Анулювання ратифікації Стамбульської конвенції

Дата публікації:   2016-03-31
Автор:   ВВП

 
Прем'єр-міністру Чехії Б. Соботку
Владі Чеської Республіки

 

Анулювання ратифікації Стамбульської конвенції

 


Шановний прем'єр-міністре, шановні члени чеської влади!

Оцим Візантійський Вселенський Патріархат подає відкритий протест проти ратифікації Стамбульської конвенції Ради Європи. Під позитивними термінами вона запроваджує самогубну систему з метою духовного, морального, а на кінець і фізичного геноциду чеського народу.

 

Рада Європи вважає насильством кожну форму виховання і за це відбирає у батьків дітей. Мета полягає в тому, щоб запровадити механізм для викрадання дітей з кожної сім'ї і забезпечити неможливість апеляції в даній державі. Для цього вводить новий механізм під назвою GREVIO, де-факто сучасне гестапо на сім’ї і дітей! Потім дітей віддають т.зв. професіоналам по догляду за дітьми – гомосексуалістам, транссексуалам, педофілам, садомазохістам... Найважчі злочини проти дітей з боку цих збоченців Рада Європи вже не називає насильством, але навпаки прикриває ці злочини. Розголошувати про це в ЗМІ заборонено під загрозою позбавлення волі.

 

Наддержавна організація по-диктаторськи буде здійснювати свою владу з метою тиранії громадян і знищення народу. Це втрата суверенітету!

В інтересах громадян Чехії настійно закликаємо вас анулювати ратифікацію цієї автогеноцидної конвенції.+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі12.02.2016
 
 

Завантажити:  Анулювання ратифікації Стамбульської конвенції (12.02.2016)