Ратифікація Стамбульської конвенції в Україні?

Дата публікації:   2016-04-01
Автор:   ВВП

 
Християнським Церквам України

 

Ратифікація Стамбульської конвенції в Україні?

 

Засоби масової інформації в Україні подали інформацію про ратифікацію Стамбульської конвенції під назвою Конвенція РЄ про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім (побутовим) насильством (Стамбульську конвенцію). Сама назва та інформації звучать цілком позитивно. Читач дізнається, що необхідно змінити 6 кодексів і 15 законів.

 

Цей тиск на Україну створює Рада Європи, яка чинить тиск також і на інші європейські держави, включаючи Росію. В Санкт-Петербурзі відбулась велика маніфестація за вихід Росії з Ради Європи саме через цю ліквідаційну конвенцію, яка нищить всі моральні цінності і запроваджує новий орган (GREVIO – див. http://uogcc.org.ua/ua/letters/article/?article=17097), що вводить механізм для викрадання дітей у батьків з лицемірних причин т.зв. побутового насильства. Це піратство і ці злочини проти дітей і батьків призводять до самознищення народу. Крім того, держава вже більше не буде мати можливості захищати своїх громадян, бо орган, який установить РЄ, буде підпорядковуватися не українській владі, а безпосередньо Комітету Ради Європи. Подібно діє механізм викрадання дітей в Норвегії і у Франції, де навіть президент безсилий що-небудь зробити проти несправедливого викрадення дитини, навіть якщо б вона була і з його родини (наприклад, його онук). Отож, ніде не можна буде оскаржити викрадання дітей! Єдине ефективне рішення – випередити Росію і задля порятунку українських дітей і українських сімей вийти з Ради Європи.

 

Нехай би всі християнські Церкви в Україні зрозуміли серйозність ситуації та ініціювали владу та християн України виступити на захист своїх дітей.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

29.03.2016р.

 

Копії листа:

- Представництву Ради Європи

- Депутатам Європарламенту

- Верховній Раді України

- ЗМІЗавантажити: Ратифікація Стамбульської конвенції в Україні? (29.03.2016)