Тюрми США як модель реалізації «золотого мільярда»

Дата публікації:   2016-04-26
Автор:   ВВП

 

Тюрми США як модель реалізації «золотого мільярда»


Система Нового Світового Порядку (НСП) має на меті редукцію людства до т.зв. «золотого мільярда», тобто до компактної групи чіпованих людей, якими легко управляти та контролювати.

 

Ідеологи цієї системи для скорочення населення планети запроваджують самогубні механізми до різних сфер життя суспільства. Наприклад, в медицині (аборти, евтаназія, вакцинації і т.д.), в соціально-економічній сфері (ювенальна юстиція, гендер-гомосексуалізм, наркотики, сексуальне виховання, електронні картки з чіпом, банківські кредити, приватні тюрми і т.д.). Все це відбувається під прикриттям позитивних фраз про «права людини».

 

Першість в таких новаціях, безсумнівно, мають США. Якщо розглянути, наприклад, діючу там систему виконання покарань, то вона передбачає наявність поряд з державними, приватних тюрем. Вирок містить складені докупи санкції за злочини, так що може передбачати і 120 років позбавлення волі. В інших країнах система покарань передбачає, що більша санкція включає меншу – так, щоб тривалість життя людини вистачала для понесення відповідальності.

 

Загалом, це виглядає так, що особа, яка вчинила вбивство, за яке засуджена, наприклад на 15 років позбавлення волі, при тому здійснила крадіжку і розбій. За крадіжку існує покарання 5 років, а за розбій – 6 років. В країнах за межами США ця особа буде засуджена на 15 років. Але згідно американської системи покарань, вона буде засуджена на 15+5+6=26 років.

 

Що стосується кількості ув'язнених, то тут лідирують США. У в'язницях цієї країни знаходяться за різними даними від 2,2 до 2,3 млн. осіб, яких суспільство ізолювало за вчинення як тяжких злочинів, так і дрібних правопорушень. Цифри показують, що в тюрмах США знаходиться більше ув'язнених, ніж в будь-якій іншій країні світу – на півмільйона більше, ніж в Китаї (хоча населення цієї країни в п'ять разів більше, ніж в США), а також пропорційно більше, ніж в Росії. За кількістю вироків, які в якості покарання призначають позбавлення волі, США випереджають навіть такі країни як Іран.

 

«Тих, які вчинили важкі злочини - вбивства, зґвалтування, розбійницькі напади - відправляють у в'язницю в будь-якій країні, – сказав професор Міжнародного центру тюремних досліджень при Королівському коледжі Лондонського університету Ендрю Койл. – Але різниця в тому, що в США в'язниці наповнюються за рахунок незначних злочинів».

 

Приватні тюрми США, як новітня форма нелюдської експлуатації, працюють в різних галузях промисловості. Їх власникам не доводиться нервувати через страйки, оплату страховок від безробіття, відпусток і відгулів, оплату адекватної винагороди. Всі їхні працівники зайняті повний час, ніколи не спізнюються, ніколи не прогулюють за «сімейними обставинами»; більш того, якщо їм не подобається оплата і тому вони відмовляються працювати, їх замикають в камери-одиночки. Експерти вважають тюремну систему США «наслідницею фашистської Німеччини – в тому, що стосується примусової рабської праці і концентраційних таборів».

 

За даними правозахисних організацій, збільшенню потенційного доходу для тих, хто вкладає гроші в тюремний індустріальний комплекс, сприяють декілька чинників:

 

1) вироки позбавлення волі за ненасильницькі злочини і тривалі терміни ув'язнення за зберігання мікроскопічних кількостей заборонених речовин. Наприклад, в штаті Нью-Йорку антинаркотичний закон з 1973 року передбачає від 15 років тюремного ув'язнення до довічного терміну за дрібну дозу забороненої речовини. Система працює так: Спочатку популяризуються наркотики, щоб люди до них привикли. Згодом наркотики легалізують, нібито це право на свободу. Коли залежних людей-наркоманів буде достатня кількість, створюється враження необхідності боротьби з цим негативним явищем шляхом криміналізації та великих покарань. Таким чином, залежна людина потрапляє у в’язницю. А з огляду на її стан, вона практично не має шансів потрапити на свободу;

 

2) після прийняття в 13 штатах закону «трьох злочинів» (довічний термін за три злочини) стало необхідним будівництво ще 20 федеральних в'язниць. Одним з вражаючих наслідків цього закону стали три вироки одній особі (кожен по 25 років) за те, що вона викрала автомобіль і два велосипеди (75 років);

 

3) більш тривалі терміни:

- прийняття законів, які вимагають хоча б мінімального тюремного ув'язнення, незважаючи на обставини;

- широке поширення прибуткової праці ув'язнених, що призводить до позбавлення волі більшої кількості людей і на більш тривалі терміни;

- збільшення термінів покарань ув'язнених.

