Шукай правду! 9 частина: Рух опору

Дата публікації:   2016-03-19
Автор:   ВВП

 

Шукай правду!

9 частина: Рух опору


Дорогі студенти!

Не з власної вини ви були відрізані від здорових духовних коренів, що виходять з тисячолітньої християнської культури, і вам прищепили деградуючу американську псевдокультуру, яка веде до морального, духовного та фізичного занепаду. Плодом цього є притуплення совісті, втрата почуття особистої відповідальності, усвідомлення сенсу життя і реальності смерті. Усе це породжує інвазію злочинності, поширення наркоманії, алкоголізму, сексуальних збочень, смертельного СНІДу, евтаназії. Ці злочини і аморальність американські глобалізатори через міжнародні організації нав'язують всім народам в якості «прав людини»! Вони просувають сексуальні збочення, гомосексуалізм, транссексуалізм, зоофілію, садомазохізм, викрадання дітей сучасними ювенальними піратами. Згідно т.зв. гендерної ідеології діти вже з дитячого садка не можуть мати нормальне реалістичне мислення. Хлопчик не має права сказати, що є хлопчиком, а дівчинка дівчинкою. Це повна втрата розуму і совісті, нездатність розрізняти правду від брехні, реальність від ірреальності.

 

Вам вже не ставили в приклад мотиваційно-позитивних героїв, благородних, відважних мужів і жінок, здатних пожертвувати своїм життям заради порятунку свого народу. Сьогодні пропагують псевдо-ідеал західних співаків, що вживають наркотики, і своїм одягом та зовнішнім виглядом нагадують втілених демонів. Багато з цих псевдо-зірок рекламують збочений спосіб життя і закінчують самогубством або вмирають від задушення блювотою, від передозування наркотиками або алкоголем. Це фальшивий ідеал, який просуває Америка, використовуючи його як зброю для духовної окупації окремих народів. Вона викликає у людей симпатію і навіть ейфорію від всього американського, і антипатію до всього народного – того, що вам рідне. Наш народ відкрився хвилі Західної псевдокультури ще з часу політичного перевороту в 91-му році. Спільною складовою цієї псевдокультури є окультизм з його сучасними формами, який закінчується сатанізмом. Мало хто знає, що сьогодні його найпотужнішою зброєю є рок-музика, що походить з сатанинського вуду. Ця музика пов'язана з насильством, цинізмом, сексуальними збоченнями, ритуальними людськими жерт-вами і злочинними вбивствами.

 

Тебе турбує майбутнє твого народу? Чи ти сам хочеш бути щасливим? Якщо ні, ти вже став жертвою духа псевдокультури і самогубного американізму. Але якщо тебе цікавить майбутнє твого народу і твоє власне щастя, ти повинен радикально виступити проти цієї інвазії геноцидного американізму. Дух, який за ним приховується, хоче використати тебе, полонивши декадентською музикою, псевдомодою і пов'язаною з нею аморальністю. Можливо, ти ще зберіг високий ідеал відродження народу, однак якщо приймаєш західну псевдокультуру, щодня слухаєш цю музику і залежний від неї, то ти вже став диверсантом і ворогом своєї душі та свого народу. Важко чути цю правду, а ще важче покинути цей т.зв. престижний стиль життя і йти проти течії, але саме це веде до справжнього щастя.

 

Бог дає тобі шанс, щоб порятунок народу почався від тебе. Ти можеш його прийняти або відкинути. Коли відкинеш, будеш нести спільну відповідальність за масове самогубство молодого покоління, і, таким чином, цілого народу. Або будеш сьогодні героєм, або злочинцем! Справжнім героїзмом є не приймати цей сучасний американський тренд, а навпаки, взяти протилежний – національний – курс: повернення до здорових коренів рідної культури.

