Проголошення анатеми на пап Івана XXIII і Павла VI / Проголошення II Ватиканського Собору єретичним і недійсним (+ відео)

Дата публікації:   2016-04-30
Автор:   ВВП

 

Проголошення анатеми на пап Івана XXIII і Павла VI

Проголошення II Ватиканського Собору єретичним і недійсним


Під час похорону папи Івана XXIII один єпископ сказав: «Тепер Церква має два анти-папи з іменем Іван XXIII». Цей т.зв. канонізований архиєретик Іван XXIII визначив єретичний напрям Собору під гаслом «аджорнаменто», тобто пристосування до світу. Але це зрада Христового Євангелія і вигнання Святого Духа з Церкви! Сьогодні, за 50 років, пожинаємо катастрофічні  плоди цього аджорнаменто. Собор не вирішував актуальну проблему викорінення єресей модернізму, які засудив в догматичній буллі святий папа Пій X. Навпаки, папа аджорнаменто Іван XXIII на псевдо-соборі надав повну владу єретичним теологам – фальшивим пророкам. У своїй енцикліці «Pacem in Terris» під фразами про права людини, він де-факто відкрив двері нищівній і злочинній ідеології гендеру. Сьогодні її просовує ООН також фразами про права людини.

 

 

Після його смерті в тому ж єретичному дусі продовжував Павло VI. Він схвалив єретичні соборні документи «Про свободу совісті» і «Nostra Aetate». Обидва папи несуть повну відповідальність за початок процесу внутрішнього самогубства Церкви. Цей злочин був офіційно підтверджений схваленням документів цього Собору. Псевдо-папа Франциск через просування ісламізації та жест цілування  ніг транссексуалам цей процес наочно завершує.

 

На обох пап Собору падає Божа анатема згідно Гал. 1,8-9. Ця анатема падає на них і згідно догматичної булли Павла IV «Cum Ex Apostolatus Officio». Булла встановлює, що папа, який впав у єресь, є виключений з Церкви, і всі документи, які він схвалив, є недійсними! Згідно цієї булли II Ватиканський Собор разом зі своїми документами є недійсним! Він недійсний і через єресі, які  містить, і отруйні плоди, які приніс.

 

Згідно 6 Вселенського Собору в Константинополі за проповідування єресей був посмертно виключений з Церкви папа  Гонорій I, а з ним і чотири східні патріархи. Це покарання також закріплено в 15-му правилі 7 (Дворазового) Собору в Константинополі.

 

Єресі, які затверділо проповідуються і просовуються, є явним гріхом проти Святого Духа. Плід II Ватиканського собору: Кінець правовірного вчення і моральних законів, даних Богом! Це кінець правовірної місії, бо погани, згідно цього Собору, вже не мусять навертатися до Христа. Замість місії настав  міжрелігійний діалог, який відкрив двері антимісії буддизму, індуїзму та ісламу в середину Церкви. Це нове єретичне вчення і цей новий дух панєресі безкомпромісно просовується на всіх теологічних факультетах. Всі єпископи, священики і монахи мусять прийняти його під фальшивим послухом. Насправді йдеться про масовий відпад, зраду Христового Євангелія і вигнання Духа Правди! Цим плюнули в обличчя Розп'ятого Спасителя! Це висміювання мільйонів мучеників, які за Христа і Його Євангеліє пролили свою кров! Це плід II Ватиканського Собору і його духовних отців-архиєретиків: пап Івана XXIII і Павла VI. Рішенням цієї кризи не є діалог! Його вже в раю вела Єва з дияволом. Рішенням є тільки і тільки правдиве покаяння. Першим кроком до нього є проголошення анатеми на пап-єретиків і проголошення псевдо-Собору недійсним.


Візантійський Католицький Патріархат в ім'я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, в апостольському і пророчому авторитеті, оцим проголошує анатему на пап-єретиків  Івана XXIII і Павла VI. Святий Дух Божим словом встановив: «Якщо б хтось проповідував інше євангеліє, хай буде проклятий!» (Гал. 1,8-9). Ці два папи-єретики посмертно виключені з Католицької Церкви.

 

Також оцим Візантійський Католицький Патріархат в ім'я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, в апостольському і пророчому авторитеті, проголошує II Ватиканський Собор, просунений папами-єретиками і апостатами, єретичним, а отже недійсними.


+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату


+ Методій, ЧСВВр          +Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі


http://vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185


1.05.2016р.


Копії: Церковним представникам Католицької і Православної Церкви; Представникам влади Америки, Європи, Азії, Африки, Австралії; ЗМІ


Завантажити: Проголошення анатеми на пап Івана XXIII і Павла VI / Проголошення II Ватиканського Собору єретичним і недійсним (1.05.2016)