 

Ще один факт зв'язку ювенальної юстиції з приватними тюрмами в США. У штаті Пенсільванія, як і в інших штатах США, діє ювенальна юстиція – особливий порядок правосуддя і виконання покарання щодо неповнолітніх, не обов'язково правопорушників, у віці від 10 до 17 років. Найбільш часті провини такого роду – шкільні прогули, втеча з дому і вживання алкоголю. Підліток може бути позбавлений волі не тільки за конкретні провини, але і за «спосіб поведінки» або «за сімейними обставинами».

 

У 2009 році стала відомою «Справа про продаж дітей» – кримінальна справа за фактом службового злочину, вчиненого суддями округу Люцерн, які незаконно передавали засуджених неповнолітніх осіб у приватні ювенальні в'язниці штату Пенсільванія. Так незаконно позбавили волі і права на захист, за різними оцінками, до 6 тисяч підлітків у віці від 10 до 18 років. За час дії цього «проекту» судді отримали від підприємців-власників приватної в'язниці 2,8 мільйона доларів.

 

Геноцидна система ювенальної юстиції побудована так, що на першому етапі в мас-медіа створюється враження, що багато батьків є насильниками, а права дитини не дотримуються. Потім серед дітей ведеться активна пропаганда, щоб захищали «свої права». Ювенальні служби за надуманими причинами вилучають дітей з нормальних сімей. Батьків карають за порушення «прав дитини», коли вони в цілях морального здоров’я своєї дитини обмежують її злі звички чи шкідливі бажання. Неповнолітні стають неконтрольованими, бо знають (як про це їх «інформували» в школі), що будь-яку заборону батьків можна оскаржити. Тому вони погрожують батькам, а ті змушені їм підкоритися, інакше будуть покарані. Тому в країні зростає злочинність серед неповнолітніх. Ідеологи б’ють на сполох, що необхідно зменшувати злочинність, бо в такому суспільстві стає дедалі небезпечніше жити, а це можливо тільки шляхом введення жорстких покарань для неповнолітніх. Таким чином невихована молодь потрапляє у в’язницю. Діти, яких змалечку вчили лише вимагати прав і ні за що не нести відповідальності, нездібні дотримуватися будь-якого закону і стають потенційними правопорушниками та постійними в’язнями тюрем. Цей факт підтверджують і статистичні дані. Однак головними злочинцями не є діти ані їхні батьки, але злочинна система НСП!

 

Ідеологи редукції людства придумали автогеноцидну систему, а американська правова система є наглядним того прикладом. Механізм працює так, щоб якнайбільше людей потрапили до в’язниці і залишилися там до кінця життя. Тюрми є місцями позбавлення волі, де ув’язнені вже не можуть користуватися своїми правами як звичайні громадяни. На них легко, навіть законно можна апробовувати вакцинацію, чіпізацію, евтаназію, аборти та інші негативні практики. Це власне є моделлю реалізації майбутнього «золотого мільярда» – новітньої форми рабства.

 

Висновок: Ця сатанинська система НСП під прикриттям прав людини прийшла тому, що люди не хочуть чути правду і відкидають її. Єдиним рішенням є правдиве покаяння, тобто признати правду: ми були обманені, і зробити конкретні висновки!


(Матеріали підготував юридичний відділ ВВП)


+  Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського Патріархату30.03.2016


Копії:

- Кандидату на пост президента США, пану Д. Трампу

- Католицьким та протестантським лідерам в США

- Депутатам Європарламенту

- Президентам і урядам держав-членів ЄС і РФ

- Церковним лідерам в ЄС, РФ


Завантажити: Тюрми США як модель реалізації «золотого мільярда» (30.03.2016)