Попередження проти американського фільму «Воскресіння» /2016/

Дата публікації:   2016-04-18
Автор:   ВВП

 

Попередження проти американського фільму «Воскресіння» (2016)

 

Новий американський фільм «Воскресіння» режисера Кевіна Рейнольдса - це ще один удар Нового світового порядку для знищення християнства. Фільм не лише не відображає правдиві біблійні події, але втілює брехню та в багатьох моментах озвучує богохульні, аж сатанинські коментарі по відношенню до розп’ятого і воскреслого Господа нашого Ісуса Христа. Згідно маніпуляційних методів комунікації, слово, на якому найбільше акцентується і часто повторяється, залишається в підсвідомості і найбільше діє на людину. Абсурдним є, що в цьому фільмі, який би мав розповідати про воскресіння, цим словом є слово «труп». Для тіла розп’ятого Господа Ісуса Христа використовуються найрізноманітніші принизливі, аж сатанинські вирази – напр. Пилат каже: «чортовий труп». Стосовно воскресіння використовуються терміни, які викликають асоціацію з вампірами і викликанням духів. А плащаницю з відбитком лиця Ісуса називають «тряпкою».

 

Ті християни, які перед переглядом фільму ніколи не сумнівалися в основній християнській правді, якою є воскресіння нашого Господа Ісуса Христа, після перегляду фільму вберуть в себе величезну кількість ілюзій і упереджень. Наприклад, у фільмі вказано, що воїни заснули, а тіло Христа було викрадене. Сугестивно стверджується, що, сторожачи гріб, вони випивали, тобто були п’яними. Один із воїнів це заперечує, а головний герой фільму йому доказує, що той обманює. Ця брехня про п’яну сторожу ще й доповнюється твердженням про наркотики (опіум). Також головний герой, який нібито бачив воскреслого Ісуса, зображений вичерпаною, змученою людиною, про яку тут сказано, що має схильності до галюцинацій.

 

Так звані апостоли в цьому фільмі представлені як сумнівна група людей, подібна до бомжів, та подають вістку про воскресіння не як очевидці, але як мрійники, яким самим проблематично повірити у воскресіння і твердять, що нікого не будуть переконувати. Театральне зображення воскреслого Христа є абсурдним: він постійно одягнений у чорний одяг, має розтріпане волосся, дикий сміх, самовпевнений вираз обличчя і неадекватну поведінку постійного обнімання і т.д. Також Марія Магдалина не подає ніякого справжнього свідчення про воскресіння, а це повністю протирічить Євангелії; у фільмі вона замріяно каже, що воскресінню мусить віритися. Повністю відсутнє історичне відображення шокуючої реальності недільного ранку, коли жінки і апостол Петро стають очевидцями реального і історичного Христового воскресіння. Про це свідчать учні, що подорожували в Емаус, а потім ввечері Христос з’являється апостолам і говорить з ними. Головний герой фільму вкінці не стає християнином, тому що таке зображення християнства зовсім не мотивує його до навернення. Ні одного разу фільм не говорить про суть християнства – що насправді означала Ісусова смерть на хресті і про що свідчить Його славне воскресіння.

 

Кажуть, що добра книга – це пласт меду, погана книга – пляшка отрути. Тим більше це відноситься до цього фільму, який є справжньою отрутою. Віруючих він отруїть, а невіруючих від Христа і християнства обов’язково відрадить. Фільм створює враження, нібито всі віруючі християни є фанатиками, що вірять в ілюзії і байки, а це є грубою образою. Для християнина, який в Дусі Правди, на основі ясного свідоцтва Євангелії, будує внутрішнє відношення до Христа, цей фільм – це ніж у серце.

 

Є шокуючим, що перед прем’єрою фільм був показаний у Ватикані, який фактично його схвалив!

Ми ясно попереджуємо перед цим шкідливим і богохульним фільмом, і закликаємо владу християнської України, щоб вона заборонила показ цього американського фільму!Також закликаємо християнських митців України, щоб вони на основі ясного свідчення Євангелії поставили правдивий фільм про Христове воскресіння!

 

+  Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату

 

16.04.2016р.


Завантажити: Попередження проти американського фільму «Воскресіння» /2016/ (16.04.2016)