Відповідь єпископу Тихону щодо зустрічі патріарха з папою

Дата публікації:   2016-03-09
Автор:   ВВП

 
Православним єпископам РФ


Відповідь єпископу Тихону щодо зустрічі патріарха з папою


Єпископ Тихон замовчав справжню суть проблеми, яка стосується зустрічі патріарха Кирила з папою. Ця зустріч повністю відповідала лінії політики глобалізації Нового Світового Порядку (НСП). Екуменізм сьогодні означає єдність з панєресями, які просуває апостатичний Ватикан! Він заперечує винятковість спасіння у Христі, Божество Христа, Його реальне та історичне воскресіння і натхнення Святого Письма. Через міжрелігійний діалог Ватикан прийняв духа пошани до поган і їх демонів і вигнав Святого Духа. Це найбільші єресі – більші, ніж в минулому було аріанство або монотелітство, за що в 681 р. патріархи і папа були виключені з Церкви. Панєресі екуменізму в системі НСП такожстановлять загрозу для безпеки російської держави. Тому державна влада має реагувати на самоліквідаційну церковну політику. Якщо президент і уряд недооцінять проблему, не втрутяться і не відкличуть патріарха Кирила, то винними в автогеноцидному процесі будуть не тільки єретичні і зрадницькі єпископи, але й президент та уряд. Сьогодні Ватикан просуває глобалізаційну політику НСП, яка приховано і поетапно веде Православну Церкву до самознищення.

 

Папа Франциск представляє не правовірне католицьке вчення, а Ватиканську апостазію, заперечуючу суть християнства і накликавшу Боже прокляття – анатему. Тому Ватикан мовчить на легалізацію сексуальних збочень. Франциск Бергольйо цілує ноги транссексуалам, і цим жестом схвалює збочення. Ховається за фразами про права і милосердя, але грішить проти Святого Духа і вбиває правду в корені. Маніпуляція цитатою «щоб усі були одно» (Ів. 17,21) є лицемірством. Єдність в єресях і в гріху – це єдність в антихристі. Але Тихон це лицемірно замовчує. Своїм маніпуляційним захистом зради Кирила він прагне змінити громадську думку православних, які шоковані єретичними акціями Кирила.

 

Правильною реакцією на зустріч Кирила з Франциском є реакція двох молдавських монастирів і 12 священиків. Відразу ж після зустрічі вони відважно вийшли з-під підпорядкування Кирилової єресі. Видимим знаком цього є те, що вони перестали його згадувати в Святій Літургії. Притому, як уточнюють, вони не відділилися від Церкви, тому що залишилися в єдності з правовірним вченням, яке Кирило відкинув. Вони підпорядкуються юрисдикції того єпископа, який залишиться вірним правовірному вченню (див. http://www.aparatorul.md/moldova-kratkoe-istoriya-i-obrashenie-o-nepominanii/). Таку позицію повинні зайняти всі єпископи! Перекручувати зраду Кирила і його зв'язок з апостазією, мовляв йшлося про єдність християн і захист переслідуваних – це психологічна маніпуляція. Тихон виправдовує спільну Декларацію, але при цьому замовчує її головний пункт. У Декларації наголошується, що міжрелігійний діалог є абсолютно необхідним. Це доказ того, що Кирило з Франциском об'єднуються в апостазії з панєресями.

 

Православні канони допускають можливість, що і патріарх може зрадити Христа та вчення апостолів! На VI Вселенському Соборі в Константинополі була проголошена анафема на чотирьох патріархів за єресь монотелітства, а одночасно посмертно і на папу Гонорія I. У IV-му столітті більшість східних єпископів відпала в єресь аріанства і накликала на себе Боже прокляття – анатему. Залишився тільки св. Василій Великий з горсткою вірних. Сьогодні Православна Церква буде врятована тільки тоді, коли єпископи усунуть відступника Кирила і оберуть правовірного патріарха. В іншому випадку на них впаде анатема за те, що вони підчиняються його єресі.

 

Тихон не перестерігає православну громадськість, хоча внутрішнє відступництво Православної Церкви вже запрограмоване на кілька етапів. Першим етапом була зустріч з папою, другим буде Всеправославний Собор 2016, а на наступному етапі будуть проводитись т.зв. богословські діалоги з єретиками, які триватимуть до тих пір, поки вся Церква не опиниться під єресями Заходу.

 

Це трагедія, що в Росії до цих пір серед єпископів не знайшлося відважних мужів, таких як св. Василій Великий і св. Атанасій, які виступили проти єресі та зрадницьких ієрархів. 

Єпископ Тихон цитує лист православного християнина Йосипа: «Оцим заявляю, що розриваю молитовне і євхаристійне спілкування з усіма архієреями, які схвалили і підписали на Архиєрейському Соборі в Москві 2-3 лютого 2016 року проект документу Всеправославного Собору, прийнятий V Всеправославним передсоборним засіданням в Шамбезі 10-17 жовтня 2015 року, до їх всенародного письмового покаяння, оскільки цей документ порушує Символ Віри, містить в собі єресь, засуджену Соборами Церкви і Святими Отцями Церкви. Патріарх привселюдно визнав єретиків церквою, папу – святішим і дозволяє єретикам бути присутніми на Літургії вірних. Архиєреї РПЦ мовчать, а деякі й вихваляють документ та зустріч предстоятеля з єретиком. Господи помилуй! Ненавиджу церкву лукавих і з нечестивими сидіти не буду. Амінь».

