Рятівний розкол Московського Патріархату

Дата публікації:   2016-04-08
Автор:   ВВП

 

                                                                                                        Єпископам Російської Православної Церкви

 

Рятівний розкол Московського Патріархату

 


Преосвященні владики!

Ви добре знаєте, які методи використовує апостатичний патріарх Кирило (Гундяєв) для просунення автогеноциду Православної Церкви. В минулому, разом з латинниками, він вчинив апостатичний жест синкретизму в Астані. За це на нього була проголошена Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. Замість обнови Церкви, він просуває міжрелігійний діалог з мусульманами і буддистами. Він запросив буддійського лідера до храму Христа Спасителя в Москві. А також з його вини минулого року в Москві почалось будівництво буддійського центру. Його делегат, єпископ Іларіон, схвалив і підписав злочинний декрет під назвою Страсбурзький меморандум (http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17795,http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17804http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17862, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17871http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17954, http://vkpatriarhat.org.ua/ru/?p=17958). Разом з апостатичним патріархом Вартоломієм Кирило підготував самогубний 8 Всеправославний Собор, який веде до самознищення Православної Церкви. Його головна мета – створити єдність з апостатичним Ватиканом і таким чином прийняти міжрелігійний діалог з поганами і втілити духа Нью Ейдж. 12.02.2016 р. відбулась зустріч з псевдопапою Франциском в Гавані. Тут вони підписали спільну єретичну Декларацію, що викликало велике обурення. За тиждень до цього вас запросили на Синод до Москви. Ви перебували в позиції безсильності і під страхом, що якщо виступите проти єресей Кирила, він покарає вас засланням на Сибір. Цей Синод послужив поширенню твердження, що всі документи 8 Всеправославного Собору тут були вже т.зв. одноголосно схвалені. З боку єретичного патріарха Кирила це була груба маніпуляція і обман.

Що робити в даній ситуації?

Будьте відважні! Як добрі пастирі, ви відповідаєте перед Богом за довірені вам душі – навіть ціною того, що вас вишлють у вигнання, як святого Івана Золотоустого, святого Атанасія чи інших святих єпископів. В даній ситуації зробіть вирішальний крок. Поставте безкомпромісну вимогу: патріарх Кирило повинен скасувати підготовлюваний самогубний 8 Всеправославний Собор, а сам відійти з посади!

Якщо не піде у відставку, ви не зобов’язані йому послухом. З 1.05.2016 р. вже не згадуйте його ім’я в Літургії. Якщо захоче вас карати, то вже не має на це права. Ці покарання ви ігноруйте і наполягайте на вимозі його відставки. Ви повинні слухати Бога, вчення Євангелія, Церкви і догм Святих Отців та Соборів, а не єретика, який зрадив Христа і Церкву. Об’єднайтеся, і єретик Кирило, який зловживає посадою, програє. Своєю відвагою ви врятуєте Православну Церкву.

У ці дні єпископ Лонгін (Україна) перестав згадувати у Святій Літургії патріарха Кирила. Цим фактично відділився від Московського Патріархату. Візантійський Патріархат закликав усіх єпископів України, щоб єпископа Лонгіна в цьому наслідували, а саме – від 1.05.2016 р. (від Великодня). Причина – порятунок Православної Церкви від єретика і єретичного самогубства.

Після свого відокремлення ви залишитеся автокефальними до того часу, доки Кирило не піде у відставку і не буде обраний новий істинно православний Патріарх!

 

                                                                                  + Ілля

                                               Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

                                                  + Методій, ЧСВВр                + Тимотей, ЧСВВр

                                                                       єпископи-секретарі

 

                                                     http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185

 

                                                                                                                                                       Прага, 30.03.2016

 

Завантажити: Рятівний розкол Московського Патріархату (30.03.2016)