Єдність патріарха Кирила з вовчим Всеправославним Собором на Криті

Дата публікації:   2016-06-26
Автор:   ВВП

 
Єпископам Православної Церкви

 

Єдність патріарха Кирила з вовчим Всеправославним Собором

на Криті

 

У зв'язку з VIII Всеправославним Собором і першою спробою його проведення на Криті необхідно поставити найсуттєвіші питання:

Питання: У чому суть християнства?

Відповідь: Суть християнства – це спасительна віра в Ісуса Христа, яка полягає в признанні собі власних гріхів і у вірі, що Ісус Христос як єдиний Спаситель людства прощає гріхи. А це Собор, підготовлений Кирилом, повністю бойкотує.

 

Питання: Чи християнство зобов'язане проводити місію поганам навіть ціною мученицької смерті?

Відповідь: Всі апостоли проповідували Євангеліє поганам і за свідчення, що спасіння є тільки у Христі, померли мученицькою смертю. В цьому їх наслідували тисячі місіонерів, які розійшлися по всьому світі, щоб проповідувати поганам Євангеліє. Сьогодні Собор фактично заперечує місію, називає її проявом фанатизму і стверджує, що не можна навіть допустити, щоб одна релігія домінувала над іншими.

 

Питання: Яке відношення християнства до поганських культів?

Відповідь: Коли вибраний народ Старого Завіту відкривався поганським культам і толерував їх, за це приходили кари – війни, хвороби і вавилонська неволя. У Новому Завіті апостоли не толерували поганські культи, але ставили перед поганами безкомпромісну вимогу: якщо вони хотіли стати християнами, то мусіли радикально розійтися з поганськими культами і практиками. Не могли бути тим та іншим, як це рекомендує Кирило і створений ним документ.

 

Питання: Собор просовує т.зв. усунення дискримінації лицемірним посиланням на Святе Письмо – Гал. 3,28 і Кол. 3,11. Чи таке вчення узгоджується зі Святим Письмом і Божими законами?

Відповідь: Святе Письмо називає гомосексуалізм гидотою і кару за це подає як пересторогу майбутнім поколінням (Юда 7, 2Пт. 2,6). Завдання Церкви – не вирішувати т.зв. усунення дискримінації, яке є лише прикриттям для легалізації злочинів і збочень, а навпаки: Церква повинна бути стовпом правди та закликати до покаяння і навернення навіть найбільших грішників. Толерувати гріхи і злочини та посилатися на усунення дискримінації – це хула на Святого Духа і висміювання всього Святого Письма, Священної Традиції і всіх святих апостолів та мучеників.

 

Питання: Чому Кирило в останній момент відмовився від участі у вовчому Соборі, який так ретельно готував і пропагував?

Відповідь: Це наступний маневр для обману громадськості. Насправді своїм привітанням вовчого Собору він схвалив його єретичний зміст, який сам же, як панєретик, уклав.

 

Питання: Що приховується за висловом Кирила у його привітанні: «Всі разом ми несемо відповідальність за долю Святого Православ'я»?

Відповідь: Просовуванням міжрелігійного діалогу і т.зв. усуненням статевої дискримінації і т.д. Кирило просовує сатанізм Нового Світового Порядку і ліквідує Святе Православ'я. У той же час він лицемірно підкреслює, що кожен повинен усвідомити свою відповідальність за долю Святого Православ'я. Якщо православний віруючий серйозно прийме пораду Кирила і усвідомить свою відповідальність, першим кроком мусить бути відділення від відступника Кирила, який виступив проти Христа, вигнав Божого Духа і прийняв духа Нью Ейдж, духа антихриста. Залишатися в єдності з Кирилом – це трагедія для Святого Православ'я. Православні священики та єпископи зобов'язані припинити згадувати його ім'я в Літургії.

Тут постає суттєве питання: Чи Кирило проповідує єресі, чи не проповідує? Реальність одна: єресі він просовує, але себе маскує.

 

Цитата Кирила: «Я глибоко переконаний,... що голосом будь-якої Помісної Церкви – малої чи великої, старої чи нової – не можна нехтувати».

Відповідь: Апостат Кирило на словах сказав, що не можна нехтувати голосом будь-якої Помісної Церкви. Але насправді він вже домовився з апостатом Варфоломієм, що незалежно від голосу будь-якої Церкви мусить бути ухвалений єретичний документ, при чому одразу ж в перший день Собору. Цей документ є самогубством Святого Православ'я.

 

Питання: А як щодо зустрічі в Гавані?

Відповідь: Кирило випадково приземлився в Гавані. Там випадково з'явився папа-апостат Франциск. Швидше, ніж будь-яка Церква могла підняти свій голос – адже Кирило не міг би знехтувати голосом будь-якої Церкви – вони випадково підписали декларацію, яка вже була випадково підготовлена.

 

Цитата Кирила: «Відсутність згоди Антіохійської Церкви на скликання Собору означає, що всеправославного консенсусу ми не досягли».

Відповідь: В цей час ми дізнаємося, що був скоєний теракт, який ЗМІ пов'язують також з ситуацією навколо Антіохійського патріарха Іоанна та з запланованим атентатом. Патріарх Іоанн радикально виступив проти вовчого Собору. Ще 10 років тому, коли була спроба скликати вовчий Собор, проти нього радикально виступив Олександрійський патріарх Петро. Однак розбився гелікоптер, в якому він летів, і він загинув разом з єпископами з його найближчого оточення. Також радикально виступив проти Собору Єрусалимський патріарх Іриней. Внаслідок цього патріархи-відступники Варфоломій і Кирило ініціювали проти нього путч і подбали про його неканонічне усунення і домашній арешт. Вони призначили свого єретичного патріарха Теофіла. Що стосується патріарха Іринея, то також завдяки йому не було досягнуто консенсусу. Чи він доживе до запланованого VIII Всеправославного Собору?

 

Цитата Кирила: «Вірю, що при наявності доброї волі зустріч на Криті може стати важливим кроком у подоланні виниклих протиріч».

Відповідь: Але чому виникли протиріччя? Бо Кирило запроваджує єресі, які руйнують суть Святого Православ'я. У цій ситуації протиріччя є необхідними. Це героїзм – виступити проти єресі та єретика, який зловживає святим урядом і на якому лежить прокляття. Той, хто відділиться від єретика Кирила, не є розкольником, але святим ісповідником. Прикладом героїчного відділення є єпископ Лонгін з України і 8 молдавських монастирів.

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр        + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

24.06.2016р.

 

Копії:

-       Урядам РФ та інших православних держав

-       ЗМІ

 

Завантажити:  Єдність патріарха Кирила з вовчим Всеправославним Собором на Криті (24.06.2016)