Якщо самі себе судите, то не будете суджені

Дата публікації:   2016-06-04
Автор:   ВВП

 

Якщо самі себе судите, то не будете суджені


Якщо ми жили в правді, віддавали свої гріхи під владу Ісусової крові, ходили у світлі, судили самі себе, то нас стосуватимуться слова: «Якщо самі себе судите, то не будете суджені» (1Кор. 1,31). Це дуже важливо. Якщо ми самі себе судитимемо, то зустрінемося з Ісусом, як з Тим, Хто чекає нас, щоб прийняти у відкриті обійми: «Добрий слуго, увійди в радість Господа свого» (Мт. 25,23). Ця зустріч буде неймовірно радісною. Боже слово каже: «Ні око не бачило, ні вухо не чуло, що Бог приготував для тих, які люблять Його»(1Кор. 2,9).

Гріхи, які ми віддали Христу, вже були суджені. Ми признавали їх собі і каялися. Це не означає, що ми повинні щодня ходити до сповіді, але маємо щодня входити до світла і каятися, тобто признати свій гріх: «Так, Господи, я згрішив. Прощаю брату, який скривдив мене, а Ти прости мені. Я вивищувався над ним, осуджував його, не робив те, що повинен, був лінивий. Ти мав з цим днем Свій план, а я цей день свавільно використав на щось інше. Ти хотів, щоб я через кілька зустрічей проповідував Євангеліє, але я мав свою програму і на кінець з цього нічого не вийшло. Так, Боже, я згрішив, я діяв свавільно і признаю це. Нічого не можу повернути назад, але тепер сам себе суджу. Знову хочу Тебе слухати». І Бог прощає, направляє наші недоліки, але ми повинні постійно каятися. Я постійно маю бути  готовий до зустрічі з Христом. Вирок суду залежить від нас, ми самі його вибираємо. Це в наших руках і в наших силах, яким буде вирок суду. Що ми повинні робити? Упорядкувати рахунки швидше, ніж настане суд. Якщо на якесь підприємство має прийти контроль, то що  роблять? Бухгалтери цілі ночі перераховують, щоб все впорядкувати, щоб їх не подали в суд або не наклали штраф.

У Євангелії Ісус говорить: «Істинно, істинно кажу вам: Хто слухає Моє слово, і вірує в Того, Хто послав Мене, має життя вічне, і на суд не приходить, бо перейшов від смерті до життя» (Ів. 5,24). Так, для тих, які перейшли зі смерті до життя, які самі себе судили і постійно, знову і знову, віддавали свої гріхи під силу Ісусової крові, суд буде  радісною зустріччю з Христом.

 

Завантажити: Якщо самі себе судите, то не будете суджені