Чи патріарх Кирило заперечив геноцид вірмен?

Дата публікації:   2016-01-25
Автор:   ВВП

 

Чи патріарх Кирило заперечив геноцид вірмен?

 

Відомо, що патріарх Кирило просовує міжрелігійний діалог з мусульманами, і всі його найближчі співпрацівники приймають це як першочергове завдання. Просунення глобалізаційного міжрелігійного діалогу за зразком Ватикану – це мета VIII Всеправославного Собору. Цей діалог через II Ватиканський Собор відкрив двері ісламізації Західної Європи, пов'язаної з тероризмом. Без Собору ісламізація була б неможливою. Сьогодні в інтересах США просунути цей глобалізаційний діалог і в Російській Православній Церкві для її внутрішнього розкладу – так, як і в Католицькій Церкві.

 

Минулого року виповнилась 100-та річниця геноциду у Вірменії. Очікувалося, що патріарх Кирило ясно, перед всією Православною Церквою, вкаже на цей голокост і зробить конкретний жест вшанування пам’яті вірменських мучеників. Нічого подібного в ювілейному році не відбулося. Навіть коли в 2015 році відрізували голови християнам в Єгипті і цей відеозапис був оприлюднений, то Ватикан і Кирило одноголосно мовчали, не виступили на захист християнських мучеників і не засудили ісламських терористів. На це не мовчав президент Путін, але заявив про необхідність стати на захист християн.

 

Вірменські ЗМІ і вірменський сегмент соціальних мереж в ці дні дуже обурені заявою патріарха Кирила по російському телебаченні. Що ж конкретно сказав Кирило?

 

Цитата: «...ніколи ще не було нічого подібного тому, що зараз відбувається в ісламському світі. Візьмімо приклад Османської імперії. Так, там були християнські меншини, але їх ніхто не винищував».

Відповідь: Цим висловом патріарх Кирило публічно, перед всією російською громадськістю, брехливо заперечив реальність геноциду вірмен 1915 року! Тоді було замордовано 1,5 мільйона християн.

 

Як на обурення вірмен реагував керівник прес-служби патріарха Кирила Олександр Волков? Для створення морального алібі він наголошував на якихось акціях щодо Вірменської Церкви, передусім на «участі Його Святості Кирила в освяченні вірменського собору в Москві...».

 

Якщо б патріарх Кирило був в ідеологічній єдності з президентом Путіном, то мав би максимально використати ювілей геноциду і на його прикладі правдиво висвітлити небезпеку ісламського тероризму для Росії і необхідність захисту від його поширення. Сьогодні під загрозою знаходиться Європа, а також і Росія. Кирило лицемірно мовчить. До того ж, він заперечує реальність геноциду твердженням: «Візьмімо приклад Османської імперії. Так, там були християнські меншини, але їх ніхто не винищував». Цією заявою патріарх Кирило сьогодні проводить анти-церковну і анти-народну політику. Отож, кому він служить?

 

Прес-секретар патріарха Кирила O. Волков разом з журналістами, які просовують в Росії глобалізаційну і антидержавну політику США, виправдали в пресі патріарха і звинуватили журналіста Кисельова.

 

Цитата: «З тексту згаданого інтерв'ю на сайті РПЦ ці проблематичні слова були усунені. І це правильно».

Відповідь: Це не правильно, це є лицемірством! Або патріарх Кирило стоїть за своїми словами, або не стоїть. Якщо не стоїть, то хай особисто пояснить перед усім народом, яку він займає позицію щодо вірменського геноциду і сучасного ісламського тероризму.

 

Цитата: «Чому пан Дмитро Кисельов, який брав інтерв'ю, ...пропустив в ефір таку заяву Патріарха, яка може розумітися двозначно?».

Відповідь: Запитуємо, чому патріарх говорить так, що можна зрозуміти двозначно? Проблема не в ведучому передачі, але в патріарху Кирилі.

 

Цитата: «Хіба так складно було ...вирізати одне речення з інтерв'ю перед показом його по ТБ і перед подачею його на Ютуб?»

