Чи настане розкол Московського Патріархату?

Дата публікації:   2016-04-06
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                        Патріарху Московському Кирилу

 

                 Чи настане розкол Московського Патріархату?

 


Патріарху Кириле!

В цей історичний час до Тебе звертається Візантійський Вселенський Патріархат. 1.05.2016 року має увійти в дію Страсбурзький меморандум, який схвалив і підписав Твій легат. По суті йдеться про повну ліквідацію православної віри і Церкви. На 16.06.2016 р. заплановано 8 Всеправославний Собор, головне завдання якого – просунути єдність з відступництвом Ватикану через т.зв. екуменізм. Початковим жестом була зустріч в Гавані 12.02.2016 р. з псевдопапою Франциском. Далі має слідувати повне прийняття програми міжрелігійного діалогу з поганами, що веде до самознищення Православної Церкви, при чому поступово, поетапно. Цьому самогубству Православної Церкви має послужити злочин зловживання авторитетом Московського Патріархату. Ви разом з патріархом Вартоломієм просунули самогубний 8 Всеправославний Собор. Кожному зрозуміло, що цей Собор максимально підтримують західні глобалізаційні структури Нового Світового Порядку. Окрім внутрішнього знищення Православної Церкви, Собором хочуть зловжити і для того, щоб поставити під загрозу безпеку Росії та її суверенітет.

Пілотним проектом для збереження православної віри є Банченська єпархія в Україні під керівництвом єпископа Лонгіна. У ці дні він відділився від Московського Патріархату з причини єресей, які Ти, як патріарх, проповідуєш, і з причини просування самогубного 8 Всеправославного Собору.

Візантійський Вселенський Патріархат закликає всіх єпископів, священиків і монахів в Україні, які підпорядковуються Московському Патріархату, нехай вони в неділю Пасхи, 1.05.2016 року, у випадку, якщо Ти як єретик не відійдеш з посади і не відміниш самогубний Собор, в якості жесту перестануть згадувати Твоє ім’я в Літургії і цим відділяться від Московського Патріархату. Потім нехай проголосять власний Український Патріархат. Вину за розкол понесуть не єпископи і священики, а Ти, як архиєретик, який цинічно йдеш за своєю метою – знищення Православної Церкви.

Якщо хочеш зберегти принаймні структурне підпорядкування єпископів України Москві, умова така: якнайшвидше проголоси скасування злочинного 8 Всеправославного Собору і відійди з посади патріарха, яку через свої єресі Ти займаєш вже незаконно.

 

                                                                                    + Ілля

                                                  Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

                                                     + Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

                                                                           єпископи-секретарі

                                                         http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

                                                                                                                                                             Прага, 30.03.2016

 

Копії:

- Всім єпископам і монастирям Православної Церкви в Росії

- Президентам і Урядам України та Молдови

- Православним єпископам Московського Патріархату в Україні і Молдові

- ЗМІ

 

Завантажити: Чи настане розкол Московського Патріархату? (30.03.2016)