, але ти не спасенний і твої гріхи тобі не прощені.»

- «Як це так?»

- «Просто. Усвідом, що справедливість не пробачає, але карає. За мої гріхи заплатив Ісус Христос, Божий Син. А хто заплатив за твої?» І дискусія була закінчена.

 

До п. 2) Міжрелігійний діалог?

У Братиславі на фармакологічному факультеті вчилась студентка-арабка. Вона познайомилась зі студентом-греком і вони хотіли одружитися. Однак вона зі сльозами сказала йому: «Я не можу вийти за тебе заміж, бо мусульмани знайдуть мене, де б я не була, і вб’ють».

 

Вся система т.зв. міжрелігійного діалогу побудована на обмані. Християнство незаконно репрезентують відпалі ієрархи та єретичні теологи. Вони кажуть, що мають одного Бога (бога) з мусульманами, буддистами та індуїстами. Бог єретиків не є істинним Богом, навіть якщо вони виступають в силі церковного авторитету. Діалог апостатів, що базується на брехні про спільного бога, не дозволяє проповідувати поганам навернення і свідчити про суть спасіння в Ісусі Христі. Цим апостати грішать проти Святого Духа і не каються. Вони є найбільшими неприятелями Христового вчення про спасіння (Влк, Дука, Галік...).

 

На жаль, єресь міжрелігійного діалогу хочуть просунути і патріархи Вартоломій та Кирило у 2016 році через Всеправославний Собор. Це запланована ліквідація православ'я, а водночас зрада російського народу. Міжрелігійний діалог просовують архітектори НСП, оскільки він є сильним засобом глобалізації. Кому служать церковні глобалісти? Якому богу? Тому, якому масони посвячуються на 33 градусі? І з ними апостатична ієрархія має одного бога.

 

Кардинал Влк має одного бога з мусульманами і масонами!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр      + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі28.12.2015


Завантажити: Кардинал Влк має одного бога з мусульманами (28.12.2015)