Заклик до порятунку православної віри

Дата публікації:   2016-04-07
Автор:   ВВП

 

                                                                                                             Православним єпископам і монастирям

                                                                                                                                                   в Україні і Молдові

 

Заклик до порятунку православної віри


 

Єпископ Банченський Лонгін (Жар) (Чернівецька область) цими днями перестав згадувати в Літургії патріарха Кирила, і таким чином разом зі своєю єпархією відділився від Московського Патріархату(див. https://www.youtube.com/watch?v=gkXb6GrcOtk#t=1161,http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&id=119450). Причиною цього є те, що патріарх Кирило публічно проповідує єресі, які заперечують суть Православної Церкви. 12 лютого 2016 р. підписанням спільноїГаванської декларації він виразив єдність з апостазією псевдопапи Франциска. Патріарх Кирило, зловживаючи патріаршим авторитетом, просуває самогубний 8 Всеправославний Собор, який має розпочатися 16.06.2016р. Крім того делегат патріарха Кирила схвалив і підписав Страсбурзький меморандум (див. http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17795http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17804, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17862http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17871, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17954http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17958), який ліквідує не тільки Православну Церкву і християнство, але й всі моральні цінності.

В цей кризовий період масового відступництва від християнства Візантійський Вселенський Патріархат апостольським і пророчим авторитетом захищає основні правди Євангелія, апостольського вчення, догми Святих Отців, соборів і бореться проти сучасних панєресей та синкретизму міжрелігійного діалогу, як на Заході, так і на Сході. Візантійський Патріархат оцим закликає всіх єпископів і священиків Московського Патріархату на території України і Молдови, щоб в день Христового Воскресіння, 1.05.2016 р., так як єпископ Лонгін, перестали згадувати в Літургії апостатичного патріарха Кирила.

Існує тільки одна умова, при якій структурне підпорядкування УПЦ (МП) Московському Патріархату могло б залишатися канонічним: скасування самогубного 8 Всеправославного Собору і відхід з посади апостатичного патріарха Кирила. Якщо ця умова не буде виконана, то нехай єпископи УПЦ (МП) проголосять власний Український Патріархат. Хай цей Патріархат об’єднає всіх єпископів Православної Церкви в Україні, разом з віруючими, які відкидають сучасні панєресі Заходу та духа апостазії і хочуть зберегти непорушеною свою православну віру, вчення і догми Святих Отців.

 

                                                                                    + Ілля

                                                Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

                                                + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                                         єпископи-секретарі

                                                      http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

                                                                                                                                                          Прага, 30.03.2016

 

Копії:

- Президенту і Уряду України

- Православним єпископам РПЦ

- ЗМІ

 

Завантажити: Заклик до порятунку православної віри (30.03.2016)