Відповідь: З відео дуже легко видалити речення, але проблема в тому, щоб видалити його з мислення патріарха Кирила.

 

Цитата: «Чи Дмитро Кисельов і його команда втратили професіоналізм? Чи це провокація?»

Відповідь: Що стосується провокації, вона не є з боку Кисельова, але з боку Кирила. В нинішній ситуації, коли ісламісти вчинили авіатеракт над Єгиптом, коли збили літак над Туреччиною, коли відбувся теракт в Парижі, коли Росія змушена захищати Сирію від ісламських терористів, коли в Росії заборонена пропаганда «Ісламської держави», патріарх Кирило здійснює провокацію. Дійсно, в цій ситуації провокацією є прикривати жорстокість ісламу – як сучасного, так і минулого. Це провокація – бойкотувати геноцид вірмен брехливим твердженням, що в Османській імперії «ніхто не винищував християнські меншини».

 

Щодо питання професіоналізму, то патріарх Кирило мав би бути професіоналом у питанні православної віри. Мав би чітко знати, що вона несумісна з ісламом, буддизмом та іншими поганськими культами. Мав би репрезентувати традиційну, ортодоксійну позицію православної віри, а не відкриватися єресям сучасного Ватикану. Крім того, разом з апостатичним патріархом Вартоломієм він планує просунути т.зв. міжрелігійний діалог на Всеправославному Соборі-2016. По суті йдеться про самознищення православної віри і авторитету Православної Церкви, в чому зацікавлені США.

 

Цитата: «Сьогодні в Росії найбільшою ... ідеологічною інституцією є Російська Православна Церква... і невіруючі громадяни Росії ...повинні розуміти, що від існування РПЦ залежить існування Росії, як держави».

Відповідь: Хто найефективніше нищить РПЦ? Найефективнішим самоліквідаційним засобом є зловживання найвищим авторитетом. Ми бачимо це у випадку Горбачова і папи Франциска. Обоє послужили глобалізаційній політиці США. Чи не служить цій політиці патріарх Кирило? Якщо РПЦ є найбільшою ідеологічною інституцією в Росії, то чи США не зацікавлені в тому, щоб приховано використати її у своїх власних цілях? В Україні глобалізатори використали для державного перевороту меншинну Католицьку Церкву на чолі з кард. Гузаром. Ідеологічною зброєю глобалістів є міжрелігійний діалог, що призводить до внутрішнього розкладу Православної Церкви. Патріарх Кирило просовує його навіть як основну тему Всеправославного Собору-2016!

 

Цитата: «І саме тому потрібно оперативно зупиняти будь-які провокації проти Російської Православної Церкви і всім разом дбати про її захист на інформаційному та громадському рівні».

Відповідь: Слід розрізняти, що є провокація, а що є зрада. Захист Церкви – це вказати на справжнього винуватця і викрити зраду всередині та зовні Церкви. Необхідно безустанно дбати про її захист на інформаційному та громадському рівні, а передусім треба оперативно нейтралізувати найсильніший вплив на самознищення Православної Церкви! Щоб врятувати від катастрофи Православну Церкву, необхідно якнайшвидше відкликати з уряду патріарха Кирила. На VI Вселенському Соборі в Константинополі (680-681) за єресі монотелітства були покарані прокляттям (анатемою) основні творці нової єретичної науки – Константинопольські патріархи Сергій, Пир і Павло, Олександрійській патріарх Кір, а також папа Гонорій I. На патріарха Кирила за проповідування єресей міжрелігійного синкретизму з поганством вже впала Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9. Від нього відступила Божа благодать і він займає уряд вже незаконно. Через відступника Кирила на Православну Церкву і російський народ переходить не благословення, а прокляття. Тому він мусить бути якнайшвидше звільнений з уряду!

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

14.01.2016р.

 

Копії:

- Православним єпископам України

- ЗМІ


Завантажити: Чи патріарх Кирило заперечив геноцид вірмен? (14.01.2016р)