 

Святий Атанасій, святий Григорій та інші святі отці займають таку ж позицію щодо єресі, як і цей християнин. Але як реагує Тихон? Він каже: «Яка бісівська наруга, яка демонська насмішка! Людина, яка несамовито хвилюється про Церкву, сама себе виключає з церковної спільноти, сама себе відлучає від Христової Церкви. І навіть не усвідомлює, нещасна, що робить з собою». Ці слова не відносяться до правовірних християн, але до єретичних ієрархів, які дійсно відлучились від Христової Церкви!

 

Святий Василій Великий пише: «Треба закликати єретиків до покаяння, а якщо не каються, відлучитися від них, тому що той, хто від них відлучається, то не відлучається вже від братів». А далі пише: «Від єретичних ієрархів втікаємо, як від безбожників, і кидаємо на них анатему».

 

Далі Тихон, як фарисей і єретик, безжально принижує не тільки правовірного християнина Йосипа, а й лицемірно залякує всіх інших: «Це дійсно страшно. Ось що робить нерозсудливість, ось що робить бісівська квапливість, ось що робить дух лукавий...».

Відповідь: Ці слова Тихона, які він використав проти правовірних, насправді стосуються апостатичного жесту Кирила і його зустрічі з псевдопапою з метою ліквідації Православної Церкви.

 

Цитата Тихона: «...дух засудження і вивищення, який, як у фарисеїв, під виглядом благочестя веде до супротиву Церкві Божій, під виглядом спасіння руйнує обитель Божого Духа в собі самому і навколо себе, затягуючи й інших людей до погибелі словом і прикладом».

Відповідь: Своєю заявою Тихон фактично засудив сам себе. Його слова є показовим прикладом духа антихриста, який з жертв робить злочинців, а з єретиків і фарисеїв – святих і спасителів! Своїм вчинком Кирило дійсно затягує до погибелі сотні тисяч православних християн. Він возноситься вище Бога і апостольського вчення, запроваджуючи єресі, які скликають прокляття. І все це по-фарисейськи, під виглядом благочестя. Хто виступить проти його зради Христа і Церкви, той не веде до супротиву Церкві, бо Кирило своєю апостазією відлучив себе від Христової Церкви. Це неправда, що людина, виступаючи проти його зради, ставить під загрозу своє спасіння. Навпаки, залишитися в єдності з ним означає поставити під загрозу своє спасіння.

 

Далі Тихон висміює пророцтва старців і лицемірно залякує правовірних: «Що протиставляється цим словам предстоятеля Російської Церкви? Засновані на голих фантазіях панічні здогадки, домисли і самозвані пророцтва про те, що все буде жахливо, що тепер всі зрадять Православ'я і таке подібне?».

Відповідь: Це ще один прояв духа антихриста, який діє через Тихона. Висміювання, приниження і зневажання багатьох правдивих аргументів та оправданих побоювань святих мужів з метою просування глобалізаційної сатанізації до Церкви і російського народу – це зрада.

 

Цитата: «Але найстрашніше для носіїв такої позиції – це навіть не панікування, а їх, по суті, повна невіра в Церкву».

Відповідь: Єресі відлучають від Церкви, а ці єресі просувають Кирило і Тихон, тобто вони самі відлучили себе від Церкви і на обох впала Божа анатема – прокляття згідно Гал. 1,8-9. Сьогодні необхідною умовою для спасіння є відділення від єретиків.

 

Цитата Тихона: «Не бійтеся, брати і сестри, корабель Церкви, ведений Своїм Божественним Керманичем Господом нашим Ісусом Христом вже багаторазово за дві тисячі років долав подібні бурі і ще подолає».

Відповідь: Цей вислів є методом маніпуляції духа антихриста. Правдиві слова про остаточну перемогу Христа Тихон використовує як зброю для паралізації супротивників єресі. А це ознака справжньої демонізації і диявольського відступництва, яке просуває лжепророк Тихон. Христос не є Керманичем корабля з єретиками, які Його зрадили. Керманичем корабля, на якому знаходяться єретики і лжепророки, є антихрист, і цей корабель пливе в пекло.

 

Тихон зрадив Христа і правовірне вчення, показав себе явним єретиком і лжепророком. Він сам на себе скликав Божу анатему – прокляття (Гал. 1,8-9).


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
 
+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 


27.02.2016р.


Копії:

- Єпископам Православних Церков України, Молдови, Сербії, Грузії, Греції, Болгарії, Румунії, Чехії

- Православним монастирям і священикам РФ

- ЗМІ


Завантажити: Відповідь єпископу Тихону щодо зустрічі патріарха з папою (27.02.2016)