Краса неба перевищує усе

Дата публікації:   2016-05-02
Автор:   ВВП

 

Краса неба перевищує усе


Небо перевершує всі наші очікування. Уявімо собі найбільше щастя, найбільшу красу – і все ж небо набагато прекрасніше. Про небо сказано: ні око не бачило, ні вухо не чуло, ані на серце людині не приходило, що Бог приготував для тих, які люблять Його. Отож, яким буде це небо, якщо воно перевершує всі наші уяви?!

 

Уявімо собі все, що у світі є найпрекрасніше – найдорогоцінніші камені, найгарніші твори людського мистецтва і найпрекрасніші пейзажі природи – і все це ніщо в порівнянні з красою неба.

 

Можемо собі уявити, яка гарна наша земля і природа, яку Бог створив. Якби ми були, наприклад, в Альпах, і спостерігали за сходом чи заходом сонця, чи бачили красу льодовиків, то захоплювалися б Божим творінням.

 

Коли вже земля, яку називаємо місцем вигнання і долиною сліз, де не маємо постійного житла, така прекрасна, то яким прекрасним повинно бути небо, яке є нашою справжньою Батьківщиною, нашим домом, де будемо жити навіки?

 

А Ісус прийшов, щоб приготувати нам це місце в небі. Він сказав: «Я йду приготувати вам місце в небі,... щоб там, де Я, там були і ви» (див. Ів.14.2-3).


Завантажити: Краса неба перевищує усе