Новорічний лист польському народу

Дата публікації:   2016-01-06
Автор:   ВВП

 

Новорічний лист польському народу

 

В даний час архітектори НСП (Нового Світового Порядку) просовують ісламізацію Європи. Їх метою є знищення християнства, європейської культури та ідентичності окремих народів в рамках запровадження мультикультуралізму.

 

Проти ісламізації виступив разом з урядом прем'єр-міністр Угорщини В. Орбан, навіть ціною санкцій. Єпископи Угорщини також виступили проти ісламізації і проти ліквідаційного розпорядження папи Франциска. Папа розпорядився, щоб на кожну парафію, в кожен монастир (включаючи жіночі монастирі) і на кожне паломницьке місце була прийнята хоча б одна мусульманська сім'я. Однак мусульманська сім'я часто складається з чоловіка, який має кілька дружин і багато дітей. Мусульмани просовують ісламізацію мечем і дітонародженням.

 

В Чехії ситуація була іншою, ніж в Угорщині. Кардинал Дука повністю підтримав заклик папи Франциска і лицемірно говорив про доброго самарянина з метою проведення ісламізації. На відміну від цього, президент Земан, який вважається невіруючим, сказав ясне слово: «Жодного мусульманського мігранта, бо тоді зірветься лавина». Зрадницький уряд лицемірно прикрився авторитетом кардинала Дуки і Єпископської конференції, яка одержала «юдин гріш» – 200 мільйонів крон для забезпечення ісламізації. Цим керівництво Чеської Церкви зрадило не лише народ, але й спасительну віру, і відкрило двері процесу ліквідації християнства. За 10 років після падіння комунізму від Католицької Церкви в Чехії відпало мільйон католиків. З колишніх 5 млн., тепер вважають себе католиками тільки 4 мільйони, тобто за 10 років відпало 20%. Чехія стала найбільш атеїстичною державою в Європі.

 

Звичайні громадяни Чехії, навіть бачачи зраду церковних лідерів і сучасного Ватикану, сміливо мобілізуються на маніфестації, а також формують місцеві військові підрозділи для оборони від ісламізації.

Словаччина зі своїм прем'єр-міністром Фіцо відмовилась приймати квоти, встановлені ЄС. Словацька церковна ієрархія дипломатично мовчить, ніби жодної ісламізації і заклику Франциска не існувало.

 

Однак Польща повинна вирішити: або виступить радикально проти, або пасивно прийме мусульман згідно квот, встановлених ЄС. В минулому, коли загрожувала ісламізація Європи, св. папа Пій V, на відміну від нинішнього «папи» Франциска, у 1571 р. закликав правителів піднятися на боротьбу, а також закликав християнських воїнів пожертвувати навіть своїм життям для порятунку християнської віри і Європи. Святий папа сам з вірою молився за це вервицю і закликав віруючих наслідувати його, щоб ревно просили Божу Матір за порятунок Європи. В морській битві при Лепанто християни чудесним способом перемогли! Європа була врятована від ісламізації. У 1683 р. турки проникнули аж до Відня і знову загрожувала небезпека окупації ісламом. Тоді в останній момент Європа була врятована, коли християнам прийшла допомога з Польщі. Король Ян III Собеський з хоробрими польськими воїнами переміг в боротьбі з мусульманами.

 

Шановні представники польського народу, в єдності з прем'єр-міністрами Угорщини і Словаччини та президентом Чехії безкомпромісно виступіть проти т.зв. квот, які мають на меті ісламізацію Польщі.

 

Дорогі польські християни і громадяни, публічними маніфестаціями підтримайте зусилля влади не допустити ісламізацію Польщі. В цей критичний момент боротьби з ісламізацією не слухайте розпорядження папи Франциска, але слухайте наказ святого папи Пія V, який закликав до молитви на вервиці за порятунок Європи від ісламізації. Нехай буде врятована хоча б Східна Європа, тобто Польща, Чехія, Словаччина і Угорщина! Нехай в цьому 2016 р. пенсіонерки щодня моляться три вервиці (радісні, страсні і славні таїнства) за порятунок Церкви і народу.

 

Шановні єпископи, кожен з вас у своїй єпархії напишіть пастирський лист з закликом до участі в спільних маніфестаціях і молитвах за порятунок християнства та Польщі.

Хай 2016 рік буде історичним роком покаяння, і тоді через нього хай настане духовне воскресіння польського народу!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр  + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

30.12.2015


Завантажити:  Новорічний лист польському народу (30.12.2015)