 

Однак цю реформу не може почати уряд. Якби уряд заборонив декадентську західну музику як диверсійний засіб, все молоде покоління повстало б проти нього, і це лише посприяло б американським глобалізаторам. Духовна реформа повинна початися від тебе і твоїх однодумців, коли ви разом будете поширювати правду, просвіщаючи своїх однолітків. Бойкотуйте американські фільми, повні аморальності і насильства! На противагу декадентській культурі смерті почніть задавати тон всьому світу, пропагуючи виховні та захоплюючі душу свої національні фільми.

 

Цими днями в РФ була заборонена діяльність організації американського мультимільярдера Сороса. Сорос разом з Гейтсом належить до головних ідеологів редукції людства (скорочення населення планети до т.зв. золотого мільярда – голокост людства). Окрім іншого, Гейтс пропагує в системі охорони здоров'я шкідливу вакцинацію. В Україні кілька тижнів тому оголосили загальнодержавну вакцинацію з прихованою метою стерилізації дітей і зараження їх поліомієлітом. Багато дітей після вакцинації важко захворіли, і навіть був смертельний випадок. Шановні студенти, чи хочете ви пожинати плоди американських грантів – калічення своїх дітей і самоліквідацію цілого народу?

 

Пріоритетом фінансування для Сороса не є військова промисловість, але руйнівна псевдокультура і освіта! Сорос фінансує будівництво помпезних будівель в системі вищої освіти, і мотиваційні проекти – гранти, що фінансують студентів. Насправді він переводить освіту на комерційний рівень. В результаті це веде до занепаду справжньої науки, а в галузі культури – до витіснення національної культури та традиції західною псевдокультурою з метою морального розкладу молодого покоління.

 

Відкрийте очі і мобілізуйтесь, проведіть революцію опору проти інвазії американізму! Проголосіть санкції на його пропагандистів, бойкотуйте все американське на знак протесту проти масових убивць, які планують прихований голокост народу.

 

Америка вже приховано окупувала багато держав, і цією окупацією викликала братовбивчі війни.

 

Що робити? Закликаємо до духовної мобілізації також матерів і бабусь, щоб створили духовну армію і через безперервну молитву бо-ролися за перемогу над демоном сатанинської музики і псевдокуль-тури! Нехай щодня моляться т.зв. Святу годину з 20:00 до 21:00 (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25200), а пенсіонерки, крім цього, нехай моляться ще хоча б 1 годину в зручний для них час вдень або вночі (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25204).

 

Кожен чоловік і кожна жінка хай оголосять бойкот американським злочинцям і вбивцям, які приходять в овечій одежі!

 

Дорогі студенти, почніть від кореня! Проголосіть СТОП декадентській західній музиці! Нехай для неї не буде місця ні в телебаченні, ні в радіо. Народ має бути правдиво проінформований, щоб отримав відразу до цієї духовної отрути. Діячі мистецтва нехай просять у Бога натхнення для створення музики і творів мистецтва на протилежній духовній основі – на якій її створювали минулі покоління. Скільки прекрасних мелодій і пісень, що виражають моральні цінності, в минулому формували цілі покоління! Люди співали пісні і слова пісень заторкували їхні серця. Навіть про релігійні пісні казали, що хто співає, двічі молиться. Музика лилася з серця в їхніх життєвих випробуваннях і болях, була буквально молитвою до Бога і вливала жертовну і безкорисливу любов до ближнього. Декадентська музика, навпаки, викликає ненависть до Бога і ближнього, і поклоняється сатані.

 

Тому закликаємо вас до духовної революції, виступіть проти псевдокультури! Відкрийте таїнство внутрішньої молитви, яка веде до особистої єдності з Богом. Потім вона заповнить порожнечу, яка залишається після звільнення від отруєння рок-музикою (див. http://vkpatriarhat.org.ua/?p=25211).

 

Візантійський Вселенський Патріархат цим вас закликає: виступіть проти глобалізаційного сатанізму! Оголосіть бойкот американській псевдокультурі!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр   + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі9.12.2015


Завантажити: Шукай правду! 9 частина: Рух опору (09.12.2015)