Великоднє послання для України і Росії (+ відео)

Дата публікації:   2016-04-24
Автор:   ВВП

 

Великоднє послання для України і Росії

 


Дорогі громадяни і християни України та Росії!

Цього року 29 квітня Україна і Росія переживуть Велику П'ятницю, а 1 травня – Неділю Воскресіння. Суттю Великодня є Христова відкупительна смерть на хресті за наші гріхи і Його славне воскресіння. З цими двома таїнствами ми духовно з’єднані через хрещення і віру.

Якого покаяння сьогодні Бог вимагає від народів України і Росії?

По-перше: Взаємне прощення

По-друге: Відділення від єресі

 


До п. 1) Взаємне прощення

 

Коли Господа Ісуса прибивали в Єрусалимі на хрест, Він в болях промовив: «Отче, прости їм, бо не знають, що роблять». У молитві «Отче наш» кожен християнин молиться Богу: «Прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим». До цього прохання Ісус додає коментар: «Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших». (Мт. 6,14-15). Хоча й питанням прощення можна зловжити, але все ж без прощення не існує жодного спокою і миру – ні у відносинах між окремими людьми, ні між народами! Якщо кожна сторона буде домагатися тільки і тільки свого суб'єктивного права і своєї  справедливості, воєнна пожежа буде постійно підтримуватися і вимагатиме нових і нових жертв. Наше життя на землі – це тільки випробування. Остаточним випробуванням кожен пройде в годину своєї смерті. Після смерті нас чекає вічне життя зі святими і ангелами або вічне страждання з нерозкаяними єретиками, злочинцями і демонами в пеклі. Ніхто з людей не є без вини. Святе Письмо свідчить: «Всі згрішили» (Рим. 3,23). Отож це стосується і тебе. Але Христос з любові взяв на Себе покарання за твій і мій гріх. Якщо повіриш, будеш спасенний. Однак спасительна віра пов'язана з умовою, щоб і ти простив тому, хто скривдив тебе.

 

Україна до 1991 року була частиною політичної наддержави СРСР. Ніколи в минулому вона не була в цілому незалежною державою. Росія без єдиного пострілу дала можливість, щоб Україна стала незалежною, відокремленою від Росії. Перед тим до 1917 року,  за винятком Галичини, вона входила до складу царської імперії.

 

Велику кривду українцям було нанесено з боку царської, а потім комуністичної влади. Але така кривда була нанесена і з боку Польщі. Однак в концтаборах на Сибірі та в інших місцях терпіли  і помирали не тільки українці, але й росіяни.

 

Розпалювати взаємну ненависть між народами України і Росії сьогодні є злочином. Однак сучасна політика США це робить, бажаючи зробити з України військовий полігон з метою окупації Росії – як ідеологічно, так і фізично. Цій ідеології самознищення українського і російського народу сприяє папа-відступник Франциск Бергольйо і патріарх-відступник Кирило Гундяєв.

 

Тому Візантійський Вселенський Патріархат закликає всіх християн, щоб кожен відділився від цієї штучної ненависті до братнього народу. Конкретно, на Велику п'ятницю, 29.04.2016  кожен там, де хто є, нехай промовить просьбу з «Отче наш»: «Отче, прости нам, українцям та росіянам, провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. Амінь», і зробить знак святого Хреста. Нехай ці слова і жест повторить три рази. Якщо цю вимогу Ісуса Христа ми відкинемо, то яка тоді буде перспектива для обох народів? Війна? Хто в ній зацікавлений? В геноциді обох народів зацікавлена сатанинська ідеологія Нового Світового Порядку, яку приховано просовують США і в Росії, і в Україні.

 

До п. 2) Відділення від єресі

 

Представник Ватикану і представник патріарха Кирила підписали Страсбурзький меморандум, який фактично є геноцидом як Католицької, так і Православної Церкви. Водночас він є ліквідацією всіх моральних і правдивих людських цінностей.

 

Візантійський Вселенський Патріархат в апостольському і пророчому авторитеті закликає православних християн як в Росії, так і в Україні, щоб у Великодній Літургії вже перестали згадувати ім'я патріарха-відступника Кирила Гундяєва. Він запланував на 16.06.2016 Всеправославний Собор, який заперечує суть Євангелія і Священної Традиції, виганяє Святого Духа і приймає духа Нью Ейдж. Водночас закликаємо і українських католиків, щоб від Великодньої неділі перестали у Святій Літургії згадувати ім’я папи-відступника Франциска Бергольйо. Щоб християнство в Росії і Україні було врятовано від самознищення, яке спричинене зрадницькими та єретичними ієрархами, необхідно, щоб знайшлися сміливі єпископи, монахи, священики і віруючі. В Україні Кирила вже перестали згадувати в Літургії єпископ Лонгін, а в Молдові 8 настоятелів православних монастирів. Відділення від єретичного патріарха або папи означає не розкол, але порятунок від духовного самогубства, яке сьогодні в Росії просовує  патріарх-єретик Кирило Гундяєв. За зраду Церкви, Христового Євангелія і Священної Традиції на нього вже неоднократно впала анатема.

 

На 6-му Вселенському Соборі в Константинополі за єресі були виключені з Церкви три Константинопольські патріархи (Павло, Пир і Сергій), патріарх Олександрійський Кир і папа Гонорій I. Якщо і сьогодні патріарх перебуває в єресі, то згідно 15 канону Константинопольського Собору (861р.) підпорядковані зобов'язані від нього відділитися. Якщо якийсь священик чи єпископ з боягузтва, кар’єризму чи незнання  і надалі згадуватиме ім'я єретика, хай проінформований віруючий при цьому напівголосно скаже: «Анатема».

 

Дорогі християни російського і українського народів, зробіть цього Великодня два жести:

1) На Велику п'ятницю, 29.04.2016 р., з вірою тричі промовте прохання з «Отче наш» про прощення і тричі зробіть знак святого хреста!

2) У неділю Великодня, 1.05.2016 р., хай священики, монахи і єпископи в Україні та Росії вже не згадують імена двох панєретиків Кирила Гундяєва і Франциска Бергольйо.

 

Якщо зробите ці два кроки покаяння, Дух Божий зробить неможливе можливим – духовне воскресіння обох слов'янських народів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату


+ Методій, ЧСВВр       + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
24.04.2016


Копії листа:

- Представникам християнських Церков України та Росії

- Президентам України і Росії та урядам цих держав

- ЗМІЗавантажити: Великоднє послання для України і Росії  (24.04.2016)