Лицемірне милосердя папи Франциска

Дата публікації:   2016-03-11
Автор:   ВВП

 

Лицемірне милосердя папи Франциска


Під час генеральної аудієнції 02.03.2016 р. Франциск виступив з промовою про Боже милосердя. З одного боку, він говорить про глибокі правди, що стосуються Божого милосердя і покаяння, а з другого боку – так, як і при кожній нагоді – закликає до ісламізації Європи так званими біженцями. Начебто якщо католики будуть приймати ісламістів до своїх парафій, монастирів і прочанських місць, то Бог простить навіть найважчі гріхи: «Коли б гріхи ваші були, як багряниця, вони стануть білими, як сніг; коли б, мов кармазин, були червоні, стануть, як вовна..., і люди споживатимуть блага країни і житимуть в мирі» (Іс. 1,18-19). Зловживати цитату Св. Письма для підтримки ісламізації – це маніпуляція і гріх проти Святого Духа. Крім того, на практиці вже бачимо, як ісламістиспоживають блага країни і вчиняють один кримінальний злочин за іншим. Але Франциск про це ніколи не говорить. Він є тільки рупором архітекторів Нового Світового Порядку (НСП) і просуває їхню програму.

 

Великі оплески зазвучали, коли Франциск патетично висловився в адресу підозрілих добродіїв: «Прошу, візьміть свій чек назад і спаліть його. Божий люд, тобто Церква, не потребує брудних грошей...». Але цінності, які нищить Франциск своїм служінням НСП, є  незрівнянно більшими, ніж відкинуті долари т.зв. нечесних підприємців. Те найцінніше – віру, яка є умовою спасіння, Франциск не захищає від єресей. Він навіть не стане на захист моральності, яка є скарбом для молодого покоління і гарантує його щасливе майбутнє. Навпаки, Франциск просовує антимораль, цілує ноги транссексуалам, і цим жестом схвалює гомосексуалізм і транссексуалізм. Він ніколи не сказав ясного слова так, як подає Біблія і вся християнська Традиція, називаючи содомізм гидотою. А як щодо національних цінностей європейських держав? Хіба Франциск не знає, що приплив ісламістів керується і фінансово підтримується американськими банкірами з метою знищення не тільки християнства, але й національних цінностей європейських країн? Чому він не сказав стоп ісламізації після авіатеракту над Єгиптом, після теракту в Парижі, після масових зґвалтувань в Кельні та інших німецьких містах? Чому мовчав на минулорічне ритуальне відрізування голів християнам в Єгипті, Ефіопії та Лівії? Він, навпаки, постійно просуває  ісламізацію!

 

Скільки отримує Франциск за просування цієї політики НСП? Це не безкоштовно. Це дійсно брудні гроші, але їх він вже не відкидає. А як щодо Ватиканського Банку, за який відповідає Франциск і який відмиває брудні гроші різних злочинців, які бояться вкласти їх у державні банки? Чому тут не скаже: «Прошу, візьміть свій чек назад і спаліть його»? Франциск дійсно палить Ватиканські чеки, але підпільно і з цілком іншої причини, адже після недавнього скандалу з Ватиканським Банком треба було замести сліди.

 

Чому Франциск ніколи не підняв свій караючий голос в адресу ювенальної юстиції, яка тиранізує мільйони дітей? Дітей крадуть у  люблячих батьків і віддають їх гомосексуалістам і педофілам, які їх деморалізують і за це ще й отримують дотації від держави! В Італії судді незаконно забирають 35 000 дітей з сімей для приватних фірм, щоб всі учасники ринку«торгівлі дітьми» отримали від держави дотації 2 млрд. євро на рік. Це приватні організації та церковні дитячі будинки, куди поміщають насильно відібраних дітей і куди потім спрямовують державні дотації. Як же ж це так, що викрадених дітей поміщають і до церковних дитячих будинків?! Чому Франциск не дорікне владі і торговцям дітьми, адже вони є католиками?!

 

На початку року 2,5 мільйона італійців протестували проти злочинної і самогубної політики, що нищить сім'ї. Чому він не підтримав маніфестацій проти цих злочинів, але навпаки – перестерігав, щоб католики не брали в них участі? Цим схвалює всю систему самознищення італійського народу. Страждання і кров цих штучних сиріт будуть взивати до Господа про справедливе покарання для Франциска, який підтримує цю злочинну систему проти дітей.

 

Злочини Франциска важчі, ніж злочини Нерона чи Гітлера. «Віл знає господаря свого, а осел – ясла пана свого. Але Ватикан з Франциском Мене не знає» (пор. Іс. 1,3).


+ Методій, ЧСВВр          +Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату


05.03.2016p.


Завантажити: Лицемірне милосердя папи Франциска (5.03.2016)