Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам

Дата публікації:   2019-02-14
Автор:   ВВП

 

Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам


«І як сповнилися дні очищення їхнього, за законом Мойсея, вони привели його в Єрусалим поставити його перед Господом, як то написано в Господньому законі... І тоді Симеон, ведений Святим Духом, прийшов до храму. І як батьки вносили дитя-Ісуса, щоб учинити над Ним за законним звичаєм, він узяв Його на руки, благословив Бога й мовив: „Нині, Владико, можеш відпустити слугу Твого за словом Твоїм у мирі, бо мої очі бачили Твоє спасіння, що Ти приготував перед усіма народами, світло на просвіту поганам, і славу Твого люду Ізраїля”».


Ісус є спасіння, світло – вічне світло. Треба, щоб ми Йому відкривалися і ходили в цьому світлі. Просімо Господа, щоб Своїм світлом проникнув темряву гріха, яка є в нас, і хмару первородного гріха – щоб ми від неї відділилися. Треба за це просити. А це світло також з’єднане зі Святим Духом. Святий Дух привів Симеона і Анну до Єрусалимського храму саме в той час, коли туди принесли Ісуса. Тому потрібно, щоб і ми були чутливими на Духа Божого, який веде нас до світла. Ми повинні дозволити, щоб Він нас вів, як Симеона і пророчицю Анну.

 

«Симеон же благословив їх і сказав до Його матері Марії: „Ось Цей поставлений для падіння й підняття багатьох в Ізраїлі; Він буде знаком протиріччя, та й тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрились думки багатьох сердець» (Лк 2,22-35).

 

Симеон сказав Пресвятій Богородиці, що Її душу прошиє меч, щоб відкрились думки багатьох сердець; сказав, що Ісус буде знаком протиріччя. Боже Слово також говорить, що для багатьох Він буде для підняття, а для багатьох – для падіння. Ісус дійсно є Той, хто нас спас – Божий Син, і кожна людина повинна вирішити: або прийме Христа, або відкине Його; або буде спасенною, або засудженою. Отож прихід Божого Сина зобов'язує нас – ми не можемо бути нейтральними. Тому в це свято Стрітення Господнього відновімо своє відношення до Ісуса, знову прийнявши Його за свого Спасителя і Господа:

 

Чи віриш, що Ісус Христос є Твій Спаситель і що помер за тебе і за всі твої гріхи? Так.

Чи віддаєш Йому все своє майбутнє? Так.

На знак того, що приймаєш Ісуса за свого Спасителя і Господа, перехрестись.


Завантажити: Ісус є спасіння – світло на просвіту поганам