Папа служить Христу чи Аллаху?

Дата публікації:   2016-03-04
Автор:   ВВП

 

Папа служить Христу чи Аллаху?


Аллах вимагає крові і відрізаних голів Христових учнів. Франциск дбає про те, щоб ця практика прийшла в Європу якомога швидше.

 

В неділю, 28.02.2016р., Франциск знову закликав Європу до т.зв. чесного розподілу «біженців». Минулого року мусульмани в Єгипті ритуально відрізали голови 21 християнину і провокативно зняли це на камеру. Франциск на це мовчить, тобто схвалює. Того ж року мусульмани таким же способом відрізали голови 30 ефіопським християнам та подібним способом вбивали християн і в Лівії. Однак Франциск затято мовчить. Минулого року виповнилась 100-а річниця геноциду 1,5 мільйона християн у Вірменії. На цей голокост Франциск мовчить. Сьогодні проходить запрограмована ісламізація Європи, яка пов'язана з терактами і злочинами всіх видів. Але тут папа вже не мовчить, а невтомно мантрує одне і те ж: Приймайте мусульманських «іммігрантів» в Європу – на кожну парафію, в кожен монастир і на кожне прочанське місце!

 

Коран не є такою ж священною книгою, як Біблія, а мусульманський Аллах не тотожний християнському Богу.Однак ці єресі Франциск публічно проповідує.

 

Треба чітко знати, що згідно доктринальної булли папи Павла IV Cum Ex Apostolatus Officio, Франциск не є законним папоюКатолицької Церкви, бо на ньому тяжить Божа анатема – прокляття. Булла постановляє, що якщо папа перед обранням допустився би єресей, його обрання є недійсним, і все, що він робить, є недійсним і нечинним. На Франциску Бергольйо тяжить кількакратна анатема за злочини проти віри і моральних (Божих) законів. Слово Боже каже: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, навіть якщо б це був ангел з неба, хай буде проклятий – анатема» (Гал. 1,8-9).

 

Але збаламучений католик, священик чи навіть єпископ на все має одну відповідь: «Не ображайте Святішого Отця!».Повторювання цієї мантри сьогодні є ознакою втрати розуму, совісті і повною ігнорацією правди! Бергольйо не тільки ображає, але прямо хулить самого Триєдиного Бога! Католиків вважає дурниками, які не мають мінімального IQ, висміює Євангеліє і Апостольську Традицію. Він, як Юда, зрадив Христа! Якщо не навернеться, буде навіки засуджений. Аллах, якому він служить, його не спасе!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі29.02.2016р.


Копії:

- Католицьким єпископам

- ЗМІ


Завантажити: Папа служить Христу чи Аллаху? (29.02.2016)