Якщо можемо страждати за Христове Ім'я, ми повинні радіти

Дата публікації:   2016-03-10
Автор:   ВВП

 

Якщо можемо страждати за Христове Ім'я, ми повинні радіти


Ворог через окультизм пов'язав тисячі людей. Він бачить, що його діяльності перешкоджає тільки безкомпромісна позиція, яка з дитячою простотою називає правду правдою, брехню брехнею, отруту отрутою, гидоту гидотою, тому такого свідка хоче будь-яким способом ліквідувати. Тут дійсно йдеться про духовну боротьбу.

 

В духовній боротьбі ми повинні очікувати, що сам Ісус буде боротися за нас, а ми будемо дивитися! Тому чекаймо на Його допомогу, але з великою вірою і любов'ю до Нього. Основною причиною ненависті світу до нас є сам Ісус. Його ненавидить дух світу і диявол.

 

Те, що зараз відбувається, можна назвати останніми часами, коли вбивця людського роду зможе масово обмаювати, убивати та нищити. Звичайно, цей погляд тільки односторонній; з іншого боку є  Божий погляд: Він захистить тих, які Йому цілковито віддадуться, навіть якщо й багато з них стануть душевними чи фізичними  мучениками. Але це абсолютно нормально, адже йдеться про вічність! Якщо можемо страждати за Ісусове Ім’я, ми повинні радіти: « Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.  Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами» (Мт. 5,11- 12).

 

Отож ми повинні радіти і дійсно дякувати Богу за все! Ісус сказав апостолам: «Не бійся, мале стадо». А Його слово повністю стосується і нас: «Я з вами». Ми повинні пам'ятати, що«ворог бродить навколо, як лев рикаючий, шукаючи, кого пожерти», а тому Боже слово нас закликає: «противтесь йому силою віри» і «опріться йому і він втече від вас» (див. 1 Пт. 5,8-9; Як.4,7). Тому ми повинні бути готовими до всього, і до нападів Божого ворога з різних сторін і через найрізноманітніших людей. Ісус каже: «Будьте мудрі, як змії, і прості, як голубки» (Мт. 10,16). Боже слово веде нас до зміцнення нашої віри. Отже, ми повинні на нього опертися і пам’ятати, що «через багато страждань увійдемо в Царство Боже» (Ді. 14,22) і що «Царство Боже здобувається силою» (Мт. 11,12). Немає іншої правдивої дороги, ніж йти за Ісусом. Треба зректися свого «я», взяти хрест і йти за Ісусом (див. Мт. 16,24). Потім, за вірність Йому, Він дасть нам вічну нагороду.


Завантажити: Якщо можемо страждати за Христове Ім'я, ми повинні радіти