Звернення до мера м. Києва (18.05.2016)

Дата публікації:   2016-05-19
Автор:   ВВП

 

Меру м. Києва

В. В. Кличку

 

Шановний пане мере!

Звертаємося до Вас у справі заборони гей-параду, запланованого на 12 червня 2016 року.

Гей-парад пов’язаний з таїнством прокляття. Бог в Своєму слові перестерігає, що за просування содомії приходить покарання масового винищення. Відлякуючий приклад для майбутніх поколінь поданий в апокаліптичному покаранні: вогонь впав з неба і повністю знищив міста Содом і Гоморру (Юд. 7; 2Пт. 2,6).

 

Київ є духовною перлиною. Нетлінні мощі багатьох святих знаходяться у Києво-Печерській Лаврі.

Вас, пане мере, Бог поставив на Вашу посаду саме в цей час, щоб Ви захищали духовний скарб і місто Київ. Гей-парад скликає прокляття і Божу кару. Ні в якому разі не дозвольте осквернення цього духовного центру Православної Церкви.

 

Місто Київ може стати осередком Православного Патріархату. Церква в Україні, Росії, Білорусі, Молдавії та Казахстані знаходиться під духовною владою відступницького патріарха Кирила, резиденція якого знаходиться в Москві. Відступник Кирило скликав на себе Божу анатему і церковну посаду займає вже незаконно. Єпископи на території Росії знаходяться під тиском цього незаконного патріарха Кирила. Він не дозволить їм, щоб відповідно до канонів обрали нового правовірного Патріарха. Врятувати православ’я можуть єпископи в Україні, які становлять великий відсоток Патріархату. Якщо вони оберуть нового законного Патріарха, то резиденція Патріархату в даний час буде знаходитись в Києві.

 

Київ може відіграти надзвичайно важливу роль для цих народів, а також для християн всього світу. Тому, пане мере, в цей історичний момент витривало боріться за охорону Києва і не здавайтеся! Тут йдеться про духовну боротьбу, перемога в якій відобразиться і в області людських взаємовідносин та економічного благословення.

 

Дякуємо Вам, що попередніми роками Ви витривали в психологічній та духовній боротьбі і Київ був охоронений. Моляться за Вас і за киян.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр           + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

18.05.2016р.

 

Копії:

- Президенту і Уряду України

- Православним єпископам УкраїниЗавантажити:  Звернення до мера м. Києва (18.05.2016)